Novo pri bobu V.

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.171
673
113
Hm, jaz sem to storil danes zjutraj. Poklical, takoj dobil prijeten glasek na oni strani, sva se vse zmenila v dveh minutah.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
Jaz vedno stisnem 3, mogoce je to problem ker je splosen support, vglavnem ni variante da pridem skoz
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
Jaz vedno stisnem 3, mogoce je to problem ker je splosen support, vglavnem ni variante da pridem skoz

Jao splosen support nikjer ne pali, sej ni zastonj na stevilki 3.
Izberes vedno 1 ali 2 tist k jim je najbolj vazno, prodaja paketov da dobijo denar, tja poklici in to velja za vse firme

In bob nima svojega call centra ampak imajo najetega kjer delajo operaterji ki jih naucijo kaj in kako
 
Nazadnje urejeno:

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
so mi po enem tednu uspeli odgovorit na mail, in to ob treh zjutraj
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik darjan pravi:
krimec me je prijazno napotil na tale paket: http://www.bob.si/ponudba-bob/bob-narocniski-paketi/bob-4-cente

Vprašanje, kako priti do njega? Mogoče obstaja strošek "priključitve" ali je tudi to brezplačno? Če prav razumem si nekje kupim bob kartico, potem pa preko spleta uredim naročnino, fizično oz v živo se tega ne da narediti?

Na črpalki na Partizanski si kupiš bob kartico (3 v enem) in nato preko spleta urediš naročnino, prenos cifre itd..

Fizično oziroma v živo pa se ne da, ker bob nima poslovalnic. Ali tako rad stojiš v vrsti
sprasujem se.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.092
6.479
113
Očitno mi tale bob stran ne sede...

Kje najdem dokument za odprtje trajnika? najdem samo dokument za ukinitev
smile-1.gif
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.486
1.132
113
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Očitno mi tale bob stran ne sede...

Kje najdem dokument za odprtje trajnika? najdem samo dokument za ukinitev
smile-1.gif

Citat:
ali lahko sklenem ali spremenim direktno obremenitev za svoj bob račun?

bob naročniki lahko sklenejo novo direktno obremenitev ter tudi spreminjajo številko svojega osebnega računa na obstoječi direktni obremenitvi.

direktno obremenitev lahko skleneš enostavno preko spletnega portala moj bob, v meniju »načini prejemanja računa / SEPA trajni nalog / vklopi«. vklop je povsem enostaven in varen. najprej vneseš številko svojega plačilnega računa (IBAN ali TRR številka), vklop pa potrdiš preko varnostnega SMS gesla, ki ga ob potrjevanju prejmeš na svojo telefonsko številko. pogoj za uspešen vklop je, da so vsi odprti bob računi plačani.

če si zamenjal banko in želiš prenesti direktno obremenitev na nov plačilni račun, to spremembo urediš enostavno preko spletnega portala moj bob, v meniju »načini prejemanja računa / SEPA trajni nalog / spremeni«. potrditev spremembe poteka enako kot pri zgoraj opisanem vklopu nove direktne obremenitve.

http://www.bob.si/pomoc-in-vprasanja/pogosta-vprasanja
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.092
6.479
113
Ste me prepričali, letim danes po boba v bigbanga
smile-1.gif


Kolikšni pa so stroški "odpovedi" naročnine, mogoče se tu skriva kak haklc višjih stroškov?
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.730
113
Eno je strošek prenosa številke, drugo pa je strošek ukinitve razmerja. Prvo bob seveda zaračuna (5€), ampak tebi jo je kril HoT. Za strošek ob prekinitvi razmerja brez prenosa pa ne vem kakšen je.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

kolikor je meni znano tega stroška ni, sicer pa če imaš naročnino 0 eur, kartico samo "pospraviš"