Novo pri bobu V.

I

Izbrisan uporabnik #488

Kaj ima to veze z bobom? če ne znaš odpovedat/prekinit naročniškega razmerja, ja "bog" ti pomagaj
smile-1.gif
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Kaj ima to veze z bobom? če ne znaš odpovedat/prekinit naročniškega razmerja, ja "bog" ti pomagaj
smile-1.gif

pa ti se imaš za enega pravnika, a znaš sploh prebrati in poskušati razumeti post. Ni meni problem odpovedati razmerja, težava je v tem, da bi morala biti neka transparentnost. ne pa da mi oseba na telefonu razlaga nekaj kar pravno ne zdrži, potem pogledam na spletno stran in enkrat BOB, drugič A1.... Po mojem mnenju bi moral vsak nepravnik z lahkoto najti ustrezne podatke, ne pa da se pol ure iščejo. Ali pa mogoče tudi zamenjati helpdesk. Vse to govori, da to ni resna firma. In potem res prideš do tega, da raje daš tisti € več, pa veš pri čem si.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne ločiš blagovne znamke in pravne osebe.

(Cola, Fanta, Sprite...) = različne blagovne znamke, a izdeluje jih ista pravna oseba.

Na vsakem računu imaš podatke, KDO TI GA JE IZDAL, in ne boš verjel, celo na pogodbi maš napisano, s kom si jo sklenil.

Tako da mi ni jasno, kaj tebi ni jasno
smile-1.gif
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Poslušaj, jaz zelo in mogoče kar predobro ločim brand od pravne osebe. Ta pravna oseba pa ima na helpdesku zaposlene osebe, ki dajajo informacije, da je potrebno tako odpoved nasloviti na blagovno znamko - v takem primeru. To pa potem marskaj pove o tej pravni osebe, se strinjaš. In zato tako poslovanje enostavno ne more biti naročnikom všeč, razen če obstajajo verniki kot si sam (in te take zadeve ne motijo). Če bi prebral moj prvi post, mogoče ne bi odpisoval?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik kingo pravi:
Kako je s prekinitvijo pogodbe. Je res treba poslati fizično? Kam pa - kakšen naslov pa sploh imajo? Na njihovi spletni strani nikjer ni njihovega naslova. Poslal sem jim odpoved po e-pošti s prilogo - opoved z digitalnim podpisom, pa mi je na info povedala, da to ni dovolj. Pa še, da bom tako ali tako plačal do 23. naslednjega meseca - ne glede na to, da sem odpovedal par dni nazaj. Kakšno je to poslovanje? Skratka - ali kdo pozna, kak naslov ima BOB?

To sem prebral in mi ni jasno, kaj ti ni jasno. Papir v roke, napisat in poslat.

Plačaš pa še za tekoče obdobje, kaj ti ni jasno, pri vseh je to, ko prestopiš. Plačaš preostanek dni v tekočem obdobju pri prejšnjem in pri novem, ko skleneš...

In zaradi tega bodo še prijatelji šli, ker prijatelj tega ne razume
evil.gif
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Citat:
Uporabnik kingo pravi:
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Povrsno si pogledal... na dnu vsake strani imas link do osebne izkaznice >> http://www.bob.si/osebna-izkaznica

To sem videl, samo mi je na hitro nekaj govorila po telefonu, da je njihov naslov BOB in nek poštni predal... ne pa A1.... Prav zaradi tega sem tudi napisal sem. Skratka sem zelo razočaran, nikoli več na BOB, pa tudi par mojih znancev jim bom odpeljal.


Sem mislil, da se ti je BOB zameril zaradi česa drugega...ti pa si razočaran, ker ne veš kam bi poslal prekinitev.
 

Alioth

Pripravnik
8. avg 2007
469
7
18
Sploh pa pri bobu ni potrebe po prekinitvi. Če prenašaš številko, gre odkljukana prekinitev avtomatično, če ne prenašaš, spremeniš v paket 4 cente in pozabiš na vse skupaj.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Alioth pravi:
Sploh pa pri bobu ni potrebe po prekinitvi. Če prenašaš številko, gre odkljukana prekinitev avtomatično, če ne prenašaš, spremeniš v paket 4 cente in pozabiš na vse skupaj.

467716-post_slo.gif


Oziroma če prenašaš, vse urediš pri novem operaterju.

ali kot si napisal, jaz imam še en 4c paket za rezervo
Citat:
katerikoli že sklenjen bob naročniški paket lahko zamenjaš v paket bob 4 cente kar preko SMSa, in sicer tako, da pošlješ SMS s ključno besedo 4cente na številko 0680.

v sekundi rešeno
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
VIP bob postal del redne ponudbe. Postaja pa pravi boj v rangu "15 - 20 GB".

bob 10,99 €: 5000 min, 5000 SMS, 15 GB
Telemach 15 € (12 €): neomejeno min/SMS/MMS, 15 GB
HoT 9,99 €: 3000 min, 3000 SMS, 20 GB
T-2 9,99 €: 3000 min, 3000 SMS/MMS, 20 GB
 
I

Izbrisan uporabnik #488

telemach cenovno nekonkurenčen...
najjaæe zgleda t2, a čungalunga omrežje?
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
telemach cenovno nekonkurenčen...
najjaæe zgleda t2, a čungalunga omrežje?

Kakor za koga. Če si naročnik fiksnih je 12€/mesec, v raznih vikend akcijah te pride še cenej, še vedno pa ima od teh paketov največ prenosa podatkov v tujini (EU), za razliko od vseh razen T-2 vključene tudi MMSe in po porabljenih količinah za prenos podatkov se hitrost samo zmanjša, tako da ni presenečenj, če greš sluačjno čez (min/SMS/MMS so pa itak neomejene). Ne da bi mi bili MMSi življenskega pomena, sem pa navajen pošiljat iMessage in kdor pač na drugi strani nima iOS naprave, gre avtomatsko ven MMS. Mi pa prav pride več prenosa v EU.
 

atomc

Pripravnik
3. sep 2007
39
1
8
Pozdravljeni,

ali mi lahko nekdo posreduje nastavitve za internet in mms za Nokio 225.
Hvala
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik atomc pravi:
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik atomc pravi:
Pozdravljeni,

ali mi lahko nekdo posreduje nastavitve za internet in mms za Nokio 225.
Hvala

https://www.bob.si/pomoc-in-vprasanja/nastavitve-za-internet-in-mms

Sicer so na tej Nokii podstavke malo drugače (Symbian ?), se bom znajdu..

V bistvu Nokia 225 kolikor vem, nima Symbian... ampak navaden S40 OS ... Navedene nastavitve so splosne in se da iz njih izluscit prave podatke za vec ali manj vse mobilnike ...

Ce recimo pogledam nastavitve za Nokio 225 za A1 tukaj >> https://www.a1.si/pomoc-in-inf...500000000030260 in kombiniram s podatki iz zgornjega linka na bob.si strani, naj bi nastavitve bile nekako take:

Internet
Nastavitve_GPRS___MMS_-_Nokia_225-20170914-084425.jpg


MMS:
skitched-20170914-085120.jpg
 

atomc

Pripravnik
3. sep 2007
39
1
8
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik atomc pravi:
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik atomc pravi:
Pozdravljeni,

ali mi lahko nekdo posreduje nastavitve za internet in mms za Nokio 225.
Hvala

https://www.bob.si/pomoc-in-vprasanja/nastavitve-za-internet-in-mms

Sicer so na tej Nokii podstavke malo drugače (Symbian ?), se bom znajdu..

V bistvu Nokia 225 kolikor vem, nima Symbian... ampak navaden S40 OS ... Navedene nastavitve so splosne in se da iz njih izluscit prave podatke za vec ali manj vse mobilnike ...

Ce recimo pogledam nastavitve za Nokio 225 za A1 tukaj >> https://www.a1.si/pomoc-in-inf...500000000030260 in kombiniram s podatki iz zgornjega linka na bob.si strani, naj bi nastavitve bile nekako take:

Internet
Nastavitve_GPRS___MMS_-_Nokia_225-20170914-084425.jpg


MMS:
skitched-20170914-085120.jpg

Ali se lahko v Nokii 225 briše APN, kajti pri meni se je pojavil še eden in sicer "Live Simobil"
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik luciano pravi:

Kot da bi že zaračunali samo poskus priklica in odhoda.

Me zanima epilog tega.

Epilog je uspešno rešena reklamacija