Novo pri bobu V.

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Citat:
Uporabnik onlyme pravi:
Citat:

Ali je mogoče, da se storitev SMS zgrešeni klic zaračuna?

A1 zagotavlja popolnoma brezplačno storitev SMS zgrešeni klic, tako v Sloveniji kakor v tujini. V redkih primerih, če tuji operater, pri katerem gostujete, ne zagotavlja združljivosti oz. brezplačne storitve, se lahko storitev zaračuna.

Na računu je tako obračunana storitev v tujini prikazana kot sprejet klic in istočasno (ob isti uri) klic v tujini na številko +38640111xxx. V tem primeru bomo vašo pritožbo pozitivno rešili.

Verjetno je nekaj takega, čeprav BOB ob nedosegljivosti nima zgrešenega klica.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Sem poslal mail...AMPAK...

Bob sploh NIMA SMSa zgrešeni klici
smile-1.gif


to se sploh ne bi smelo zgoditi
 

jozo

Fizikalc
29. sep 2007
453
28
28
Sodišinci
Koliko zaračunava bob prekinitev naročniškega razmerja če prenesem številko k drugemu operaterju razen tistih pet evrov za prenos številke??
 

jozo

Fizikalc
29. sep 2007
453
28
28
Sodišinci
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik jozo pravi:
Koliko zaračunava bob prekinitev naročniškega razmerja če prenesem številko k drugemu operaterju razen tistih pet evrov za prenos številke??

Kolikor vem, nic ne zaracuna... edino ce se je kaj pred kratkim spremenilo..,

Hvala ti. Sicer sem iskal pa nisem nikjer nič našel.
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Kako je s prekinitvijo pogodbe. Je res treba poslati fizično? Kam pa - kakšen naslov pa sploh imajo? Na njihovi spletni strani nikjer ni njihovega naslova. Poslal sem jim odpoved po e-pošti s prilogo - opoved z digitalnim podpisom, pa mi je na info povedala, da to ni dovolj. Pa še, da bom tako ali tako plačal do 23. naslednjega meseca - ne glede na to, da sem odpovedal par dni nazaj. Kakšno je to poslovanje? Skratka - ali kdo pozna, kak naslov ima BOB?
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Povrsno si pogledal... na dnu vsake strani imas link do osebne izkaznice >> http://www.bob.si/osebna-izkaznica

To sem videl, samo mi je na hitro nekaj govorila po telefonu, da je njihov naslov BOB in nek poštni predal... ne pa A1.... Prav zaradi tega sem tudi napisal sem. Skratka sem zelo razočaran, nikoli več na BOB, pa tudi par mojih znancev jim bom odpeljal.
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Zakaj, kaj pa fali bobu?
Nekateri radi svojo nesposobnost skrijejo tako, da druge obtožijo le te..
rolleyes-1.gif

A si ti prebral moj izvirni post zgoraj. Ali z digitalnim potrdilom podpisana odpoved nima status lastnoročnega podpisa, buksl en.