Novo pri bobu V.

mimika

Pripravnik
8. feb 2008
703
0
16
Se bo pa BOB moral malo bolj potruditi, sedaj sta simobil in telekom s -50% akcijo postala zelo ugodna, poleg tega nudita bistveno več storitev .. obvestila o zgrešenih klicih, pa moneto, nekateri paketi tudi vključene enote v tujini... Dovolj da gre cela družina z boba in tudi tale "akcija" tega ne bo spremenila..
 

Lery

Pripravnik
4. avg 2011
46
0
6
Citat:
Uporabnik hermann pravi:
ksz

jaz na bobu ne dobim čisto nobenega potrditvenega sms-a (google, revolut itd.) a je to kaka bobova fora? telefon ni, ker nisem samo na enem probal.

Imam podoben problem. Le, da sem telefonsko prenesel iz Simobila na Telemach. Pa prav tako ne dobim potrditvenega sms-a iz googla. Sim kartico pa imam v telefonu lumia 950.
Sem pa opazil, da mi pod: My phone number prikazuje telemach št. (tista začasna ob prenosu): +38670xxxxxx in ne simobil +38640xxxxxx.
sprasujem se.gif


Telefonska je že par mesecev prenešena in ostalo vse dela: (sms- si, telefoniranje in internet).
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
Pri katerem bob paketu je lte vključen brez doplačila ?

Edit:
http://www.bob.si/ponudba-bob/bob-lte-opcija
več o bob LTE opciji
Citat:

bob LTE opcija je brezplačna za vse naročnike, ki so v času do 31 .12. 2016 na naročniškem paketu super bob in je na tem paketu ni možno izklopiti. v primeru prehoda na drug naročniški bob paket, se bob LTE opcija prenese in začne zaračunavati skladno s cenikom.
Potem je od letos lte pri vseh paketih na voljo samo za doplačilo ?
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
-50% za omejeno obdobje (pa še s popustom dražji ali kvečjem na nivoju boba)
+1€ garantirano vsako leto glede na izkušnje preteklih let...
Vključene količine v EU so pesek v oči... od poletja naprej bodo VSE količine veljale po EU...
Obvestilo o zgrešenih klicih je sicer ok... ampak jaz v zadnjem letu ne pomnim enega takega SMS-a...
Moneta... ne hvala. To da je ni, je zame samo dodaten plus (ni treba zapravljat časa z blokado)

Skratka... bob je še vedno zakon.

Edina prava prednost simobila proti bobu je ta, da imaš možnost kupiti telefone na obroke.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Jaz bi se s tem kr strinjal.
Pa še en velik + pri bobu je enostavno prehajanje med paketi. Pride boljši paket, se prestaviš z enim sms-jem, simobil/mobitel... ponavadi zaračunajo 10-20€, če greš na cenejši paket.
 

mimika

Pripravnik
8. feb 2008
703
0
16
Citat:
50% za omejeno obdobje (pa še s popustom dražji ali kvečjem na nivoju boba
Omejeno obdobje? Pa sej imaš vsaj 2 leti, potem ali vmes pa po želji skočiš drugam...vsa fora je, da ni vezave, isto kot pri bobu...
Kako točno je dražji npr. ORTO TRIPSTER+, če sploh težko najdeš primerljiv paket pri bobu, pa četudi zanemariš vse dodatne bonbončke - že samo 8GB prenosa - kateri paket pri bobu nudi kaj takega za 10€?

Citat:
Vključene količine v EU so pesek v oči... od poletja naprej bodo VSE količine veljale po EU...
Sicer smo šele marca, ampak četudi bo tako kot praviš, moraš te količine pri Bobu še vedno kuriti iz količne zakupljene v paketu (pri največjih dveh pa so na voljo dodatno) ... Ampak na spisku zakupljenih 1GB podatkov ni samo EU, ampak kar 69 držav (npr. ZDA, Mehika) Recimo meni pride prav že naslednji mesec prenos podatkov v Singapurju, tudi nekaj drugih azijskih držav je zraven (Kitajska, Tajska, Šrilanka, Tajvan, Macao ), na mojo žalost manjka Indonezija.

Potem pa seveda bonbončki: moneta (zame super zadeva), MMSi vključeni, hitrejši LTE?, obvestilo o zgrešenih klicih, nakup telefonov na obroke (zame osebno bedarija in bi najraje prepovedal, da se zaščiti tup folk (v stilu "eh teh 29€ mesečno dodatno bom pa že"), ki se veže in zakreditira za igrače nad svojimi finančnimi zmožnostmi)

Mogoče je zate bob cenejši, no sej tudi za mojo babi je tisti paket za 4c, ampak kr absolutno trditi, da drugi od boba niso cenejši pač ni res
smile-1.gif
.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Ok... tripster zame ne pride v postev, ker sem ze prestar. Prej sem imel giganta pri simobilu (se ni bil dve leti star paket). Na ta paket sem imel se 25% popusta. Potem so mi ta paket v manj kot dveh letih ze 2x podrazili za 1€. Mi je dopizdilo in sem sel na bob. Pridobil sem hitrejsi LTE (ker sem imel pri simobilu "star" paket), dobil sem vec podatkov (5gb vs 4gb... porabim do 2gb na mesec), imam nizjo ceno kljub temu, da pri bobu nimam vec popusta. S primerljivimi ali boljsimi paketi bi pri simobilu imel visjo ceno... pa ta se bo v naslednjih letih se zvisala, ker bodo postali stari paketi (jeseni oz. pozimi gredo stari paketi garant 1€ gor).

Tripster je pa dober paket... ampak ima pac dumping ceno, da pritegnejo mlade.
 

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
657
9
18
Dolenjska
A je še cena za Carski bob 8,99 za prvih 200. Kako naj vem pri aktivaciji na Moj bob po koliko bo oz. ali nisem že prepozen?
 

Yellow

Pripravnik
14. mar 2017
67
11
8
To je za nove naročnike in ko izpolnjuješ podatke za novega naročnika ti tam pri opisu paketa piše nekaj v smislu "še si med prvimi 200 naročniki itd..."
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Citat:
Uporabnik jozo pravi:
Citat:
Uporabnik amacar pravi:
Sej mogoče se zmenim s trenutnim avtorjem stare aplikacije, da bo naložil mojo gor. Če bo, bom tak javil tule.

To bi pa bilo dobro...
cheer.gif

Evo da povzamem. Sem pisal na bob, če bi bili pripravljeni financirati 100$ letno za developer račun in bi jim zastonj naložil aplikacijo, pa sploh ni bilo odziva. Sramota
rolleyes-1.gif


Se mi je pa javil avtor stare aplikacije, tako da je sedaj naložena novejša verzija, ki naj bi delovala: https://itunes.apple.com/si/app/bobmonitor/id577047787?mt=8
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Aha, sem dal slikco, pa očitno ne vidite ... stran sicer deluje s tole izjemo:

ko kliknem na "računi in plačila", mi napiše

prišlo je do napake
prišlo je do nepričakovane napake. prosimo, poskusi kasneje.
datum in čas napake: 27.3.2017 11:50:29
oznaka napake: '25bcc0bc-2591-477f-a367-71bcab38f6b7'



in to že par dni ...