Novo pri Si.mobilu XIII.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
A je kje seznam operaterjev, kjer lahko kot naročnik simobila gostuješ v LTE/4g. Gledam na internet strani, pa nikjer ne najdem.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik ant pravi:
Zgodba, ki se je razrešila z njegovo pomočjo, za kaj se je šlo pa raje nebi razlagal.

Mogoče nisi dojel moje poante. Če bi Simobil res imel tako dobro pomoč uporabnikom, kot navajaš naprej, njegove pomoči ne bi potreboval. Mogoče pa imajo samo najmanj slabo.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
ti ne razumeš poante,..
en del je hitro reševanje vprašanj težav, ki bi jih drugače morali rešiti na infu
drugi del pa so nesporazumi, do katerih lahko pride med obravnavo,..

lpb
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Mene pa zanima nekaj... vsi ti Ultimativni paketi ki jih lahko "deliš" z družinskimi člani in dobiš dodatno SIM za 12€, a ta dodatna SIM lahko ima številko katero si preneseš od npr. drugega operaterja ali je to kr neka številka oz. gre za enako številko kot je nosilna v paketu? Hvala
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
ti ne razumeš poante,..
en del je hitro reševanje vprašanj težav, ki bi jih drugače morali rešiti na infu
drugi del pa so nesporazumi, do katerih lahko pride med obravnavo,..

lpb

In take nesporazume se da rešiti samo preko alterja? ne se sprenevedati, da ne veš, o čem govorim.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Da se jih rešiti tudi po redni poti vendar lahko za to porabiš več časa. Tako naredim uslugo uporabniku in v konči fazi firmi, ki ne rabi tratit časa s ponovnimi reklamacijami. Z moje strani pa ni izgube časa...specifika dela mi pač tovrstne aktivnosti omogočajo.
In kaj konkretno tebe tu jezi?
B
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Na območju Zgornje rečice (MB) je v obratovanju nova 2G bazna postaja.
B

Pa ne samo tam... Npr. Slovenj Gradec ima dodatno bazno postajo za Stari Trg in del mesta-Podgorska... MB347
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Na območju Zgornje rečice (MB) je v obratovanju nova 2G bazna postaja.
B

Pa ne samo tam... Npr. Slovenj Gradec ima dodatno bazno postajo za Stari Trg in del mesta-Podgorska... MB347
Si.mobil ima na podeželju že boljšo pokritost kot Telekom.

Na podeželju bo/ima letos za okoli 30-50% GSM in LTE več baznih postaj od Telekoma. Vsaj še 50 jih ima za vklopiti.

Si.mobil ima najboljšo pokritost s signalom GSM, UMTS in LTE.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Da se jih rešiti tudi po redni poti vendar lahko za to porabiš več časa. Tako naredim uslugo uporabniku in v konči fazi firmi, ki ne rabi tratit časa s ponovnimi reklamacijami. Z moje strani pa ni izgube časa...specifika dela mi pač tovrstne aktivnosti omogočajo.
In kaj konkretno tebe tu jezi?
B

Nič me ne jezi, lepo od tebe da pomagaš. Vpičil sem se samo v del, ko je hvalil Simobilov support, po drugi strani pa je, ko se je zakompliciralo, zadevo reševal preko alterja.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
res zelo uradna objava kar objavi zurnal24..

Nič verjet dokler ne bo uradne objave na strani Si.mobila..
wink-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Tole je odlična novica za vse naročnike Simobila, ki nimajo vezave.

Brez stroškov prekinitve naročnine gredo lahko k drugim operaterjem, ki imajo tudi trikrat cenejšo naročnino...

Ne vidim pa, da bi karkoli spreminjali pri paketu Simpl na račun-torej očitno številko za testiranje omrežja(žal brez možnosti LTEja), še lahko obdržim.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Ah zaradi 1 eur ki bo šla naročnina gor v mojem primeru ne bo konec sveta ..Tisti evro mi ni žal ko zadeva dela tko kot mora in ni razloga da bi zapustil Si.mobil..
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.