Novo pri Telekom Slovenije III.

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
Evo A1 že počasi sledi
evil.gif

https://www.a1.si/pomoc-in-informacije/obvestila/-/obvestila/2865714
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
S 1.1. Pop TV in Planet TV povišujeta ceno. 1.1.2019 bosta spet.

Enostavno ,ker gre vseeno kar za velike zneske podražitev , bi potem resnično moral biti ta proplus ponujen kot izbirni paket.

Ker da bomo pa dejansko samo zaradi proplusa plačevali že 10 ali pa še več evrov dodatno je pa že svinjarija.

Ne razumem ,zakaj smo ravno proplus prisiljeni sprejeti brezpogojno ?? Zakaj pa lahko Hbo in podobno izbiramo.

lp
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
So mi dalje kot avstrijci.

Mogoče nisi razumel globokega sporočila - nimaš kam it, ker so vsi isto sranje drugo pakovanje!
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Vsi podo podražili, nič skrbet
crazy1.gif

Ne vem ,a nekako se mi zdi ,tudi iz izkušnje ,da so najbolj transparenti in cenovno ugodni še vseeno pri telemachu.

Neka srednja shema je že čisto ok. Edino na kablu je mali minus ,seveda kdor rabi več,nizek upload.

https://telemach.si/paketi/paketi-v-kabelskem-omrezju-telemach

Pa tudi programi ki niso v hd so bistveno boljši kot hd pri telekomu.

lp

lp
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ni konkurence oziroma so se zmenili...

regulatorji pa nič, kot vedno
 

stole

Pripravnik
28. mar 2008
166
14
18
Mercedes tam so pa problemi z računi,če jih imaš več,če boš šel tja zahtevaj skupni račun,men se nekaj pobrkal,sem jim dokazoval z izpiski,pa na šalterju,naj mi napišejo,kolko sem dolžan,mi to dajo jaz vse plačam in naslednji mesec zopet dolg,ga plačam,naslednji mesec višek,položnica o,ooseveda nisem nič plačal,naslednja položnica račun za tekoči mesec in dolg za prejšnji mesec,tako da razmisli kaj bo bolš.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik Super pravi:
http://www.telekom.si/Documents/PredplacniskiMobilniInternet_1.12.2017.pdf

Za tiste, ki ne porabijo veliko interneta, opcija 365 dni: 20 GB za 36,5 €, kar v povprečju pomeni 1,67 GB na mesec za 3,04 €. Sploh to prav pride pri dual-sim telefonih. V eni reži bob 4c, v drugi pa tale internet. Zakaj bi bobu plačevali 5 € za 1 GB?
grin1.gif

Pa dober no ,samo ta telovadba pa tudi ne vem če se ravno izplača...Tule je problem evro ,dva , tam na fiksnih trojčkih nas pa lupijo ko zamorce pa je vse v redu .... En srednji predplačniški sistem pa si za ceno par kav miren.

Za 6-7 evrov na mesec se vedno najde kakšen ponudnik z nekje 3000 enotami pa imaš pokrito oboje kar si zgoraj zapisal ..??Enkrat izimobil ,enkrat petrol, enkrat spar...

Ne vem še ,kaj bo naredil telemach s svojo revolucijo ,ampak trenutno je še kar 10000 enot za 7 evrov. Spar 6000 enot za 7 evrov....Hot maxi 20Gb za 10 evrov...

lp
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik stole pravi:
Mercedes tam so pa problemi z računi,če jih imaš več,če boš šel tja zahtevaj skupni račun,men se nekaj pobrkal,sem jim dokazoval z izpiski,pa na šalterju,naj mi napišejo,kolko sem dolžan,mi to dajo jaz vse plačam in naslednji mesec zopet dolg,ga plačam,naslednji mesec višek,položnica o,ooseveda nisem nič plačal,naslednja položnica račun za tekoči mesec in dolg za prejšnji mesec,tako da razmisli kaj bo bolš.

Imam jaz tudi telemach v hiši , sicer samo kabelsko dtv za starše. Tako da račun je res samo en ,in to kar nekako štima brez težav.

Imam pa tudi telemachovo revolucijo kot drugo številko ,vsaj dokler bo 10000 enot za 7 evrov. Tu pa so biseri.

Vsak mesec eni problemi ob ponovni aktivaciji. Pa gre ,pa ne gre...
Največja finta je , da če bi želel da vse nekako požene brez težav bi moral ponovno aktivacijo zagnati sekundo čez polnoč na datum .
Drugače žetakoj nekaj trga dodatno iz dobroimetja...
In vsaj zame je bilo ob teh datumih nekaj novega.
Zame je bilo vedno tako ,da če je nekje rečeno da nekaj velja do recimo desetega v mesecu , da je potem ta dan desetega še vključen v veljavnost. No tu pri telemachu ,vsaj pri revoluciji to ne velja. So mi razložili , da če piše da je veljavnost do desetega ,to v praksi pomeni da je račun veljave do devetega do 24.00 ure... In tako je desetega že paket izključen in veselo nabija stroške dokler je še kaj dobroimetja...

Avto tudi ,če je registriran do petega maja , je petega maja še cel dan registriran in se lahko voziš brez prekrška.
Ampak pri telemachu imajo pač za termin DO svojo razlago.

lp
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Citat:
Uporabnik mercedes pravi:
Pa dober no ,samo ta telovadba pa tudi ne vem če se ravno izplača...

Kakor komu paše. Ampak a 1,67 GB za 3,04 € pri Telekomu ni boljše kot 1 GB za 5 € pri bobu? 1 GB je 5 €, 20 GB/3000 min/3000 SMS pa 9,99 €. Se ti še vedno zdi 5 € za 1 GB dober deal?
wink-1.gif


Citat:
Uporabnik mercedes pravi:
Ne vem še ,kaj bo naredil telemach s svojo revolucijo ,ampak trenutno je še kar 10000 enot za 7 evrov. Spar 6000 enot za 7 evrov....Hot maxi 20Gb za 10 evrov...

lp
Revolucija je res top sedaj v rangu 7 €. Sploh glede na to, da VEČ za 6 € ima celih 600 MB in 120 min v druga omrežja.
bonk.gif


Hvala da si napisal to o veljavnosti Revolucije. Na enem telefonu je sedaj vključena in piše da velja do 24.12.2017. Sem bil 100%, da je 24.12. še vštet zraven, pa očitno ni. Bom pozoren.
zmaga.gif