Novo pri Telekom Slovenije III.

d3esaly

Fizikalc
1. jun 2008
452
27
28
Na Krku vse mrtvo že odkar sem prišel nanj, danes popoldne. Punci, ki ima simobil dela brez problema. Upam, da odpravijo tole čez noč...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Jaz sem ze cel dan v Avstriji in razen obcasnega podatkovnega prenosa ne delajo in tudi klici niso delali niti minutke od 16h dalje, takrat sem prestopil mejo...
 

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
Citat:
Uporabnik d3esaly pravi:
Na Krku vse mrtvo že odkar sem prišel nanj, danes popoldne. Punci, ki ima simobil dela brez problema. Upam, da odpravijo tole čez noč...
Na Krku nam je do 29-tega zvečer delalo na telekomu in A1 bp... Kaj je potem krepnilo? Čudno...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.264
-8.464
113
Trenutno smo blizu Pule. 2 telekom cifri sta bili od okoli 15 včerej do 1 danes crknjeni, 2 telekom cifri pa sta delovali normalno.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Hoci pravi:
Smradi nesposobni se vedno ne dela nič. Da bi obvestili po sms se še niso naučili. Da bi znižali naročnino zaradi izpada tudi ne. Čestitke najboljšemu omrežju v Sloveniji

Kako naj ti posljejo SMS, ce sistem ne deluje?
grims-1.gif


Sicer pa... narocnino ti verjetno znizajo... samo moras najprej poslati pritozbo... in znizajo ti za cas nedelovanja... kar znese potem nekaj centov...
wink-1.gif
...
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
En dan brez telefona pa cela panika! Pa še verjetno na dopustu v tem času, ko se pritožujejo...
Kaj bi šele bilo, če ne bi bilo elektrike en dan...po mojem bi se vsi vrgli z mosta...
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.203
5.584
113
Dobivaš dodatek za stalno pripravljenost oz dežurstvo ?
Ker drugače daj službenega v petek po službi ugasnjenega v predal in pozabi nanj do ponedeljka.
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.659
499
83
41
povsod malo
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
idi na pivo in wifi v gostilno
Eni smo službeno odvisni od telefona npr dežurstva in sorodno in če tisti na drugi strani ki te pod nujno rabi tega ne ve, da je celotni kolaps ni dobro.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.203
5.584
113
Potem moraš imeti vsaj 2 številki , vsako pri drugem operaterju (ena ts, druga a1, tretja tm za ekstra ziheraše).
Da ne omenjam ukv cb , napol mokra drva in par golobov.
In satelitski telefon.
 

satelite_mike

2 uri za cajtom
18. avg 2013
1.939
2
38
Citat:
Uporabnik Tenforest pravi:
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
idi na pivo in wifi v gostilno
Eni smo službeno odvisni od telefona npr dežurstva in sorodno in če tisti na drugi strani ki te pod nujno rabi tega ne ve, da je celotni kolaps ni dobro.

Potem pa ne hodi na dopust ampak ostani doma!
bonk.gif
 

Sony

Pripravnik
17. okt 2016
40
1
8
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Potem moraš imeti vsaj 2 številki , vsako pri drugem operaterju (ena ts, druga a1, tretja tm za ekstra ziheraše).
Da ne omenjam ukv cb , napol mokra drva in par golobov.
In satelitski telefon.

Napol mokra drva...........
hysterical-1.gif
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.769
262
83
Največja slovenska vas
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Dobivaš dodatek za stalno pripravljenost oz dežurstvo ?
Ker drugače daj službenega v petek po službi ugasnjenega v predal in pozabi nanj do ponedeljka.
V sezoni ja. Trenutno off, ampak jebena navada oz dobra volja
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.659
499
83
41
povsod malo
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Potem moraš imeti vsaj 2 številki , vsako pri drugem operaterju (ena ts, druga a1, tretja tm za ekstra ziheraše).
Da ne omenjam ukv cb , napol mokra drva in par golobov.
In satelitski telefon.
Ja šur
rolleyes-1.gif
Simobil je rezerva... pa če ne veš da ne dela... ker pač v tujini kaže tujega operaterja... si nekako v riti....dokler te nekdo ne kliče na simobil zakaj se ne uglasiš zadnji dve uri... stranka pa živčnega faše ravno zaradi telekom izpada.
Ful dobr...
A nimajo neke zlete rezerve na legarju? Zastopim je drago... sam neke osnove morajo imeti...očitno je prednapetostna zaščita švoh... še kar niso povedali kaj je bilo... strela ali kaj tretjega
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik satelite_mike pravi:
Citat:
Uporabnik Tenforest pravi:
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
idi na pivo in wifi v gostilno
Eni smo službeno odvisni od telefona npr dežurstva in sorodno in če tisti na drugi strani ki te pod nujno rabi tega ne ve, da je celotni kolaps ni dobro.

Potem pa ne hodi na dopust ampak ostani doma!
bonk.gif

zmaga.gif