Novo pri Telekom Slovenije III.

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.446
17
38
Citat:
Uporabnik Ledenko pravi:
Fino, en dan si čas vzamem in odpovem še tisto, kar imam pri njih.

počakaj kak mesec, Telekom vedno prvi draži, potem sledijo drugi.
confused-1.gif
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
Sam ravno dobil sporočilo da so povečali podatke na 20GB. Paket eu vključeni.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Telekom tudi znižuje akcijsko ugodnost na paketih modri, ob vezavi in naročilu elektrike. Do sedaj je bil popust 6 eur, s 1.6. je 5 eur.

http://www.telekom.si/PodporaObrazci/Prodajna-ponudba-narocniskega-paketa-Modri.pdf


Akcijska ponudba paketa Modri za nove naročnike
Od 1. 6. 2017 do 21. 8. 2017 lahko novi naročniki, ki sklenejo naročniško razmerje z vezavo za 24 mesecev, in hkrati sklenejo naročnino na elektriko ali pa imajo že vklopljeno tudi naročnino na elektriko pri Telekomu Slovenije, koristijo ugodnost 5,00 EUR (z DDV) popusta pri mesečni naročnini za obdobje 24 mesecev ali pa 5,00 EUR (z DDV) popusta pri mesečni naročnini za obdobje 8 mesecev ob vezavi naročniškega razmerja za 12 mesecev.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
A je Mobitel slučajno dvignil na paketu Modri Plus hitrost LTE? Namreč gledam speedtest in mi šiba dol 130 Mbps, gor pa okoli 30 Mbps? Sred sela trenutno...?
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
napaka je ali pa teden testiranja. V prodajni pogodbi pise 20/4 ce gres pod opis paketa tak da ne se prevec hitro veseliti. Tako modri kot modri plus greta trenutno 100+. Po pravici povedano imam raje odzivni nezabasani 20Mbit net kot pa 130 in zalagano. To rečeno. Sam ne verjamem resno da bi 150/50 hitrost res kaj dosti vplivala na to dokler so se vednod data limiti sej doben nebo uporabljal to za download.

Bolj kot hitrost se mi ne dopade tisti del, ko se hitrost omeji na 0kB/s po porabljenih podatkih. Sicer verjamem da nebom 60GB porabil tak easy ce bom sploh prisel kdaj do polovice ampak vseeno ni nice. Vsej 64Kb/s bi ze lahko dali da pritozben email napisem :D
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 3287

Citat:
Uporabnik Poltergeist pravi:
napaka je ali pa teden testiranja. V prodajni pogodbi pise 20/4 ce gres pod opis paketa tak da ne se prevec hitro veseliti. Tako modri kot modri plus greta trenutno 100+. Po pravici povedano imam raje odzivni nezabasani 20Mbit net kot pa 130 in zalagano. To rečeno. Sam ne verjamem resno da bi 150/50 hitrost res kaj dosti vplivala na to dokler so se vednod data limiti sej doben nebo uporabljal to za download.

Bolj kot hitrost se mi ne dopade tisti del, ko se hitrost omeji na 0kB/s po porabljenih podatkih. Sicer verjamem da nebom 60GB porabil tak easy ce bom sploh prisel kdaj do polovice ampak vseeno ni nice. Vsej 64Kb/s bi ze lahko dali da pritozben email napisem :D



sorry, samo tole je cisti google translate
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
A je Mobitel slučajno dvignil na paketu Modri Plus hitrost LTE? Namreč gledam speedtest in mi šiba dol 130 Mbps, gor pa okoli 30 Mbps? Sred sela trenutno...?

meni pa sred mesta 30Mbps.

V katerem selu si?
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Od kdaj pa imajo TVIN Shrambo, prenos podatkov spet neobračunan in ne odštevajoč?

TViN Shramba S 0,00 €/mesec
Obračunavanje prenosa podatkov za uporabo storitve TViN Shramba je brezplačno, prenesena količina podatkov se ne odšteva iz dodeljene mesečne količine paketa vključene v naročnino.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
A je Mobitel slučajno dvignil na paketu Modri Plus hitrost LTE? Namreč gledam speedtest in mi šiba dol 130 Mbps, gor pa okoli 30 Mbps? Sred sela trenutno...?

meni pa sred mesta 30Mbps.

V katerem selu si?

V tem momentu sem kraj Rače, 48/22.
 

brezhibno

Pripravnik
3. jan 2012
223
22
18
v ponedeljek grem na dopust v tujino, se pravi lahko 15ga ob 00:05 prižgem podatke ne glede na to v katerem omrežju bom gostoval in se mi bo moralo odštevati od zakupljenih podatkov ? Ali mogoče že velja, glede na to da že piše kakšno število imam na voljo.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Je možno, da bo v EU moč porabiti vseh 20 GB v EU pri paketu Brezskrbni B? Od danes dalje mi na Moj telekom in aplikaciji kaže samo en "krogec" oz. postavko in sicer poraba podatkov v domačem omrežju ali EU. Ve kdo kej več?
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Načeloma če so operaterji pametni bodo marketirali da je več podatkov v EU. Če so tiho glede tega paketa to najbrž pomeni da bo veljal regulirani minimum (cirka 1GB za vsakih 5€ naročnine).

Ampak nič bat če greš čez limit, ker ti morajo tudi pribitke po regulirani ceni dati, dokler je to samo nekaj GB je to zanemarljivo glede na sotale stroške potovanja.

Čeprav če dosti potuješ ima recimo Mobitel novi paket, kjer pa dejansko lahko vseh 20GB koristih v EU:
http://www.telekom.si/zasebni-uporabniki/paketi/vsi-paketi/paket-eu-vkljuceni
 
Nazadnje urejeno:

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.612
199
63
Kranj
Zakaj ima folk sploh še te over priced pakete? Ko ti konkurence za 1/2 cene ponuja isto?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Hja glede na to da na lokaciji glede TV nimam druge opcije kot Siol, in da dobim za 70€ vso možno TV shemo, z HBO in vsem ostalim ter mobilno telefonijo s 60GB prenosa podatkov in hkrati mobilno telefonijo ki VEDNO deluje se mi ne zdi tako slaba ponudba... pa ne mi zdaj s T2, ker ko mi v FULL HD shemi ne morejo zagotoviti SK1 SK2 SK3 HD potem smo zaključili....