Novo pri Telekom Slovenije III.

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.295
3.406
113
Saj to itaq dela.
Pa možnost klica preko wifi je tudi zakon če si v kakšni luknji
 

brezhibno

Pripravnik
3. jan 2012
223
22
18
Tudi pri paketu Dogaja namesto 10GB podatkov s 1.5. Bo 20GB podatkov. Hvala telemachu
smile-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Ne pozabimo na konvergenčno ponudbo A1...2 paketa z neomejenimi količinami in fiks ponudba prinašata neomejen internet v SLO...
b
 

KdoZ

Pripravnik
28. maj 2011
364
2
16
Ja. In na tiste ki potrebujemo samo mobilne storitve pa pozabimo ne. Roko na srce: A1 je glede na ponudbo prej A3. Pa ne Audi
wink-1.gif


Kar je dobro je prav da se pohvali. Kar je slabo naj se tudi pove s ciljem da se zadeva popravi. Nikoli si nisem mislil da bo simobil enkrat najdrazji oz za svoj denar ponudil najmanj. Ja bo kdo rekel: je konkurenca znizala cene oz ponudila vec. Zakaj pa ni A1 tega naredil prvi?

In tej kombo paketi so ugodni za nekoga, ki rabi vse plus se 2x mobilno stevilko. In za nobenega drugega. Npr: svobodni L za 39,99 eur in nato kombi trio najcenejsi pa se 2x mobilno z neomejenimi podatki za 48 eur... ni logike. Oz neuporabno.

Tako je moje mnenje. Do katerega imam pravico. In ko bo takih uporabnikov se vec se bo zadeva poznala tudi na stevilu narocnikov.

Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Ne pozabimo na konvergenčno ponudbo A1...2 paketa z neomejenimi količinami in fiks ponudba prinašata neomejen internet v SLO...
b
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Poleg tega je polna hitrost "samo" do 50GB (kar je vrjetno večini dovolj za mobilni dostop, ni pa neomejeno), le da to lepo skrijejo v small print.
 

KdoZ

Pripravnik
28. maj 2011
364
2
16
Ultimativni XL simobil je imel 30GB. Sedaj pa "naj" paket svobodni L 15gb. Ne razumem zakaj so ceno dvignili GB pa znizali. Ultimativni Xl je stal 35,99 eur svobodni L pa 4 eur vec. 15 gb ne toliko kot srednji paketi pri Telemachu in Telekomu. Na A1 je ocitno marketing oddelek na dopustu. Oz je nekje na Luni pa ne morejo spremljati konkurence. Prav pogreje me ko placam 40 eur za 15 gb telemach pa ima za 25 eur 50 gb. Ja A1 je najbolj napreden na podrocju novih storitev - oz je bil. Volte in vowifi naj bi (mogoče) uvedli do konca leta 2018. Kar smejal sem se ko sem dobil ta odgovor od njihovega CC. Skratka porazno vse skupaj. Se pekarne imajo vecjo inovativnost pri ponudbi novih vrst kruha.
 

KdoZ

Pripravnik
28. maj 2011
364
2
16
Pride stranka v pekarno:

Stranka: Eno malo žemljico prosim!
Prodajalka: Lahko. 2 eur.
Stranka: nekak drago je!
Prodajalka: ja pa vzemite 1 veliko štruco pa še dve velike žemlje dobite zraven.
Stranka: uf to bo pa drago..
Prodajalka: niti ne. 2,99 eur
Stranka: no pa dajte to za 2,99 eur.

Tako nekako je politika A1.

Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Ne pozabimo na konvergenčno ponudbo A1...2 paketa z neomejenimi količinami in fiks ponudba prinašata neomejen internet v SLO...
b
 

KdoZ

Pripravnik
28. maj 2011
364
2
16
Ja. Napaka. Lahko moderator prestavi. Se opravicujem. Sem repliciral borovnici. Ki je omenil A1.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.253
113
A misli Telekom na paketu Modri Plus vklopiti full speed na LTE-ju? Ali se zafrkavajo s temi 20/5?
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.505
289
83
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Ne pozabimo na konvergenčno ponudbo A1...2 paketa z neomejenimi količinami in fiks ponudba prinašata neomejen internet v SLO...
b

Vauv.. Kaj pa tisti ki ne rabimo fiksnih storitev pa jih ko jebe.. Slabo ste si to zastavili pri A1.. Mislite da bodo vsi leteli na fiksne storitve d bodo imeli neomejen internet mobilnem delu..

Ne hvala za fiksne storitve
wink-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Ne pozabimo na konvergenčno ponudbo A1...2 paketa z neomejenimi količinami in fiks ponudba prinašata neomejen internet v SLO...
b

Borovnica... ti verjames tej "konvergencni" ponudbi? Ali imas se vedno internet preko Telemacha? Ker meni osebno recimo ta konvergencna ponudba prav nic ne koristi...
wink-1.gif
in poznam se kar nekaj takih...
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Tudi meni. Sam imam pri telekom Brezskrbni B in dodatno številko, imam tudi 20 procentov popusta na naročnino in skupaj plačujem cca 33 EUR, kar je dobrih 16 po številki, po novem z 20 GB podatkov. Od fiksnih storitev imam na voljo telekom kabelsko, telekom in ostale operaterje preko bakra in T2 preko optike. Ni treba 3x ugibat, da za fiksne storitve ne rabim A1, saj jih na optiki ne dobim, ostalo so pa zastarele tehnologije. Trenutno sem še na telekom kabelski, sem pa v fazi šaltanja na T2. Mobilne storitve definitivno ostanejo pri telekomu, tudi za 1 eur dražje, ker ne bo ugodnosti POVEZANI, o A1 glede na cene samo mobilnih storitev niti ne razmišljam.
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Akcijska cena opcije HR-internet za prvomajske počitnice*

Naročite opcijo HR-internet in izkoristite posebno ponudbo ugodnega prenosa podatkov v omrežju operaterja Hrvatski Telekom. Ob vklopu opcije do vključno 3. 5. plačate enkraten znesek v višini 10 € za 3 GB prenosa podatkov do konca maja 2017.* Če opcije v juniju ne boste več želeli uporabljati, jo izključite še v maju.

http://www.telekom.si/zasebni-uporabniki/mobilno/storitve/hr-internet
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Ne pozabimo na konvergenčno ponudbo A1...2 paketa z neomejenimi količinami in fiks ponudba prinašata neomejen internet v SLO...
b

Borovnica... ti verjames tej "konvergencni" ponudbi? Ali imas se vedno internet preko Telemacha? Ker meni osebno recimo ta konvergencna ponudba prav nic ne koristi...
wink-1.gif
in poznam se kar nekaj takih...

Jest sem na Telemachu kabel ker drugega ne morem imeti...takoj ko bo možnost spakiram...
B
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Ne pozabimo na konvergenčno ponudbo A1...2 paketa z neomejenimi količinami in fiks ponudba prinašata neomejen internet v SLO...
b

Borovnica... ti verjames tej "konvergencni" ponudbi? Ali imas se vedno internet preko Telemacha? Ker meni osebno recimo ta konvergencna ponudba prav nic ne koristi...
wink-1.gif
in poznam se kar nekaj takih...

Jest sem na Telemachu kabel ker drugega ne morem imeti...takoj ko bo možnost spakiram...
B

No... tocno to zelim dopovedati... da je ta "konvergenca" en navaden bullshit... jaz imam podoben polozaj... od DSL ponudnikov je se najhitrejsi Telekom, ker je njegova infrastruktura... pa se tam je max. Hitrost ene 12/1... ostali mi lahko garantirajo samo pol tega.... zato sem na kablu... tukaj pa je ponudnik samo en... In sicer EVJ, ki ima za ponudnika internetnega dostopa izbran Telemach... in takih primerov je precej...
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Če je Telemach tako močan na trgu naj se ga izenači s Telekomom kot operaterjem s pomembno tržno močjo pa naj shera svoje omrežje,.. me zanima kolk folka bi še bilo pri njih,.. jih kar nekaj proznam ki bi takoj menjali če bi lahko,.Drugače pa tudi jaz še razmišljam da odjavim FSIISDN in TV,.. ter gor uporabljam recimo A1 now,..

Vsekakor pa pričakujem, da se bo ta nebuloza z obveznim Popom v osnovni shemi čim prej zaključila,..torej če hoče bit plačljiva naj bo,.. odprešnov paket za kaj jaz vem 5€ pa naj si vklopi kdor hoče,.. enako z ostalimi plačljivimi programi,.. pa da jih vidm potem,..
b