Novo pri Telemachu II.

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Končno so ta S del Rogaške bolje pokrili. Kar čudno, da so prej celo Žetale lepo pokrili...
Še okoli Olimja naj kako novo postavijo...
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Moram pohvaliti Telemach, da z bazno postajo NE1518 so dobro pokrili tudi moje območje. Ostali operaterji nimajo tako dobrega signala na moji lokaciji. Telemach samo tako naprej
wink-1.gif
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Na Dobrni sem bil pozno jeseni in je bil po nadgradnji omrežja signal zunaj povsod mimo hotela in v hribe soliden, tudi prenos podatkov. V samem hotelu pa res nisem testiral, kjer zna beton svoje opraviti.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Okoli je v redu ja, noter pa mrk. Tudi jaz mislim, da je kriva betonska gradnja (pa bogve iz česa je še grajen, verjetno boljše, da ne vemo
wink-1.gif
).
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.298
22
38
MB
Pozdravljeni

Sedaj sem bil na Telemachu in sem vprašal sledeče. Želel bi imeti paket VEČ, pri katerem so vključene neomejene minute v mob. omrežje Telemach. Ali so neomejene minute tudi v stacionarno omrežje Telemach in referentka mi je rekla da je.
Danes pa kličem na njihovo številko za pomoč uporabnikom in mi prijazna gospodicna pove, da NISO vključeni neomejeni klici v stacionarno omrežje Telemach??? Samo v mobilno.
Kako je zdaj s tem? So ali niso?
lp
 
Nazadnje urejeno:

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
36
VEČ paket nima neomejenih klicev v ostala omreža, v paketu jih je samo 120min. Za dodatnih 4€ mesečno (dodatni paket) pa pridobiš še neomejene klice v ostala omrežja po slo (fix in mobilna).
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.323
372
83
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Danes pa kličem na njihovo številko za pomoč uporabnikom in mi prijazna gospodicna pove, da NISO vključeni neomejeni klici v stacionarno omrežje Telemach??? Samo v mobilno.
Kako je zdaj s tem? So ali niso?
lp
Niso.

Ne se preveč zanašat na njihov call center. Včeraj mi je npr. njihova gospodična razalagala, da je cena mobilnih paketov Več enaka za vse in da prvič sliši, da bi bili uporabniki fiksnih storitev deležni popusta.

No po petih minutah glasbe na čakanju, je "pridobila informacijo", da je temu res tako.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
36
blazko - tole pa močnoooooooo dvomim, da si v KC-ju prejel tašen info, ker je to ena izmed najbolj osnovnih info....
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.323
372
83
Pa sem, gospodična mi je na koncu celo zaupala svoje ime in se ponudila, da mi bo osebno pomagala pri sklenitvi razmerja, preko telefona, brez priključne takse.
(razlog klica: online ne moreš sklenit razmerja in uveljavljat popusta za obstoječega naročnika, vsaj meni je vedno ven metalo redno ceno)
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Poden od info@telemach.si
Zastavil sem jim preprosto vprašanje preko maila o prenosu številke,ceni ...
Pa na odgovor čakam že dva dni pa nič.Če so taki pri ostalih storitvah me bo kmalu minilo,da bi prešel na telemach.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
36
blazko - vsekakor ni ql to, če maš voljo se mi pls javi prek ZS glede agentke... tnx

Borg- FIFO sistem se fura in ne glede na tematiko vprašanj... nikjer ne piše, da je info@ najhitrejši komunikacijski kanal... drugače pa 5€ strošek prenosa številka staremu operaterju, cena paketa je takšna kot je in je prvi mesec proporcionalna (če si fix naročnik ali v istem gospodinjstvu pa lahko koristiš še popust na naročnino), telefon in sami obroki pa so na spletni strani...
 

Emaster

Guru
Izključen uporabnik
1. sep 2007
1.070
528
113
...v senci...
Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Poden od info@telemach.si
Zastavil sem jim preprosto vprašanje preko maila o prenosu številke,ceni ...
Pa na odgovor čakam že dva dni pa nič.Če so taki pri ostalih storitvah me bo kmalu minilo,da bi prešel na telemach.

...hja, jaz čakam že 3 tedne, pa poslal "reminderje", pa nič...

Nov slogan Telemach: brzina ni naša vrlina...

bonk.gif
 
22. jul 2007
12.689
1.257
113
123
Btw moram pohvaliti uporabnika Smrkca, ker mi je že velikokrat priskočil na pomoč pri zadevah okoli telemacha.
Tako da je to zame najhitrejši kanal za odpravljanje težav

p.s.Smrkc, upam da nisi jezen da ti reklamo delam
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.298
22
38
MB
Citat:
...hja, jaz čakam že 3 tedne, pa poslal "reminderje", pa nič...

Nov slogan Telemach: brzina ni naša vrlina...
Torej se lahko jaz, ki sem poslal včeraj mail na info, pripravim na čakanje
frown-1.gif
 

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Ja, se boš načakal. Sem jim poslal reklamacijo za februarski račun, pa je en mesec naokoli, pa ne bu ne mu od odgovora. Pričakijem vsaj obrazložitev ali imam prav ali ne glede računa.
Sedaj sem se odločil da vsakih 14 dni pošlem isti mail na reklamacije. Kmalu vsak dan isti mail, dokler mi vsaj ne napišejo, da naj jim neham težit.
Vsaj odpisali bodo
evil.gif
Sedaj ni nič. O 080 številki pa nebi razpravljal.

Smrkca pa ne bom moril, ker jim tko al tko odnaša rit na Telemachu. Naj se sami zmigajo, so zato plačani.
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
897
6
18
Kako hitro pričakuješ oz pričakujete odgovor, ko pošljete mail na info?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik pino pravi:
Ja, se boš načakal. Sem jim poslal reklamacijo za februarski račun, pa je en mesec naokoli, pa ne bu ne mu od odgovora. Pričakijem vsaj obrazložitev ali imam prav ali ne glede računa.
Sedaj sem se odločil da vsakih 14 dni pošlem isti mail na reklamacije. Kmalu vsak dan isti mail, dokler mi vsaj ne napišejo, da naj jim neham težit.
Vsaj odpisali bodo
evil.gif
Sedaj ni nič. O 080 številki pa nebi razpravljal.

Smrkca pa ne bom moril, ker jim tko al tko odnaša rit na Telemachu. Naj se sami zmigajo, so zato plačani.

Za reklamacije imas tudi drugi naslov... racun@telemach.si ... Pri info mailboxu je verjetno problem, ker tja pride vse ...

http://telemach.si/pomoc-in-podpora/kontakt#tab=tab-2


Dropbox-20160309-092826.jpg