Novo pri Telemachu II.

Yellow

Pripravnik
14. mar 2017
67
11
8
to bi mogli vsaj 1 mesec vnaprej najavit, tako da dvomim
smile-1.gif
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
744
15
18
Citat:
Uporabnik mercedes pravi:
A to je samo v delo prodaja kioskih ?

Kje pa si našel to informacijo ?

Hvala.lp

To informacijo sem našel na plakatu pri mesarju v Tušu.
zmaga.gif
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Informacija drži. Omenjeni kioski imajo zunaj tablo s tem napisom. Danes sem tudi kupil kartico za 10€, plačal pa 5€.

Me pa zanima za te enote v Free2GO revoluciji, govorim o postavki 10.000 MB/MIN v druga omrežja. So tu kake omejitve? Je pogoj njihovo lastno omrežje ali velja tudi v Telekom roamnig-u?


Hvala
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.323
372
83
revolucija velja samo za domače omrežje
enote porabljene v nacionalnem roamingu plačaš dodatno po tarifi
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik blazko pravi:
revolucija velja samo za domače omrežje
enote porabljene v nacionalnem roamingu plačaš dodatno po tarifi

Kaj pa kilici iz EU v Slovenijo ?

Za podatke je objavljeno : " Prenos podatkov se vam do porabljenih 1,49 GB med gostovanjem
v EU/EEA ne bo zaračunal. "

Kaj pa klici ?

Lp
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.323
372
83
velja kot pri ostalih paketih / operaterjih

klici IZ EU (kamorkoli znotraj EU, se pravi tudi v Slovenijo) gredo iz zakupljenih količin
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik blazko pravi:
velja kot pri ostalih paketih / operaterjih

klici IZ EU (kamorkoli znotraj EU, se pravi tudi v Slovenijo) gredo iz zakupljenih količin

Sem predvideval, hvala za potrditev.

Pa veš kje ,je zapisano da v Sloveniji veljajo enote samo v telemach omrežju ?
Se pravi , da je smiselno v izogib dodatnih stroškov gostovanje izklopiti.

A ni ravno telemach imel opcijo , v primeru da si bil na področju brez njihovega signala , da si lahko preklopil na telekom omrežje ??

Sam uporabljam ene tri mesece telemach revolucijo .Dokler bo 10000 enot za 7 evrov...
Dosedaj brez težav v Sloveniji,Avstriji,Hrvaški ,pa tudi mislim da na Madžarskem ni bilo težav. Res da ne spremljam v nulo ,ker imam to kot drugo sim.

Malo moteče je edino ,ker moraš stanje enot preverjati preko sms. V aplikaciji par dni deluje ,potem pa nič...

Pa sistem podaljševanja je po moje edinstven. Če ti piše da ti račun velja do recimo 5-tega, to pri njih pomeni ,da ti dejansko petega več ne velja in če želiš ponovno aktivirati za en mesec moraš to storit petega ob 00.01 zjutraj ,drugače ti na ta dan veselo pobira denar iz dobroimetja. En dan prej pa tudi ne moreš aktivirati novega meseca... Meni je to čuden sistem.

Lp
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Citat:
Uporabnik mercedes pravi:
Citat:
Uporabnik blazko pravi:
velja kot pri ostalih paketih / operaterjih

klici IZ EU (kamorkoli znotraj EU, se pravi tudi v Slovenijo) gredo iz zakupljenih količin

Sem predvideval, hvala za potrditev.

Pa veš kje ,je zapisano da v Sloveniji veljajo enote samo v telemach omrežju ?
Se pravi , da je smiselno v izogib dodatnih stroškov gostovanje izklopiti.

A ni ravno telemach imel opcijo , v primeru da si bil na področju brez njihovega signala , da si lahko preklopil na telekom omrežje ??

Sam uporabljam ene tri mesece telemach revolucijo .Dokler bo 10000 enot za 7 evrov...
Dosedaj brez težav v Sloveniji,Avstriji,Hrvaški ,pa tudi mislim da na Madžarskem ni bilo težav. Res da ne spremljam v nulo ,ker imam to kot drugo sim.

Malo moteče je edino ,ker moraš stanje enot preverjati preko sms. V aplikaciji par dni deluje ,potem pa nič...

Pa sistem podaljševanja je po moje edinstven. Če ti piše da ti račun velja do recimo 5-tega, to pri njih pomeni ,da ti dejansko petega več ne velja in če želiš ponovno aktivirati za en mesec moraš to storit petega ob 00.01 zjutraj ,drugače ti na ta dan veselo pobira denar iz dobroimetja. En dan prej pa tudi ne moreš aktivirati novega meseca... Meni je to čuden sistem.

Lp

To o čemer ti govoriš, nacionalno gostovanje je brezplačno za naročnike. Predplačniki te opcije nimajo brezplačne.
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
897
6
18
Paket Več ima tudi free nacionalni roaming

Vsi dodatni paketi na predplačniški ponudbi se morajo koristiti iz domačega (Telemach) omrežja.
V kolikor je predplačnik na omrežju Telekoma Slovenije (nacionalni roaming) potem se mu vse storitve zaračunavajo po veljavnem ceniku, kljub temu, da ima recimo še 9.000 enot iz Revolucije
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Pa so sploh potrebe po roamingu ? Meni se zdi da je signal kar ok povsod po Sloveniji ? Res da nimam čisto 100% kontrole ker to simko uporabljam kot drugo.

Pa saj tudi telekom ali pa a1 ni stoprocentno pokrit. Res pa je dober backup ,če slučajno lastno omrežje zataji ,pa da je telekom na voljo.

lp
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Meni recimo na delu MB Pohorja pride prav, ko sem še delal gori sem imel zaklenjeno na Mobitel. Sedaj ko je tujina tudi zastonj pa mi je itak vseeno, tudi če na seple preklopi.
 

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.597
68
48
Ve kdo zakaj mi na ruterju ne izklopi dostopne tocke unifi, ceprav sem to storitev na moj telemach izklopil?
 

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.597
68
48
Sem probal, ni ucinka. Sta pa ruter in modem v eni napravi. Nek Ubee firma. Jajc od jajca
 
Nazadnje urejeno: