Novo pri Telemachu II.

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Jest, še enkrat: Ne baš se povsod zraven.
Za odgovore servirane na srebrnem pladnju imam operaterje ja. Tukaj pa sem pričakoval konkretne odgovore v številkah ne pa tvoje odgovore, ki ne povedo povsem ničesar. Lepo sem vprašal, nazaj si dobil tak odziv glede na tvoj neumen odgovor
grims-1.gif

Od tebe sploh nisem pričakoval odgovora toda ne moraš se povsod basat zraven
bonk.gif

O smtju pa sploh ne bom komentiral vrne naj se v jamo iz katere je prilezel itak je nepismen.

O tem, kje se bom "basal" zraven se tebi ni treba sekirat... zaenkrat je to se vedno javni forum... in mislim, da nisem napisal nic zaljivega ... le odgovoriti sem zelel na vprasanje... a bi bilo mogoce res bolje, da bi najprej pogledal, kateri nick stoji za vprasanjem...

Glede odgovora... dobil si tocen odgovor na svoje vprasanje... iz vprasanja namrec ni bilo razvidno, da si ocitno vprasanje psotavil le zato, ker ti je bilo dolgcas... ker smt ti je odgovoril s koknretnimi stevilkami... ampak spet ni OK... izgleda si en tak, vedno zagrenjen negativec, ki povsod vidi le tisto, kar zeli...
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
13.gif

Vedno se najde en pametnjakovič, ki misli, da vse ve
bonk.gif

Še enkrat,če nimaš pojma se ne baš zraven. Drugič res raje poglej preden kaj odgovoriš. Če je to zate točen odgovor nimaš pojma
grims-1.gif

Nič čudnega, da smo tam kjer smo, če imamo take šalabajzere , ki ne vedo kaj delajo in govorijo. Na takih forumih se bašejo zraven samo taki, ki v real life nimajo pojma in ne pridejo zraven. Mogoče si za nekatere tu gor "ÐEK"
hysterical-1.gif

Saj sam veš o čem govorim
grims-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
13.gif

Vedno se najde en pametnjakovič, ki misli, da vse ve
bonk.gif

Še enkrat,če nimaš pojma se ne baš zraven. Drugič res raje poglej preden kaj odgovoriš. Če je to zate točen odgovor nimaš pojma
grims-1.gif

Nič čudnega, da smo tam kjer smo, če imamo take šalabajzere , ki ne vedo kaj delajo in govorijo. Na takih forumih se bašejo zraven samo taki, ki v real life nimajo pojma in ne pridejo zraven. Mogoče si za nekatere tu gor "ÐEK"
hysterical-1.gif

Saj sam veš o čem govorim
grims-1.gif

Zakaj potem sploh postavljas vprasanja tukaj, ce ze vnaprej ves, da smo tukaj sam kreteni in tezaki??? Odgovor pa je bil cisto primeren glede na vprasanje ...
bonk.gif


Pa ce sam ves odgovore na svoja vprasanja...

Sem sel se zate pobrskat, ker si ocitno sam prelen, da bi to naredil
bonk.gif


Strosek pri A1 (prekinitev NR, prenos stevilke drugam) >> https://www.a1.si/documents/10...46-63875de4c955

skitched-20170605-085514.jpg


Telemach ima pa trenutno akcijo in ni prikljucnine, ce to delas preko spletne stacune... recimo za paket "ŠE VEČ" >> http://telemach.si/oec/mob-narocniski-paketi/se-vec ... pa se prvi mesec imas brez narocnine ...

skitched-20170605-085726.jpg


Sicer pa, ce gres v poslovalnico pa je cena za sklenitev narocnine navedena tukaj >> http://telemach.si/Binary/1582/Cenik-Mobilna-Krovni-2-2017-NET.PDF

skitched-20170605-090155.jpg


skitched-20170605-090250.jpg


Je sedaj odgovor zadovoljiv? Zanj sem skupaj s slikami porabil manj kot 5 minut ...
bonk.gif



 
Nazadnje urejeno:

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Ej fantje, radi se imejmo, čeprav nismo ta topli he he.
No malo za hec.
Vidim, pa da eni takoj začnete s kreteni, bedaki, pojma nimate in tako dalje in naprej.
Dejte mal umirit žogo. Tudi sam kaj vprašam, pa ne dobim "tapravega" odgovora.
Pa zato ne žalim nobenega, čeprav bi včasij čisto brez slabe vesti napisal, da si naj post
prebere 2x ali večkrat.
Je pa tako, da tudi "neumen" odgovor ti da včasih pravo smer, da najdeš pravi odgovor. Malo počekiraš po netu,
pogledaš kak drug post in te spravi na pravo smer.
Eni razumejo določene stvari prej, eni pa smo pač taki, da rabimo malo več razlage da nam določena stvar kapne.
Pač probaš razložit, če se pa dotičnega ne prime in žali pa pač pustiš postu svojo pot in pozabiš nanj.
Tako enostavno je to. Ne se zmerjat, pa jezit.

Ufff tole sem komaj spacal skupaj. Če razumete kaj sem hotel povedat prav, če pa ne, ne se name jezit.
Pa lep dan vam želim.
 
Nazadnje urejeno:

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
No in to je bilo tolk težko in potrebe po nekem kompliciranju in spamanju dve strani teme. Če bi to napisal že v prvem postu sploh ne bi prišlo do tega, kar je prišlo. Kar se mene tiče je bilo vprašanje "dvakrat" postavljeno povsem razumljivo. Ne treba je razvlečt na dve strani
bonk.gif
Ja zato so forumi HALO.
Lahko bi bilo napisano čisto na kratko brez nekega lepljenja slikc, kot da smo v prvem razredo OŠ
rolleyes-1.gif

-Prenos številke iz omrežja A1: 5€
-Prekinitev pogodbe oz. zapiranje računa: 10€
-Priključnina Telemach: 12€
-Oziroma brez priključnine pri sklepanju prek spleta.
A je to tolk težko? Porabil bi 1 min.
grims-1.gif

In potem sem bil jaz površen pri pisanju vprašanja
bonk.gif

Kaj naj ti narišem pol strani, da boš razumel HALO
bonk.gif
Potem je vseeno, če sam poiščem.
Vidim, da čeprav se trudiš si malo kratek in da ti je treba nekatere stvari malo bolj na dolgo razlagat. OK ni problem za drugič vem.
Ti pa če vidiš moj nick in avatar veš kdo sem
grims-1.gif
se ni treba zraven basat. Raje vidim, da ni nobenega odgovora, kot da se tukaj kregam z določenimi uporabniki.
Vseeno ti HVALA, ker si se tako potrudil.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
No in to je bilo tolk težko in potrebe po nekem kompliciranju in spamanju dve strani teme. Če bi to napisal že v prvem postu sploh ne bi prišlo do tega, kar je prišlo. Kar se mene tiče je bilo vprašanje "dvakrat" postavljeno povsem razumljivo. Ne treba je razvlečt na dve strani
bonk.gif
Ja zato so forumi HALO.
Lahko bi bilo napisano čisto na kratko brez nekega lepljenja slikc, kot da smo v prvem razredo OŠ
rolleyes-1.gif

-Prenos številke iz omrežja A1: 5€
-Prekinitev pogodbe oz. zapiranje računa: 10€
-Priključnina Telemach: 12€
-Oziroma brez priključnine pri sklepanju prek spleta.
A je to tolk težko? Porabil bi 1 min.
grims-1.gif

In potem sem bil jaz površen pri pisanju vprašanja
bonk.gif

Kaj naj ti narišem pol strani, da boš razumel HALO
bonk.gif
Potem je vseeno, če sam poiščem.
Vidim, da čeprav se trudiš si malo kratek in da ti je treba nekatere stvari malo bolj na dolgo razlagat. OK ni problem za drugič vem.
Ti pa če vidiš moj nick in avatar veš kdo sem
grims-1.gif
se ni treba zraven basat. Raje vidim, da ni nobenega odgovora, kot da se tukaj kregam z določenimi uporabniki.
Vseeno ti HVALA, ker si se tako potrudil.

Hmmm...sedaj sem pa jaz tisti "takratek"????
confused-1.gif


Ti si vprasal samo, koliko stane PRENOS STEVILKE ... in na to vprasanje sem ti odgovoril... da je ta strosek reguliran in stane povsod enako... Ostalo pa je odvisno od tega, kaj imas sedaj in kaj zelis imeti potem ... To se je izcimilo sele kasneje v tistih "dveh straneh" ...

nahrung002.gif
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Zanima me kako registrirati GSM številko ? Ko se hočem registrirati na moj.telemech.si, mi ob vnosu št. ki je prenešena iz Simobila, javi da je telefonska številka napačna ?
Ali spet kaj štrikajo, ali je možno, da ne deluje zato, ker sem naročnik šele nekje od sredine maja ?
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
ksz

Od 15.6. bo v paketih ŠE VEČ omogočenih tudi do 3,33 GB prenosa podatkov v EU brez dodatnih stroškov.

Končno.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik ClAy pravi:
Zanima me kako registrirati GSM številko ? Ko se hočem registrirati na moj.telemech.si, mi ob vnosu št. ki je prenešena iz Simobila, javi da je telefonska številka napačna ?
Ali spet kaj štrikajo, ali je možno, da ne deluje zato, ker sem naročnik šele nekje od sredine maja ?
Ja se že skoraj dva meseca ne morem registrirat
bonk.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Pa še tolk so p____, da še preko mailov nočejo več odpisovat. Preko telefona itak nimajo pojma oziroma kar nekaj obljubljajo.
Kje je glavna baza za take primere, da se oglasim osebno in jih nekam pošljem?
Ker preko poslovalnic se tudi ne da nič uredit.
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Kako ima VEČ 1,33 v tujini, če doma omogoča samo 600 MB?
Glede na kalkulator in zdravo pamet lahko vseh 600 MB porabiš tudi v tujini.
 

JakeOnBreak

Majstr
18. jun 2012
730
296
63
Doma imaš neomejeno. Tako kot vsi ostali "VEČ" paketi. Po 600MB se ti samo hitrost zmanjša, podatke pa lahko še naprej prenašaš brezplačno.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Dej mi povej in kaj pol lahko delaš z tako hitrostjo prenos podatkov 64 kbps ko porabiš zakupljeno količino? Kaj dosti misim da ne moreš narediti niti normalno bit na internetu itn ..
wink-1.gif