Novo pri Telemachu II.

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Kdaj Telemach pošilja položnice? Na portalu mi na položnici piše rok plačila 18.5. (danes), položnice pa še vedno nisem dobil.
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Načeloma imaš neomejen prenos podatkov na tvojem paketu v Sloveniji, samo da se ti ob 600 MB omeji hitrost.
Aja? je to res?

Ja, to je res. In to drži za vse pakete pri telemachu, ne samo za tvojega.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Šokantna ponudba fiksnih in mobilnih storitev pri Telemachu

Telemach je za nove uporabnike pripravil združeno ponudbo vseh štirih telekomunikacijskih storitev - Telemach 2.0. Televizija, hitri internet, mobilna ter fiksna telefonija so zdaj na voljo za le 36 evrov mesečne naročnine. Uporabniki ob tem prvo leto ne bodo plačevali mesečne naročnine za mobilno telefonijo.


Več: KLIK
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
1. Opisakcije
Telemach naročnikom mobilnih storitev, ki so hkrati obstoječi naročniki ksnih storitev ali novi naročniki ksnih storitev paketa GOLD TROJKA EXTRA, v času trajanja akcijske ponudbe in ob 24-mesečni vezavi naročniškega razmerja zagotovi:

- novim naročnikom mobilnih storitev paketa ŠE VEČ,ki hkrati sklenejo novo naročniško razmerje za paket fiksnih storitev GOLD TROJKA EXTRA: 100-odstotni popust na ceno mesečne naročnine naročniškega paketa ŠE VEČ za obdobje 12 mesecev. Popust se lahko zagotovi tudi na znižano ceno mesečne naročnine paketa mobilnih storitev ŠE VEČ z upoštevanim popustom za naročnike Telemachovih fiksnih storitev.

- obstoječim naročnikom mobilnih storitev, ki hkrati sklenejo novo naročniško razmerje za paket ksnih storitev GOLD TROJKA EXTRA in novo dodatno naročniško razmerje za paket ŠE VEČ: 100-odstotni popust na ceno mesečne naročnine dodatnega naročniškega paketa ŠE VEČ za obdobje 12 mesecev. Popust se lahko zagotovi tudi na znižano ceno mesečne naročnine paketa mobilnih storitev ŠE VEČ z upoštevanim popustom za naročnike Telemachovih ksnih storitev.

- obstoječim naročnikom mobilnih storitev, ki so hkrati obstoječi naročniki poljubnega paketa ksnih storitev in sklenejo novo dodatno naročniško razmerje za paket ŠE VEČ: 100-odstotni popust na ceno mesečne naročnine dodatnega naročniškega paketa ŠE VEČ za obdobje 12 mesecev. Popust se lahko zagotovi tudi na znižano ceno mesečne naročnine paketa mobilnih storitev ŠE VEČ z upoštevanim popustom za naročnike Telemachovih ksnih storitev.

- obstoječimnaročnikom ksnihstoritev,kisklenejonovonaročniško razmerje za mobilne storitve in dodatno naročniško razmerje za paket ŠE VEČ: 100-odstotni popust na ceno mesečne naročnine dodatnega naročniškega paketa ŠE VEČ za obdobje 12 mesecev. Popust se lahko zagotovi tudi na znižano ceno mesečne naročnine paketa mobilnih storitev ŠE VEČ z upoštevanim popustom za naročnike Telemachovih ksnih storitev.


Obstoječi naročnik ksnih storitev je naročnik, ki ima naročniško razmerje za ksne storitve Telemach sklenjeno že 3 mesece.
 
Nazadnje urejeno:

Macola20

Pripravnik
17. sep 2007
286
2
18
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:

Obvestilo o spremembah naročniških paketov

Naročnike mobilnih komunikacijskih storitev obveščamo, da se na podlagi določil 2. odst. 129. člena Zakona o elektronskih komunikacijah (ZEKom-1) ter v skladu z določili Splošnega akta o obliki in načinu objave obvestila o spremembi pogojev iz naročniške pogodbe s 15. 6. 2017, uveljavijo naslednje spremembe:

I. Obstoječi paketi mobilnih komunikacijskih storitev spremenijo tako, da se obstoječi paketi, navedeni v nadaljevanju, spremenijo v ustrezne nove pakete, kot je to navedeno za vsak posamezni paket:

Naziv paketa, ki se nadomešča Nov paket
All inclusive NAJVEČ
Brezmejnih X NAJVEČ
Najbližji XL NAJVEČ
Brezmejnih 2000 NAJVEČ
MOB L ŠE VEČ
FREE 40 NAJVEČ
Brezmejnih 1000 ŠE VEČ
MINGL 17 ŠE VEČ
MINLG 12 VEČ z dodatnim paketom "Neomejeni klici"
MOB 30 NAJVEČ
NAJBLIŽJI NET ŠE VEČ
Premium XL NAJVEČ
Mobilni internet L NET VEČ
Najbližji L ŠE VEČ
MOB 20 ŠE VEČ
Premium EU ŠE VEČ
Premium EU dodatna SIM kartica ŠE VEČ
Dodatni naročniški paket NEOMEJENO EU/ZDA mesečno Dodatni naročniški paket NEOMEJENO ZDA mesečno
Dodatni naročniški paket NEOMEJENO EU/ZDA 24 UR Dodatni naročniški paket NEOMEJENO ZDA 24 UR
Cena in vsebina posameznega novega paketa je navedena v Ceniku, ki je dostopen na tej povezavi, v vseh poslovalnicah Telemacha in pooblaščenih posrednikov ter na brezplačni telefonski številki 080 22 88, kjer smo vam na voljo tudi za vse dodatne informacije.

II. Iz ponudbe se umaknejo naslednji dodatni paketi za naročnike in predplačniške uporabnike:

dodatni predplačniški paket MOBILNI INTERNET MESEČNI
dodatni naročniški/predplačniški paket Mobilni Internet Tujina 24 ur
dodatni naročniški/predplačniški paket Mobilni Internet Tujina 7 dni
dodatni naročniški/predplačniški paket Mobilni Internet Tujina
Dodatni naročniški paket EU/ZDA 1GB 30 dni
Aktivni dodatni paketi bodo z dnem uveljavitve prenehali.

III. Posebni pogoji dodatnih paketov za naročniške pakete VEČ in pakete mobilni internet NET ("Posebni pogoji") se spremenijo tako, da se iz razdelka C. Posebnih pogojev odstranijo naročniški paketi iz točke II. tega obvestila, 3. in 4. točka razdelka B. Posebnih pogojev pa se v celoti nadomestita z novo točko 3, z naslednjim besedilom:

V paketu NEOMEJENO ZDA MESEČNO vključeni klici/SMS veljajo za odhodne klice/SMS in dohodne klice v omrežjih partnerskih operaterjev v ZDA, navedenih v seznamu, objavljenem na www.telemach.si. Po porabljenih količinah v paketu se storitve obračunavajo po Ceniku. Dodatek NEOMEJENO ZDA MESEČNO je mogoče aktivirati enkrat v koledarskem mesecu.

Zdajšnja točka 5 razdelka B Posebnih pogojev se preštevilči tako, da postane nova točka 4 razdelka B Posebnih pogojev.

IV. Naročniški paket NAJVEČ se spremeni v delu, kjer je naročnikom ločeno omogočen prenos podatkov v EU/ZDA na način, da dodeljena količina prenosa podatkov v EU/ZDA od dne uveljavitve uporabi le za ZDA.

Od objave obvestila o spremembi do njihove uveljavitve, imajo naročniki-potrošniki, druge osebe pa, v kolikor ravnajo v skladu s 129. členom ZEKom-1, v skladu z določili 2. odst. 129. člena ZEKom-1 pravico brez odpovednega roka, brez plačila stroškov prekinitve naročniškega razmerja in brez pogodbene kazni odstopiti od naročniške pogodbe, če se s predlaganimi spremembami ne strinjajo. Naročnik, ki to pravico uveljavlja, in je ob sklenitvi naročniškega razmerja prejel terminalsko opremo po akcijski ceni, lahko pri odstopu od naročniške pogodbe pred potekom obdobja vezave izbira, ali bo operaterju povrnil znesek, ki ustreza sorazmernemu delu celotne vrednosti prejete terminalske opreme, in prejeto terminalsko opremo obdržal, ali pa bo vrnil terminalsko opremo v stanju, v kakršnem mu je bila izročena, in plačal uporabnino za čas uporabe terminalske opreme, operater pa mu bo vrnil kupnino. Pravica do odstopa ne vpliva na zapadle in neplačane obveznosti naročnikov ter na izpolnitev drugih pogodbeno dogovorjenih obveznosti naročnikov.

Telemach d.o.o.

Mogoče kdo ve kaj se zgodi s paketom Svetovni premium, ali še naprej ostane nespremenjen?
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Ni ga na seznamu, tako da se ne spremeni. Od 15.6. dalje pa boš v EU lahko porabil nekaj čez 3GB podatkov, verjetno vse ostalo (kar imaš v paketu) pa v ZDA. Lahko še jim napišeš mejl, da ti to potrdijo.
 

Frenki_Frenk

Zelenc'
2. okt 2016
15
0
1
Trenutno imam 2 telefonski številki na paket Več, zdaj bi pa rad 1 številko prenesel na Hot, drugo pa na Paket Še več kot dodatno sim.

Telemach bi obdržal kot backup če pridem kam kjer simobil nima pokritosti, telemach pa ima še možnost roaminga Telekom.

Kaj je najceneje, prenos telefonskih številk, potem pa prekinitev zaradi nestrinjanja s s splošnimi pogoji, da mi ne nabijejo tistih 12 eur nagrade za odhod;)
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Je možno na Telemachu vklopit tajnico?
Ko si nedosegljiv se vklopi posnetek, ki ga sam posnameš?
Recimo: Trenutno sem nedosegljiv, po pisku pusti sporočilo?
 

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
Jaz sem ob menjavi telefona kupil Sony android - ti imajo (povečini?) vgrajeno tajnico.
Karkoli sem pred tem poskušal na drugih androidih, je bilo brez uspeha.
Pred časom sem imel Nokio s Symbian operacijskim sistemom, kjer sem tudi našel aplikacijo za tajnico.
Kolikor mi je znano, Telemach žal ne ponuja možnosti custom odzivnika.
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Svetovni Premium je kar precej slabši kot paket VEČ(Svetovni ima zgolj 2GB podatkov, ter ne vključuje Telekom roaminga), tako da če ne bojo avtomatsko menjali kot vse ostale pakete ga bom pa pač sam. Če menjaš preko spletne strani je zastonj. Dobro edini plus, ki ga ima, so podatki v ZDA ampak to malokomu odtehta.

Me pa prav firbec, če bo Telemach tudi ponudil bare minimum podatkov v EU (kot so zaenrkat objavili ostali ponudnii v večini paketih) ali bo na lastno pest še kaj več v teh novih EU paketih kot zahteva uredba. Recimo uredba zahteva vsaj 3.19GB v paketu ŠE VEČ ter vsaj 5.32GB v paketu NAJVEČ.
 
Nazadnje urejeno:

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Citat:
Uporabnik Azgard pravi:
Me pa prav firbec, če bo Telemach tudi ponudil bare minimum podatkov v EU (kot so zaenrkat objavili ostali ponudnii v večini paketih) ali bo na lastno pest še kaj več v teh novih EU paketih kot zahteva uredba. Recimo uredba zahteva vsaj 3.19GB v paketu ŠE VEČ ter vsaj 5.32GB v paketu NAJVEČ.

Sej so že objavli, koliko bo v katerem paketu, je nekje na prejšni strani te teme link. Malo več bo kot minumum in neodvisno od popusta. Pri paketu ŠE VEČ bomo recimo dobili 3,33GB v tujini tudi mi, ki plačujemo 12€ na mesec
smile-1.gif
Meni se zdi super za ta denar.
 

HOT_FUN_CLUB

Pripravnik
9. maj 2017
39
0
6
Citat:
Uporabnik Frenki_Frenk pravi:
Trenutno imam 2 telefonski številki na paket Več, zdaj bi pa rad 1 številko prenesel na Hot, drugo pa na Paket Še več kot dodatno sim.

Telemach bi obdržal kot backup če pridem kam kjer simobil nima pokritosti, telemach pa ima še možnost roaminga Telekom.

Kaj je najceneje, prenos telefonskih številk, potem pa prekinitev zaradi nestrinjanja s s splošnimi pogoji, da mi ne nabijejo tistih 12 eur nagrade za odhod;)

Ja za prenos na HoT te Telemach ubriše cca 12€, 2€ daš za Sim HoT kartico in si na konju!