telemach Unifi

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Zda kdo pojasniti v čem je fora tega (predvsem cenovno me zanima). Dobim obvestilo, da je moj modem začel oddajati v mojem stanovanju in postal točka Unifi in me vabijo, da se v moj.telemach registriram in bom lahko s telefonom na več kot 3000 točkah brezplačno prenesel do 5Gb podatkov mesečno. Ko se na moj.telemach dejansko poskušam registrirati, pa v splošnih pogojih piše, da se storitev zaračunava skladno s ceniki. Cenikov pa na tej zmešani spletni strani telemacha nikjer ne najdem.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

O tem smo pisali že v temi telemach

Unifi je free, če ga šeraš kot to sedaj počneš
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Zda kdo pojasniti v čem je fora tega (predvsem cenovno me zanima). Dobim obvestilo, da je moj modem začel oddajati v mojem stanovanju in postal točka Unifi in me vabijo, da se v moj.telemach registriram in bom lahko s telefonom na več kot 3000 točkah brezplačno prenesel do 5Gb podatkov mesečno. Ko se na moj.telemach dejansko poskušam registrirati, pa v splošnih pogojih piše, da se storitev zaračunava skladno s ceniki. Cenikov pa na tej zmešani spletni strani telemacha nikjer ne najdem.

V čem je to fora?Kakšne koristi imaš od tega da šeraš wifi?Jaz imam nastavljeno geslo in ga je vsak dobil če je izrazil željo po wifiju.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Itak vidim, da se niti ne da registrirati na unifi v moj.telemach. Mi javlja napako ...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.339
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik seba81 pravi:
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Zda kdo pojasniti v čem je fora tega (predvsem cenovno me zanima). Dobim obvestilo, da je moj modem začel oddajati v mojem stanovanju in postal točka Unifi in me vabijo, da se v moj.telemach registriram in bom lahko s telefonom na več kot 3000 točkah brezplačno prenesel do 5Gb podatkov mesečno. Ko se na moj.telemach dejansko poskušam registrirati, pa v splošnih pogojih piše, da se storitev zaračunava skladno s ceniki. Cenikov pa na tej zmešani spletni strani telemacha nikjer ne najdem.

V čem je to fora?Kakšne koristi imaš od tega da šeraš wifi?Jaz imam nastavljeno geslo in ga je vsak dobil če je izrazil željo po wifiju.

Ti imas korist takrat, ko si nekje, kjer je slab signal in bi rad malo pobrskal po internetu... In se tako lahko prijavis v Unifiy, ki ga da na voljo Telemach... In ce se bojis, da si ti, kot uporabnik kaj na slabsem in da ti zaradi tega dela internet pocasneje... Ni bojazni.... Menda se za to uporablja dodatna pasovna sirina in je ne odskrtne od tvoje pasovne sirine...
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Če tvoj modem oddaja Unifi povezavo, potem bi najbrž moral najti, ampak meni ga naprave ne najdejo, tak da sklepam da sploh ne oddaja in ne vem zakaj so poslali ta dopis. Na dopisu tudi piše, da lahko v moj.telemach vklopim/izklopim oddajanje, ampak te nastavitve v moj.telemach ni.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Meni oddaja. Je pa Cisco all in one škatla
Pri meni isto Cisco EPC3925, model 3.0 EPC212

Imaš v moj.telemach kje opcijo, da izklopiš oddajanje Unifi?
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.306
3.412
113
Imam drsnik za vklop in izklop Unifi. Samo po moje pol oboje izklopim.

naročnik samo fiksnih komunikacij
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
Meni se je pokazal že, samo obvestila o tem pa nisem dobil nobenega, zanimivo.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Pri meni je tak, da signala ne najdem in tudi v moj.telemach ni opcije vklopit. Čeprav sem dobil na dom obvestilo, da oddajam ...
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
Počakte, da vam to vklopijo v modemu, grejo pa od kraja do kraja. Bo postopoma, kar so mi zagotovili na Info pomoči,ker ga jaz tud še nimam.
Obvestila so pač poslal vsem naenkrat, da pol ne razglabljajo komu še niso priklopil.