telemach Unifi

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
Da, meni je tole na Galaxy S4 letos avgusta prav lepo delovalo.
V hotelu sem dobil samo en username in password za njihov Wifi, pa sem si lepo naredil daljenje povezave preko bluetootha in povezal še tablico, tako da to ni nič na pamet.
 
22. jul 2007
12.756
1.288
113
123
Odvisno od telefona
wink-1.gif

 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:
Se moreš pa zavedat, da se mobilni uporabniki na UniFi avtenticirajo s SIM kartico (EAP-SIM) in načeloma v napravi, ki se povezuje na UniFi, potrebuješ Telemachovo SIM kartico.

Na Unifi se kar lepo povežem z telekomovo SIM kartico, seveda z up. imenom in geslom Telemachovega naročnika.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.400
484
83
::1/128
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:
Se moreš pa zavedat, da se mobilni uporabniki na UniFi avtenticirajo s SIM kartico (EAP-SIM) in načeloma v napravi, ki se povezuje na UniFi, potrebuješ Telemachovo SIM kartico.

Na Unifi se kar lepo povežem z telekomovo SIM kartico, seveda z up. imenom in geslom Telemachovega naročnika.

Povezuješ se z uporabniškim imenom in geslom Telemachovega uporabnika fiksnih storitev, torej pri tebi kartica SIM nima veze (ne glede na to, katero napravo uporabljaš), ker avtentikacija poteka s pomočjo uporabniškega imena in gesla. Govora je bilo o dostopu do UniFi, do katerega so upravičeni Telemachovi mobilni uporabniki. Kot naročnik na mobilne storitve pa ne dobiš gesla ampak se avtenticiraš z EAP-SIM, kot sem napisal.