Novo pri T2 III.

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Meni dela BP. Imam vedno izbran Telekomov signal in LTE. Edino preden grem čez mejo dam na samodejno izbiro ker enkrat sem imel po prehodu meje probleme. Morda je samo moj Windows 10 M telefon bil kriv.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
744
15
18
T-2 kar dohiteva in tudi prehiteva Telemach.

Samo za primerjavo
Brezčasni Maxi 9,99 € (brez vezave)
Neomejeni klici znotraj fix in mob omrežja T-2, 3.000 min ostala omrežja, 3.000 SMS/MMS, 20 GB

Telemach Še več 15 € (brez vezave), 12 € (z vezavo na 24 mesecev + naročnik na fix storitve Telemach)
Neomejeni klici v vsa omrežja, neomejeni SMS/MMS, 15 GB (po porabi se hitrost zniža na 64/64 kbps)


Brezčasni L 17,99 € (brez vezave)
Neomejeni klici v vsa omrežja, neomejeni SMS/MMS, 50 GB (po porabi znižanje hitrosti na 2/1 mbps)
grims-1.gif


Telemach Največ 25 € (brez vezave), 20 € (vezava 24 mesecev + naročnik na fix storitve)
Neomejeni klici v vsa omrežja, neomejeni SMS/MMS, 50 GB (po porabi znižanje hitrosti na 64/64 kbps), 100 min iz SLO v EU
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
A je tale Maxi kakšen začasni akcijski paket? Če greš pod "vsi paketi" na T-2 strani ni sledu o tem paketu, pač pa na veliko oglašujejo dražje Brezčasne S, M, L pakete.

Drgač pa ja, tale Maxi je končno prava konkurenca od T-2
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:
22. jul 2007
12.691
1.259
113
123
Citat:
Uporabnik Azgard pravi:
A je tale Maxi kakšen začasni akcijski paket? Če greš pod "vsi paketi" na T-2 strani ni sledu o tem paketu, pač pa na veliko oglašujejo dražje Brezčasne S, M, L pakete.

Drgač pa ja, tale Maxi je končno prava konkurenca od T-2
smile-1.gif
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.219
5.236
113
če mi lahko razloži en tole telovadbo. Trenutno sem na Telekomu, plačujem nekih 24 evrov za neomejeno klicev smsjev in imam nekih 4gb podatkov. nič od tega ne porabim. Doma mi dobro lovi le mobitelovo omrežje, torej če prav razumem se lahko prestavim na t-2, ker roama pri telekomu? in če jaz ročno za omrežje izberem telekomovo omrežje, bo delalo popolnoma enako? kjer je lte, bom lahko imela lte? in to je vse v ceni in roaminga ni potrebno dodatno plačevati?

imam še t4 mega paket optiko od t-2 z eno mobilno številko. xs paket ali kaj je. tega imam v eni drugi napravi, ne telefonu, ki občasno lahko vzpostavi klic in ni drugega. torej za to napravo je dovolj najcenejše možno, ampak da je na naročnino, ker se mi de filat kartice in se iti "varčevalnega računa" tam go. recimo da vzpostavi 3 klice na mesec, brez da se je naslovniku treba javiti... torej nič!

nikjer več nimam vezave, ne na telekomu ne na t-2. kaj naj vzamem, če želim neomejeno klice in smsje ter vsaj toliko podatkov kot sem jih imela sedaj? tistile maxi pride za mene v upoštev ali ne. oziroma moram potem xs paket nadgraditi? da sploh vem kake so kombinacije za čim nižji račun na koncu. npr. pustim vse kot je in vzamem brezčasni M? akcijska cena prvo leto 11,19 je brez vezave?

Prvi pogoj je seveda, da zadeve delajo kot delajo pri telekomu. Samo obolim, če me bo kaj hecalo. tako da bi sprva vzela tudi običajne cene brez vezave, da imam preizkusno dobo...
 
Nazadnje urejeno:

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Če ročno izbereš domače gostovanje pri Telekomu potem si dejansko za ceno T2 v omrežju Telekoma. Če je LTE na voljo potem imaš LTE povezvao. Meni je zdajle v centru LJ vleklo 38 Mb/s. Nisem opazil da bi kaj bremzali zaradi gostovanja. Imam pa paket Brezčasni Maxi
https://www.t-2.net/brezcasni-maxi

Kot sem zgoraj napisal sem imel enkrat pri prehodu meje (Avstrija) težave, ko sem moral (zaradi ročnega izbiranja operaterja) potem ročno izbrati avstrijskega operaterja, pa se je nekaj zapletlo (potem se uredil). Zdaj, kadar grem čez mejo, še na naši strani izberem samodejno izbiro operaterja in potem mi v tujini tudi sam preklopi in ni problemov.
Kolikor vem T2 v tujini ne omogoča LTE ampak počasnejše povezave
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Ta novica paše v to temo približno tako kot bi pasala novica (pozor... izmišljen naslov) "Savo Kranj, dobavitelja gum VW-ju, je preko davčnih oaz prevzel Goodyear" v temo z imenom "Novo pri VW-ju".
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.436
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Tudi letos smo pripravili teden posebnih ugodnosti za naše naročnike. Izbrali smo nabor naših storitev, ki vam jih ponujamo po izjemni ceni le 2 EUR za obdobje dveh mesecev. Poseben nabor ugodnosti smo pripravili tudi v T-2 Klubu, kjer smo še dodatno znižali cene izbranim izdelkom v pestri ponudbi.

Za več televizije
Vašo TV programsko shemo lahko v kibernetičnem tednu za dva meseca nadgradite v en razred višje za le 2 EUR na mesec.
Za naročnike programske sheme S bo tako strošek doplačila naročila programske sheme M za dva meseca le 2 EUR. Naročniki sheme M, jo lahko nadgradite v programsko shemo L za doplačilo 2 EUR, naročniki sheme L pa jo lahko za doplačilo 2 EUR povečate v programsko shemo XL HD.

Ujemite čas
Še vedno ne gledate TV vsebin v zamiku? Zdaj je priložnost. Naročite TV časovne funkcije za 2 meseca le za 2 EUR.

Popestrite si večere
Kdaj ste nazadnje pogledali film iz T-2 videoteke? Čaka vas več kot 2000 večnih uspešnic in novosti evropske in ameriške produkcije. Samo za 2 EUR lahko kupite paket 5 filmov.
Ste za vroče? Svoji programski ponudbi dodajte paket programov za odrasle Amor X. do 31. januarja le za 2 EUR.

Hitrejši internet
Ste naročniki internetnega paketa s hitrostjo 10 Mbit/s / 10 Mbit/s na našem optičnem omrežju in vas zanima, kako bi bilo, če bi imeli hitrejši internet? Le za 2 EUR si lahko do 31. januarja zagotovite internet hitrosti 100 / 100 Mbit/s.

Ugodnejši nakupi v T-2 Klubu
Tudi v T-2 Klubu so pripravili številne ugodnosti. Preglejte ponudbo in izberite kaj zase in za svoje najbližje.

* Akcija CYBER WEEK (slovensko kibernetični teden) traja med 24.11. in 30.11. 2017. Naročanje je možno s povratnim SMS s kodo akcije ali preko elektronske pošte na info@t-2.net. Strošek naročila promocijske storitve je enkraten in sicer 2 EUR in je vedno obračunan kot doplačilo k naročenim storitvam. Promocijsko obdobje naročene storitve se izteče 31.1.2018. Po izteku promocijskega obdobja storitev ostaja naročena in se obračunava po redni ceni. Naročniki jo lahko odjavite kadarkoli brez dodatnih stroškov odjave.
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Zanimivo, T-2 se je za spremembo odločil tudi za obstoječe naročnike eno akcijo narest in sicer 25% popust za 6 mesecev
smile-1.gif
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Citat:
Uporabnik Azgard pravi:
Zanimivo, T-2 se je za spremembo odločil tudi za obstoječe naročnike eno akcijo narest in sicer 25% popust za 6 mesecev
smile-1.gif

za kateri paket to?
 

ivi

Pripravnik
19. avg 2007
466
17
18
Meni so ponudili nekaj malega čez 34% off za obdobje 12 mesecev in ob vezavi na 2 leti. Sem pa njihov uporabnik praktično že od samega začetka