Novo pri T2 III.

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.223
5.241
113
bom najbrž najhitreje tu izvedela...

sem stari naročnik T4 Mega. Če se ponovno vežem za 2 leti, a imam lahko potem tisti popust vsak mesec (25%), ki ga promovirajo ali je to samo za nove naročnike.
 

Frenckie

Pripravnik
20. jun 2011
638
3
18
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
bom najbrž najhitreje tu izvedela...

sem stari naročnik T4 Mega. Če se ponovno vežem za 2 leti, a imam lahko potem tisti popust vsak mesec (25%), ki ga promovirajo ali je to samo za nove naročnike.

Če bi pogledala celotno njihovo stran pod T4 Mega, bi pod ''Opombe'' videla tudi to (kopirano) :


*Akcija - 25 % za dve leti velja za nove naročnike T-2, ki sklenejo naročniško razmerje za nove pakete T2, T3 ali T4 (z izjemo paketa T2 NET + MOBIL) ob hkratni vezavi tega naročniškega razmerja za 24 mesecev. Popust velja za prvi dve leti po sklenitvi nove naročniške pogodbe in se mesečno obračuna kot 25 % popust na osnovno paketno naročnino novo naročenega paketa. T-2 si pridržuje pravico do zavrnitve naročila, če izvedba širokopasovnega dostopa zaradi tehničnih omejitev linije pri­ naročilu ne bo mogoča. Popusti iz različnih akcij se ne seštevajo. Akcija ne velja za poslovne uporabnike. Akcija velja do preklica. Vse cene so v EUR in vključujejo DDV.

Za več informacij o ponudbi obiščite eno izmed poslovalnic T-2­ ali pokličite brezplačno številko 080 64 64. Za ponudbo veljajo splošni pogoji, objavljeni na http://www.t-2.net/splosni-pogoji-podjetja. Pridružujemo si pravico do sprememb ponudbe, tiskarskih napak in omejene razpoložljivosti.

Mislim, da je to dovolj razumljivo.
Poskusi osebno na bližnji poslovalnici izposlovati kak popust, seveda če si njihov dolgoletni naročnik.
Jaz sem imel pred dvema letoma kar nekaj sreče. Poklicala ženska iz T2 in me povprašala, če sem z njihovo storitvijo zadovoljen in če imam kako pripombo nad ponudbo. Ravno takrat so propagirali 25% popust za nove naročnike. To sem ženski omenil, da je malo žalostno, da stari naročniki nimamo tudi kakih ugodnosti, saj sem ''njihov'' že od 2006. Takoj sva se dogovorila in na dom dobil aneks za popust. In to za 25%.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
kaj hudiča naredim?

trenutno imam mat na simobilu, kot sem že prej dejal, ima ultimativni s, cca mesečno 17-20€.....jebeni aneks do 23.2.2018 - NIKOLI več vezavo res.

strošek bi bil 69,22€....

na t-2 bi jo spravil na brezčasni S, ki je 9,99€...prvo leto pa 7,19€?

bi se prihranilo več v enem letu kot pa plačalo teh 70€? jaz mislim, da.....

SIMOBIL - T2 razlika 8€ x 12 = skoraj 100, prvo leto je razlika celo 10 x 12 = 120€....

samo mati komplicira.

jaz sem pa na t-4 giga, in imam 1 simko znotraj paketa še na voljo z 100 enotami. eno uporabljam jaz.
 

Frenckie

Pripravnik
20. jun 2011
638
3
18
Vzemi še drugo simko in ji daj, pa naj nekaj prispeva za račun. Verjetno tudi ne bi zapravila toliko kot sedaj plačuje.
Aja ima še vezavo. Ugotovi kolko bi stala prekinitev, če se splača. Drugače pa počakaj do izteka pogodbe, pa jo preklopi na T2 v sklop tvojega paketa T-4 GIGA.
 

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
A T-2 ima roaming pri Mobitelu? Zakupljene količine pri prenosu podatkov in klicih veljajo tudi, če imaš ročno prestavljeno na omrežje Mobietel?
 

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
Hitrost je LTE v gostovanju? Na hitro sem nekaj prebral na T2 forumu in so pisali da je samo Edge ali nekaj podobnega, LTE pa samo v T2 omrežju?
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.220
3.370
113
Citat:
Uporabnik Axi pravi:
Hitrost je LTE v gostovanju? Na hitro sem nekaj prebral na T2 forumu in so pisali da je samo Edge ali nekaj podobnega, LTE pa samo v T2 omrežju?

To še boš pa čakal
evil.gif
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
AFAIK je prisilna poravnava še v teku in preostale dolgove odplačujejo po dogovoru. Sicer pa... trenutni lastnik je nekdanji upnik. Zakaj se pa takrat še ostali upniki niso odločili za lastniški delež... sedaj pa jokajo in želijo načeloma zdravo podjetje na silo prevzeti in prodati. Če bi se pred leti, ko so se dogovarjali za prisilno poravnavo odločili za lastniški delež, bi ga (svoj lastniški delež) lahko sedaj prodali brez teh stečajnih igric.