IP camera (Hofer - Maginon)ne dela wifi

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Tole me pa res zanima kako si to zrihtal, ker bi tudi sam rabil za vsaj ene štiri kamere okrog hiše in vrta?
A ima brezžičen prenos iz vsake kamere na tablico ali je to vezano prek ruterja?

Dvomim, da ta wifi lovi na drug konec stavbe pa še čez kakšno betonsko plato?

A shranjuje se pa vse potem enostavno vse na tablico, ki je vseskozi prižgana?

Jaz bi rad, da bi shranjevalo samo premike, da potem vsake toliko pogledam kdo hodi okrog naše hiše in po vrtu, pa fajn bi bilo, da bi lahko tudi od kje drugje prek interneta pogledal kaj se s hišo dogaja.

Imam pa namen kupiti kamere iz Kitajske, ki so nekje 50 evrov 2MP in imajo tudi dokaj močno nočno osvetlitev.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Fikus: jaz bi ti najprej svetoval, da na telefon inštsliraš kakšen program za merjenje wifi signala. Pojdi točno na lokacijo, kjer bo kamera in izmeri signal. Če ga najde telefon, ga bo najbrž tudi kamera
wink-1.gif
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Aja še to. Vsako kamero lahko brezžično vežeš na tablico in snemaš nonstop ali pa ob premiku. Tinycam stane pa 4€. Nastaviš pa lahko marsikaj...
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Hvala, pri tisti ki sem jo prilepil piše le Iphone in pa Android. Je dober nakup tale Foscamova? Rabim jo za notri.
 

B81

22. jul 2007
34.474
8.952
113
Poglej se za Wansview od 626 dalje...imajo sd vhod, kamor se shranjuje vse, tudi ce nima wifi signala.
 

torentino

Majstr
8. sep 2009
376
311
63
Ne bi o tem
Pozdravljeni,

kako pri onem hoferjevemu čudu Maginon Supra IPC-20C nastaviš da pošilja e-mail preko gmaila? Poskusil vse žive nastavitve, edino kar dobim je "test ni uspel, neznana napaka. Isto preko smtp serverja od siola. Živci me prijamljejo.
 

fatmir

Pripravnik
2. maj 2009
104
1
18
Zdravo,

sem kupil Tinycam monitor pro za maginon IP kamere, zanima me kako nastavit na tablici, da snema tudi kadar gre v sleep mode oziroma, da snema tudi kadar se zaslon ugasne.

lp
 
Nazadnje urejeno: