Prostoročna bluetooth naprava Lidl

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Zelo slab približek je relativno

S parrotom minikit neo sem kar se tiče kvalitete pogovora zelo zadovoljen, pri 130 na uro po dežju se pogovarjam povsem normalno. Malo več dela je za spedenat voice dial, razen če si native speaker v enem izmed podprtih jezikov (slovenščino pozabi). Kul zadeva je tudi senzor za vibracije, ki zbudi napravo, ko se usedeš v avto. Dela odlično in zelo špara baterijo.

Meni ni žal, da nisem vzel vgradnega parrota. Žal mi je, da nisem vzel tovarniškega.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Sedaj je v Lidlu ponovno v ponudbi BT prostoročna naprava, taka za na senčnik. Za 13€. Z lastno baterijo. Sorodnik si jo je kupil in se z njo prevažal okrog. Ob tem je mene klical, da sva testirala kvaliteto zvoka.
Presenečen sem bil, ker sem ga slišal precej jasno, vsekakor dovolj jasno za nemoten pogovor. Res pa se ni vozil z višjo hitrostjo po avtocesti...

Je še kdo preizkusil? Sprašujem, ker bi si jo morda tudi sam kupil. Še internetna povezava do naprave:
http://www.lidl.si/sl/ponudba.htm?action=showDetail&id=34210
 

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
43
skoz okol
Jaz sem jo kupil za mojo pred leti. Stvar načeloma dela in je uporabna izključno, če je namontirana na senčnik. Kjerkoli drugje (bolj oddaljeno) te sogovornik ne sliši več.
 

ivi

Pripravnik
19. avg 2007
466
17
18
Imam tole zadevco že kakšno leto in za ta denar dela več kot odlično.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Hvala za informacije..
cheer.gif
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Ma ne kupujte tega ..., kupite raje vgradno parrot varianto. Ima vse prednosti - avtomatsko povezovanje, če je več telefonov, imenik, enostaven postopek klicanja... Jaz sem z njim prezadovoljen. Zakaj govorim, ker sem imel prej nekaj takega (ne sicer točno tega), pa sem bil vseskozi nedosegljiv ali pa "nerazumljen".
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Jabra prostoročna za na senčnik: skoraj deset let BREZ težav, odlična slišnost, baterija se je polnila enkrat mesečno, še vedno jo imam v predalu, če kdaj vozim avto brez BT. Spariš in pozabiš, seveda podpira dva telefona hkrati.
Je res cena x2 od teh Hofer in Lidl varijant, ampak po moje več kot vredna razlike v ceni.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.240
5.803
113
Jaz sem imel nekoč parrot minikit neo. Ni bil poceni (kakih 80€), se je pa dalo povsem normalno pogovarjat pri 130km/h in v dežju. Imel je senzor vibracij, da ni brezveze kuril baterije. V teoriji - v praksi je senzor praktično pri vsakem zelo kmalu crknil. in tudi moj je zelo kmalu romal nazaj.