Novo pri Izimobilu

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.120
287
83
Malo pozno videl to debate izimobil in gostovanje v tujini. Po osebnih izkusnjah je res jeba z registracijo v tuujini. Sploh velja za pribaltik in skandinavijo. Tisti spisek ki ga imajo na svojih straneh je bol tko tko. Na povrh pa je marsikje gostovanje laufa samo na 2G omrezju.
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.929
34
48
Citat:
Uporabnik sandra pravi:
Bi povprašala je kakšna opcija da izklopiš njihova obvestila.
Poklices jih in reces, da naj izklopijo. Naslednjic, ko polnis preko interneta, pa moras paziti, da izklopis kljukico, ki vklopi obvescanje.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
kje dobim kak račun za storitve izimobila? vseeno če trgajo trajnik more bit kak račun verjetno, ker potrebujem za prenos številke
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
kje dobim kak račun za storitve izimobila? vseeno če trgajo trajnik more bit kak račun verjetno, ker potrebujem za prenos številke

Ne rabis racuna ... izimobil se steje kot predplacniski paket in pri predplacniskih potrebujes samo PUK kodo... ki jo imas verjetno na tisti plastiki, od koder si odlomil SIM kartico (tam, kjer je zapisana tudi prvotna PIN koda ) ...
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
No, saj je bilo na nek način pričakovat.
Cenovne vojne imajo posledice na male MVNOje brez mednarodnega zaledja.

Pa še ta en MVNO z mednarodnim zaledjem, ki se še kuha (HoT/Ventocom) verjetno ima težave s kakšnim poslovnim modelom bi sploh prišel na svet, da bi sploh kaj zaslužil na eni strani in na drugi strani sploh pridobil stranke.
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Glede na to, kako je bilo, ko je prevzel Debitel, ne bi govoril o pocenitvah. So pa nekoliko prilagodili pakete.
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.929
34
48
Citat:
Uporabnik natko45 pravi:
Glede na to, kako je bilo, ko je prevzel Debitel, ne bi govoril o pocenitvah. So pa nekoliko prilagodili pakete.
Torej bodo uničili popolnoma konkurečno in prijazno ponudbo Izimobila ter odgnali večino strank? Ker Mobitelov obstoječi predplačniški, vsaj ko sem nazadnje gledal, ni bil niti pod razno uporaben oz. ugoden.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Očitno konkurenčna in prijazna ponudba Izimobila ni več prijazna do Izimobila samega in se prodajajo, dokler se lahko.
 

TMJ

Fizikalc
4. jul 2013
1.584
8
38
prejel sms: Sedaj boste na izi tudi v EU. Od 15.6. dalje bomo vse storitve v EU gostovanju obracunavali po enakih cenah kot v SLO, brez omejitev in pribitkov. Paket ali tarifa, ki jo uporabljate bo ostala enaka. Vas izimobil
wink-1.gif
 

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
Tako je, ampak samo v gostovanju, če prav razumem. Če jaz npr. kličem iz Telekom omrežja v Nemčijo ta zadeva ne velja, če pa sem v Nemčiji in kličem v Slovenijo sem pa v gostovanju in mi odšteva enote kot v SLO. Razmišljam prav?
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
ja izi je poslal SMS je svojim uporabnikom. Kakšen je paket doma tak je po celi EU.