Novo pri Debitelu

genius

Zelenc'
4. jun 2008
4
0
1
Wau. Tole ti je pa vzelo časa. Močno hvaležna za izčrpne informacije. Glede na napisano ugotavljam, da se mi ta trenutek nikakor ne izplača ostati pri debitelu, ker imajo najmanj ugodnosti oziroma najvišje cene. Že če grem k Mobitelu, dobim vsaj telefon cenejši. Kar se tujine tiče, sem le redko tam, razen enkrat letno na dopustu ko pa itak pustim telefon ugasnjen. Dopust je le dopust. Največ sva se z možem pogovarjala med seboj, ker sva oba veliko na terenu. Ostala družina je že tako ali tako na Simobilu, hčerka pa na Mobitelovemu itak paketu. Gprs-a ne opraviva toliko, da bi se izplačal kakšen paket, kot je nedko omenjal. Gre največ za dva do trikrat mesečno, ko se ob kaki kavi pogleda kaj igra v kinu ali pa moža zanima rezultat kakšne tekme. Dejansko je največ pogovorov in smsov. Torej zaenkrat je v prednosti Simobil. Tudi če ni opcije, da se ceneje kliče v mobitelovo omrežje, se mi čez oko zdi najcenejša varianta smart20. Če doplačam vsak mesec poleg teh 20€ še 10€ za klice v mobitelovo omrežje, sem še vedno na manj kot polovici sedanjega skupnega zneska. Na Debitelu ne bom več ostala že iz samega principa plus, da ni več racionalno. Kar se pa ostalih ponudb tiče, ste pa vsi enotni, da je najdražji, tako da je prihranek pravzaprav pri kateri koli drugi ponudbi.

Danes bova še z možem naredila bojni posvet in se seveda skupaj odločila kaj in kako.
Bi se pa vsem zahvalila za trud in razlago kaj in kako. Odločitev pa vam sporočim.
 

bostjank

Pripravnik
22. maj 2008
87
6
8
Vsekakor bi svetoval še to, da se prvi mesec (ali celo dva) uporabe novega operaterja ne vežeš in ne hitiš z nakupom telefona po aneksu, saj se v primeru nezadovoljstva lahko umakneš k drugemu operaterju in pri tem nimaš večjih stroškov. V nasprotnem primeru boš še slabše volje, saj boš "prisiljena" (oz. drago plačala) uporabljati nekaj, kar ne želiš.
 

Mirror

Pripravnik
29. okt 2007
273
0
16
Znižana cena mobilnikov:
LG KE970 Shine: 5 EUR x 12, vezava 12 mesecev
LG KG 800 Chocolate in LG KG800 Chocolate White: 5 EUR x 12, vezava 12 mesecev
več
 

Megapixel

Pripravnik
28. sep 2007
976
2
18
Ljubljana
Nezadovoljna boš le v primeru, da v obdobju vezave drug operater ponudi boljšo opcijo.
Smart 20 je trenutno najugodnejša varjanta tudi po mojih izračunih, sploh, če se izognem
klicem na M@, kadar lahko kličem stacionarca. Prenos podatkov za uporabo na telefonu
pa je povsem zadovoljiv in cenovno prav tako ugoden.

lp,
Mpix
 

schalko

Pripravnik
4. jan 2008
317
1
18
Velenje
A temu ti rečeš prenos podatkov
uf-1.gif
 

Mirror

Pripravnik
29. okt 2007
273
0
16
Novo v ponudbi:
LG KF510 TH: 17 EUR x 12, vezava 12 mesecev
Samsung SGH F480: 24 EUR x 12, vezava 12 mesecev
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Hm... ko grem na planet ->Mobilna TV->SLO 1 (predvajaj)-> žal storitev trenutno ni na voljo. Poskusite malo kasneje.

Vedno. Sem pa tudi spraševal že na debitel, pa nisem dobil nobenega konkretnega odgovora
grin1.gif



lp
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Se opravičujem, moja napaka. Debitelovi uporabniki ne morejo uporabljati Mobile TV-ja na Planetu.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Ni panike
grin1.gif


Bi bilo pa zanimivo, če bi naštimali... Ugibam, pomoje bo na voljo po zaključku promocijskega obdobja, ker mobitel najbrž ne bo plačeval uporabe še za nekaj debiltelovih naročnikov
rolleyes-1.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Bingo. Pri ponudbi teh (dodatnih) storitev se namreč lomijo odločitve h kateremu operaterju iti in kaj kateri operater ponudi več od drugega. Storitev je Mobitelova, nekako je logično da za Debitel ne more biti zastonj.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
No, ampak po logiki da imamo planet zastonj, bi se lahko tudi "stegnili" in nam doplačali za TV... vsaj pomoje plačujejo nadomestilo, glede na to, da simobilovci nimajo dostopa?
 

borce

Pripravnik
2. jan 2008
141
0
16
Novi paket:

FORTE novosti za vse, ki MOČNO komunicirate!

Naročniška paketa Forte (za fizične osebe) in Poslovni Forte (za pravne osebe) vas razveseljujeta ne le z ugodno mesečno naročnino, temveč tudi z dodatnimi mesečnimi okrepitvami:
- enotno ceno klicev v vsa slovenska omrežja
- 30 brezplačnimi SMS-i
- brezplačnim prenosom 10 MB podatkov GPRS
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
30 SMS
bonk.gif
v Orto u nulo paketu pogovori pa 0,10€ v druga omrežja
Mene tale Debitelov paket ni prepričal
ne-ne-1.gif


Poslovni ??? hmmm
uf-1.gif

Bolje Smart 3 ( ob upoštevanju partner bonusa je naročnina 8,05€ ) Si.mobil 0,02€ , stacionarna omrežja 0,07 druga mobilna omrežja 0,10 ...

Dragoooo dragoooo ...
 
Nazadnje urejeno:

Earnhardt

Fizikalc
18. avg 2007
1.352
0
36
Citat:
Uporabnik Breyton pravi:

Poslovni ??? hmmm
uf-1.gif

Bolje Smart 3 ( ob upoštevanju partner bonusa je naročnina 8,05€ ) Si.mobil 0,02€ , stacionarna omrežja 0,07 druga mobilna omrežja 0,10 ...

Dragoooo dragoooo ...

...imas pa zato shitty omrezje, ki enkrat dela, enkrat ne. Sem narocnik Simobila in Debitela, zato lahko ocenim obe omrezji....

Pri tem paketu pri Debitelu dobis sicer 30 sms sporocil v ceni, kar po njihovem ceniku znese 2,7 eur - to po navadi porabi vsak - kar pomeni, da je dejanska narocnina namesto 6 (7 eur za poslovne) eur 3,3 eur oziroma 4,3 eur za poslovne uporabnike.

Ce primerjam z npr mobitelovim malim poslovnim omrezjem, imajo 14 eur narocnine, za to pa dobis 10 eurocentov v svoje omrezje, 16 eurocentov v druga mobilna omrezja in 12 eurocentov v fiksno omrezje

Business smart pa tudi ni kaj dosti boljsi - 10,85 eur narocnine, 0,0918 eur na minuto v druga omrezja, cenejsi je v lastno omrezje, smsji so malce cenejsi, mms je skoraj 2x drazji, v ceni NI vstetih nic podatkov...ž

Kar gre Debitelu malce za zameriti, so bistveno drazji telefonski aparati od konkurence.

Aja mimogrede: na to narocnisko razmerje, lahko pri Debitelu obesis se 5 dodatnih narocniskih razmerij Duet POP brez dodatne narocnine...

LP


@ Mirror: mimogrede: Se obeta kaksna osvezitev cenikov za Duet POP?!?
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Aja mimogrede: na to narocnisko razmerje, lahko pri Debitelu obesis se 5 dodatnih narocniskih razmerij Duet POP brez dodatne narocnine...


cheer.gif

Kaj ti nuca 5 dodatnih naročnin če pa telefona ne dobiš poleg ??

hysterical-1.gif


 
Nazadnje urejeno: