Obrneš ključ in ne vžge

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Zopet se javljam
smirk-1.gif


Passat 1.8 l 98. Lani sem jamral, da je verglal in delal pod previsokimi obrati. Menjano je bilo ni, da ni (senzor temperature, cevke, objemalke, čok, akumulator, svaki i onaki motorčki), zraven pa še sprednje roke, zadnji amortizerji, vsi zavorni cilindri, diski ... Avto je delal kot nov. Dejansko. Zadnje tedne sem začel opažati, da se med tem, ko avto že odklenem in vanj vsedem, še vedno sliši odklepanje zadnje havbe. Preveril ključavnico, ta se je zatikala. Itak. mraz, WD in mir. Pa se je motorček še vedno slišal.
(konec uvoda
smile-1.gif
)

Danes sem skakal z njim okoli in v zadnje hudič ni več užgal. Prižgejo se vse lučke, zunanje luči, radio, zasliši se pumpa, ko obrnem do konca pa zgolj tihi "klik". In nič. Ponovim postopek 10x, vsakič isto. Kaj je to? A je štarter? Škatla mi stoji sedaj tam pred eno trgovino v mestu.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.839
5.083
113
kak tihi klik?
taki pod armaturko da rele klikne al klik kak štarter rukne magnet nima pa moči da zavrti?
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.731
580
113
Mogoče je štarter konec/proti koncu. Probaj prešaltat menjalnik od recimo prve do pete prestave, brez da tiščiš sklopko, pa potem probaj vžgat avto. Včasih to pomaga, ker malo premakneš štarter.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Za začetek uzami kladivce...na telefon daj na youtube od SennaM- tuc tuc
smile-1.gif
(krtačke)...drugače pa pomeri accu...
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
kak tihi klik?
taki pod armaturko da rele klikne al klik kak štarter rukne magnet nima pa moči da zavrti?

Js bi reku, da je tole. Čeprav nasploh vžiga odlično. Ena 50ka bo verjetno šla za nov štarter, ka-li?

Potem pa resnično .. kaj naj s tem avtom? Ravno ta mesec bo 20 let, kar smo ga kupili. Od tega je bil 15 let garažiran, torej je lak še zelo lep. Ni primerjave, če grem iz Cliota vanj ali iz Passata v BMW-ja. Še vedno se pelje bolje od prenekaterih novejših malih jajčkov, Vreden pa ni nič. Bi se ga splačalo prodajati po delih? Res je tip top, pri 20 letih ima prevoženih slabih 208.000 km, a me je počasi začelo skrbeti, kaj bo naslednje. Menjalnik? Ma sigurno sem vrgel več kot jurija vanj v lanskem letu. Ker je še dojče kvalitet. Boljša plastika kot pri mojem bwmju. Manj čričkov. Prosim za vaše mnenje, soforumaši.

lp
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Pač avto ma 20let...deležen je bil remonta... Zrihtaj še to in bo delal bp še dalje... Škoda ga komadat če je tako ohranjanjen
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Citat:
Uporabnik Runo pravi:
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
kak tihi klik?
taki pod armaturko da rele klikne al klik kak štarter rukne magnet nima pa moči da zavrti?

Js bi reku, da je tole. Čeprav nasploh vžiga odlično. Ena 50ka bo verjetno šla za nov štarter, ka-li?

Potem pa resnično .. kaj naj s tem avtom? Ravno ta mesec bo 20 let, kar smo ga kupili. Od tega je bil 15 let garažiran, torej je lak še zelo lep. Ni primerjave, če grem iz Cliota vanj ali iz Passata v BMW-ja. Še vedno se pelje bolje od prenekaterih novejših malih jajčkov, Vreden pa ni nič. Bi se ga splačalo prodajati po delih? Res je tip top, pri 20 letih ima prevoženih slabih 208.000 km, a me je počasi začelo skrbeti, kaj bo naslednje. Menjalnik? Ma sigurno sem vrgel več kot jurija vanj v lanskem letu. Ker je še dojče kvalitet. Boljša plastika kot pri mojem bwmju. Manj čričkov. Prosim za vaše mnenje, soforumaši.

lp

Eh, mene je lansk let starter hecal, sm ga mogu mal ruknt, pa blo nekaj dni ok... Pol sm ga pa enkrat mal bl/drugace ruknil, pa imam zdej ze eno leto mir.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.593
113
To zimo je sicer dizla uspela žena s številnimi kratkimi vožnjami nek dan prepričati, da ni več vžgal. Simptomi taki kot jih opisuješ. Sem priklopil akumulator na polnilec, od takrat gre normalno. Nimamo pa običajno toliko hladnih štartov in kratkih voženj kot je bilo tisti dan, ker je vsaj ena relacija na delovni dan.
Jasno je, da pri nas akumulator verjetno ni več v super kondiciji. Ampak če starega sprazni X zagonov s prekratkimi cikli vmes, bo novega X+Y zagonov. Vprašanje je, koliko je ta Y
smile-1.gif
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.628
446
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Za začetek uzami kladivce...na telefon daj na youtube od SennaM- tuc tuc
smile-1.gif
(krtačke)...drugače pa pomeri accu...

Ne bo ubogal - dan danes je potrebno avto priključiti na tester, ki tako ali tako ne bo pokazal slabih ščetk
evil.gif
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Sem klical majstra, ki mi ga je zadnjič porihtal in je res govoril o nekih ščetkah. Zaključil je, da je sigurno šel alternator in da ga naj odpeljem k avto električarju, ki mi ga bo obnovil. Pošteno mi je povedal, naj ga ne vozim k njim, ker druga, kot zamenjati alternator z novim, ne morejo narediti. To pa je bojda konkreten strošek.

Dali smo ga na kable in ni vžgal.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
Štarter ni alternator. Če bi šel alternator bi avto na kable še vedno vžgal, razen če je v stiku .. samo potem ti tudi ostala elektronika v vozilu nebi delala!

Pa ti ugasne tista lučka s ključem ko daš kontakt? Če štarter sploh ne zažene je ponavadi kriv imobilizator (pametna elektronika ki preprečuje da bi avto zakurblal na "žičke"). Klasična napaka pri teh passatih.

Klik naredi en kup elektromagnetnih ventilov, ki so povezani na motor, tako da se ni za zanašat da je "štarter" rele tisto kar slišiš!
grims-1.gif
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Mehanik je reku, da enostavno ne polni akumulatorja, zato pa ni nič od njega.

Ko obrnem ključ, se lučka za akumulator ugasne. Čisto tako, kot mora.

Sam še vedno sumim, da je nekaj v elektroniki. Danes je bil na soncu, ključavnica od zadnje hauvbe ni bila zmrznjena, ob odklepanju pa se še vedno sliši zadaj motorček. Sem imel odprt kurefaum in poslušal.

Spomnim se, da je imel ta avto že kakšnih 10 let nazaj podobne težave. Na poti do morja in nazaj sem dvakrat kupil nov akumulator. Vem, da ga nisem smel odklepati na daljinec, ampak zgolj s ključem in to skozi kuferaum. Zafrkavalo je vse po vrsti. Žal sem pozabil, kako se je takrat zadeva rešila.

Še nekaj sem opazil: voznikovo okno se ne odpira in zapira tako, kot bi se moralo. Včasih gre dol, ko bi moralo iti gor, včasih ga je treba fizično vleči.

Pade še komu kaj pametnega na pamet?

In še podvprašanje: je avto s 55 KM zmožen vleči tale avto cca. 3 km daleč, brez da bi mi šla kuplunga?
smile-1.gif


So mi pa izrecno rekli, naj avta ne poskušam vžgati s porivanjem, saj lahko preskoči jermen in zjebe celo mašino.
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
Mislil sem to "lučko":
vw-immobilizer.jpg


.. ta lučka ugasne par sec po kontaktu. Če ne ugasne potem avto ne vžge ker ima zaščito pred krajo.

Za čudne probleme z elektroniko je 80% kriva vlaga v predelu pod šoferskim sedežem, ki priteče noter kot posledica zamakanja zaradi neočiščenih kanalov pod motornim pokrovom.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.839
5.083
113
pri vozniku odstrani tepih pod nogami in je spodaj en računalni v plastični šatli. Odpri pa poglej če ni ki voda not
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik bertoncl pravi:
Mogoče je štarter konec/proti koncu. Probaj prešaltat menjalnik od recimo prve do pete prestave, brez da tiščiš sklopko, pa potem probaj vžgat avto. Včasih to pomaga, ker malo premakneš štarter.

Tale je tudi bol za v pavliha kot tule...

Si kdaj videl kako deluje štarter ?? Verjetno ne.

Dokler ti ne začneš " verglati-vžigati" sta štarter in vztrajnik ,posledično menjalnik dejansko fiziæno ločena.

Šele ko ključ obrneš na vziganje ,porine avtomat na štarterju " ricl" naprej na vztrajnik in začne vrteti motor.

Poenostavljeno.

lp
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.628
446
83
Tolmin
Magnet glavno stikalo vklopi, ko je zobnik zaganjača že v zobniku vztrajnika.
Zobnik zaganjača je pobrušen, da se lažje ujame.
Vendar, če je le-ta zbrušen,udarjen potem ne sede v vztrajnik.
Takrat pa pomaga malo prešaltati, da se vztrajni malo premakne
wink-1.gif