Nasvet glede uvoznika rabljenih avtomobilov

demokedes

Pripravnik
23. apr 2009
117
0
16
Zdravo,
Mi zna kdo svetovati kakšnega zanesljivega uvoznika rabljenih avtomobilov. Jaz bi recimo našel avtomobil, bodisi na mobile.de, še raje pa na kakšni strani leasing hiš z avkcijami in bi tega uvoznika potreboval, da bi zame bidal in izvedel nakup.
Seveda sem pripravljen plačati provizijo. Se povsem zavedam, da je potem povsem moj rizik, kaj kupim.
Ali kdo pozna koga, oziroma ima dobro izkušnjo?
Že vnaprej hvala ter lp
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.248
267
83
38
Ljubljana
kok si pa pripravljen plačat provizijo?
smile-1.gif
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.841
5.085
113
ponavadi se ne pogovarjajo o proviziji ampak o končni ceni ki si jo pripravjen plačat za avto pripravljen za registracijo. Potem si pa sam skalkulira kolko bo bidal na avkciji.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.846
1.244
113
http://www.avtoplanet.si/
Priporočam! Edini, ki so se odzvali hitro in tako kot je bilo za pričakovati. Vsi ostali, ki sem jih kontaktiral so skos nekaj bluzili pa bili neresni.
Avto sem uvozil pred 4 leti iz nemčije na način, da sem ga sam našel na mobile.de .
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
"Do avta" ti tudi zrihtajo.

zadnjič me je njihov črn bmw, prehiteval po odstavnem pa pol pred mano na levi pas, da se je tisti na prehitevalnem skor zabil v njega ... se mu je verjetno mudilo kak avto predajat
crazy1.gif
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.358
298
83
ker si zadnji

še nisem videl uvoznika, ki bi s testerjem pregledal avto
brez testerja je pa to zame larifari pregled

autorola nakup, licitacija po 10 in več skupaj, pripeljat dol, obesit neko kvazi garancijo, potem se pa hebemo po delavnicah ko 14 dni po nakupu v desetih vžigih audi z NOx updejtom iz italije 3x vžge 7x pa ne in motornega ECUja praktično v sistemu takrat ni (ni dostopen)

danes lak vidiš že na oko, a je štrihano oz a je kolikortoliko dobro narejeno ali ne; večina se popraskanih pri nas popravi, lokalc naredi servis pod kozolcem, jermeni bremze, dečki našminkajo znotraj in zunaj in ajde
da ma avto hibe na motorju, pogonu itd pa elegantno "opere" garancija...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.150
5.756
113
pri taščici
Zanimivo da gafancijo se kar dobivajo prodajalci.
Sicer pa je znanec kupil na celjskem nekaj rabljenega.
Je imel.kar nekaj stroskov okli turbine pa kot vem je sam skesiral kkjub neki garanciji. Aki je bil premehak ali pa je bila lrevec osnovna gafancija.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Jaz stestiram kar pripeljem za koga drugega. Sicer pa način, kar jaz iščem že sfiltrira ven iztrošene kripe... čeprav sem pa zase nazadnje ravno tako kupil.
grin1.gif


Za BMW sploh obstaja tip, ki vse pregleda... skoraj nemoreš nič kupit ker na vsakem najde polno grešk.
tongue-1.gif
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
1 m mora dati, več mu ni treba, ob doplačilu pa se razume , da dajo vse, kar nekdo želi.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Saj ne "delam", sem malo že razmišljal, da bi a travmiram, ker nisem ob prvem uvozu 2004 začel s tem. Ne bi pa nikoli "kradel" davka in DMV, kot so to dolgo let počeli in naj bi celo še zdaj! Me stane pogosto, da nisem karakter za "računat".

To ni toliko vozil, vse znanci ali pa familija, zase pa tudi že karnekaj vozil. Wannabe klarkson z enosekundnim budgetom TG in brez testnih avtov samo lastne. :p

Ob kakšen biznis spravljam samo tele nategune, ki se jim sploh ne splača asistirat pri uvozu, kdaj še tisočaka nimajo dovolj.
uf-1.gif