Cena barvanja?

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.838
595
113
Mi zna kdo ocenit koliko bi stalo barvanje pokrova motorja in sprednjega odbijača pri Bravotu (2000 letnik)?

Hvala!
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
pri lokalpatriotu cirka 180 €

pri "kao fuj đajiču" 400€


Tak da boš rekel: "zelo lepo, sem zadovoljen" : pozabi, kup rabljeno havbo. štoštango dej pa h lokal patriotu poštrihat.

težko boš dobil enga ki ti bo havbo poštrihatl tak da bo v piko...no vsaj jst še nisem videl nobenga, takšnga.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.838
595
113
Sej odbijač bo povsem nov in pripravljen na barvanje, medtem ko havba bo pa iz rabljenega avta.
Zadeva ne rabi biti narejena čisto v piko, ker avto itak ni dost vreden, pa tudi sicer nisem pretirano natančen.

Drgač pa hvala za odgovor, ker zdaj vsaj vem približno koliko me bo udarilo po žepu.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Moj zanaec bi ti jo zrihtal za cca 150€, pa še zadovoljen bi bil. Govorim za kovinsko barvo.
Iz kje si?
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
lej sej kar se tiče odbijača ni noben problem...bi ti ga lahka jst,kot amater, poštrihu zunaj na zraku, pa bi bil zadovoljen in 90% ljudi ne bi videl razlike med tovarniško in homemade robo...

samo havba je pa druga zgodba, ker to je lice avta...velika ravna fleha sredi avta, na katero se svetloba odbija pod takim kotom na kateri vsaka napada iztopi. moje mnjenje je takšno da ni važno kam boš dal štrihat, ko bo vsak polovica ljudi,če ne več, vidla da je bla havba štrihana.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.838
595
113
Hoj. Sem na relaciji LJ-CE.

Če je tvoj znanec kje tu blizu mi pošlji PM.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.337
26
48
Izola, Ljubljana
Bom kar tukaj vprašal
smile-1.gif


Kje (kakšen kontakt) bi mi lahko pobarvali samo del zadnjega odbijača v črno barvo (kjer je tablica), tako kot je to prikazano na slikah?

Trenutno:
untitled-picture.png


Imel bi pa tako:
untitled-picture-1.png


In o kakšni okvirni ceni je govora?

Lahko je to okolica LJ ali obala.

Hvala
cheer.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Mene pa zanima za sprednji odbijač. Ni nič zlomljeno, manjše praske, popokana barva od udarca. Sicer je tudi črna obroba podrgnjena, ampak bi to preživel brez popravljanja. Nekak mi noče srna priletet v avto
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Folija te bo prisla max 50 eur z delom. Zna bit sranje pri izpuhih zaradi toplote. // Barvanje vsaj 100 eur (licarji so novi zlatarji). Vozi folirat kamorkoli razen h komparetu. Lp
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.337
26
48
Izola, Ljubljana
Ja če bo pri foliji problem zaradi toplote, potem ne vidim smisla v temu
smile-1.gif


100 eur za niti 1m barvanja??

Daj mi kakšen kontakt od dobrega ličarja v okolici LJ, hvala.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Jest bi dal folijo ker licarji so res novi zlatarji. Folija se tudi na soncu zge tko da neki temperaturno obstojna je, vprasaj pa ti bodo povedal, pa se kaksen carbon look k je tolk popularen si lahko das.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
ko smo ravno pri barvanju. Kako dolgo se suši barva ko se pri sušenju uporabi peč?
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

pokliči tega: alex@polepimte.si

040752999 g.Aleksander Klemenc

mislim, da je daleč najcenejši od vseh. je pa iz lj. polepi tudi na terenu. lp

lp