TPMS senzorji

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.688
134
63
Živjo,

avto ima TPMS senzorje na ventilčkih.
Sedaj mi je kolega od nekje privlekel ene aftermarket senzorje, ki izgledajo kot originalni samo da imajo še neko kontrolno enoto, ki si jo postaviš na armaturo.
Te kontrolne enote seveda ne bi imel, me pa zanima ali lahko s temi senzorji opremim zimski garnituro koles? Se bodo znali sparit z avtom? Bo treba vakič na servis, da mi jih sparijo?

Avto je novi Opel Zafira Tourer.

lp
 

joejoe

Pripravnik
30. dec 2007
812
1
16
Če boš imel dodatno škatlo na armaturi, potem ti baš ne bodo delali z Oplovo centralo, ampak samo s svojo. Kupi Opel kompatibilne, jih sprogramiraj (to ti bodo na Opel servisu povedali, al pa mrbit kdo tule), pa se vozi.
Na R Espace (pa verjetno še na kaki drugi škatli) jih je treba ob menjavi platišč pofočkat, kar morajo pa na servisu naredit. Za Opla se mi pa ne sanja, zna pa bit, da google ve
smile-1.gif
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.688
134
63
Zafira = Družinski avto = Izpraven avto

Nič aftermarket kramarije ne bo not.

Sedaj imam 2 varianti:
1. Imam ene feltne in na sezono plačam 30 eur za menjavo
2. Kupim dodatne feltne, kupim dodaten set senzorjev in na sezono hodim na servis uparjat senzorje (kar košta recimo 50 eur)

V menijih računalnika ni nobenih nastavitev za ponastavitev senzorjev. So sicer neke Light, Eco, Heavy nastavitve ampak ne vem čemu bi to služilo.

lp
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
937
90
28
Ljubljana
Jaz bi na tvojem mestu kupil univerzalne senzorje (CUB, HUF, ...) in nato šel do nekoga, da jih klonira. Avto bi jih moral prepoznati kot "svoje", tj. ni potrebno "uparjati" po vsaki menjavi platišč.
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.358
298
83
ob predpostavki, da gre za sistem od 2014 naprej:
OE številka 13581560
podpira univerzalno programabljive EZ SENSOR 2020, T PRO S1A101 in še kakega
naredi se "klon" ventila z ustreznim orodjem, zmotira na nov set (npr zimskih)

obstaja verjetnost, da bo TPS enota na vozilu samodejno po 20 minutah zaznala nove senzorje
po navodilih se to ne bo zgodilo, tako da tudi od tu naprej obstajata dve verjetni poti:
- ker si ohranil enako kodo, ker si kloniral ventil in če si pazil na ohranitev mesta platišča/kolesa, bo potrebno v TPS enoti samo nastaviti na "zimska" platišča oz. celo ne bo potrebno ničesar spreminjati
- bo kljub temu potrebno ob napačni postavitvi oz. tudi ob pravilni preko diagnostičnega priključka dostopati do TPS enote v vozilu in vpisati kode za vsako kolo posebej

pri 85% vozil ob kloniranju TPS senzorja avto po določenih minutah sam zazna nameščene senzorje in pozicijo, pri ostalih pa je treba TPS enoti na vozilu povedati nove kode (če določiš popolnoma nove) oz. kje se določen senzor nahaja

pa še dve orodji, ki sta na voljo v SLO:
https://www.youtube.com/watch?v=61PJzDLBsPQ
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Kaj nimajo nekatera vozila možnost vnosa 8 senzorjev, torej ti ostane še enkraten nakup in vnos novih ventilov v enoto?
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.358
298
83
zna biti, ampak to zaradi tega ker vpišeš v TPS enoto 4 za SUMMER in 4 za WINTER tyres
 

oby

Fizikalc
20. jul 2008
370
111
43
kdo pri nas pa to dela? Jaz bi to naredil na zimskih feltnah za megana 2014, pa so mi na Malgaju povedal strašno ceno
smile-1.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Izogibaj se Malgaja, AH Real...
Lahko prkbaš npr. pri Avto-Set Setnikar v Dragomlju, Kalanu v Šiški...
Lahko pa pri Astilbi na Rudniku...
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.358
298
83
ja, lahko tudi vstaviš na nov set nove senzorje z drugačnimi kodami, kot jih ima npr. poletni set platišč, vpišeš v TPS enoto in čao
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Predvidevam da lahko pozabis, brez nekega nastavljanja v elektroniki kje imas kaksno kolo. Skratka, na lep prefinjen nacin so ugotovili kako nekaj deset evrov na leto dodatno od lastnika izpuliti ce hoče ali noče.
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.358
298
83
Citat:
Uporabnik Matko pravi:
TPMS in menjava koles naprej nazaj?

odvisno od avta
še celo audi a8 ima nekaj variant TPMSja (ena antena, za vsak kolo svoja antena ipd.)
 

Tahudfirbc

Pripravnik
3. maj 2010
304
0
16
Za mizo
Me nekaj preprosto zanima...koliko časa naj bi zdržala baterija v senzorju...ker bodo vulkanizerji kupovali baterije na kilo...ne pa kvaliteto.
Ima mogoče že kdo kake izkušnje?
 

Tahudfirbc

Pripravnik
3. maj 2010
304
0
16
Za mizo
Sem gledal senzor za Renulta...original. Je samo zavit v termoplastiko, in se točno vidi, kje je baterija. Torej jih bodo vulkanizerji zbirali nazaj, nekdo jih bo obnovil (zamenjal baterijo, dal plastiko nazaj) in prodajal kot nove.

Spet bo luknja za mastno zaslužiti...
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

original sranje je predrago. krepnejo pa lahko en, dva, tri. za lambota (pardon, renaulta) je en originalen 132 eur + montaza in ostale bedarije. torej uber 150 eur na gumo.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik smt pravi:
original sranje je predrago. krepnejo pa lahko en, dva, tri. za lambota (pardon, renaulta) je en originalen 132 eur + montaza in ostale bedarije. torej uber 150 eur na gumo.

Potem pa pravijo, da so deli za japonce dragi... Pri Mazdi je na pooblascenem servisu cena za en senzor menda 70€... Montaza pa nimnic drugacna, kot da bi namontiral navaden ventilcek...