Renault Captur- mnenja

I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik jello pravi:
Mati ga vozijo, letnik 06/13, TCE90. Izdelava je na ravni cliotov (hitro "spraskljiva" plastika, recimo na naslonjalih prednjih sedežev, ropotajoči pasovi - ko se sovoznikov pas vrne se vrne tako da buta po plastični oblogi stebrička in ga je treba ročno popravljat). Poraba pod 7 ne gre, prtljažnik je nesorazmerno mini glede na velikost avta. Upravljanje navigacije, radia in ostale šare je milo rečeno "totalnofqrco". Do sedaj je crknila edino obvolanska ročica za smernike/luči.

+: v primerjavi z vozili ranga clio/polo se da lažje po pločnikih skakat
-: zgoraj našteto

Navigacija in medianav je v nulo, take lahko premium znamke samo sanjajo
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
Citat:
Uporabnik hermann pravi:
edina prednost megana je, da je večji
Pa izdelava notranjosti je par nivojev nad capturjem (čeprav še vedno pod nivojem ostalih konkurentov).
 

Audio

Pripravnik
6. avg 2007
241
0
16
Citat:
Uporabnik BigPoppa pravi:
Citat:
Uporabnik hermann pravi:
edina prednost megana je, da je večji
Pa izdelava notranjosti je par nivojev nad capturjem (čeprav še vedno pod nivojem ostalih konkurentov).

Kater avto pa je po tvojem mnenju "par nivojev" nad capturjem oz. cliom in je v enakem cenovnem razredu?
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.187
5.732
113
po njegovem megane

ampak gre itak spet za tipično zamenjevanje dolgočasnejšega dizajna s kvaliteto
smile-1.gif
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.715
4.199
113
Če bi zdele nabavljal nov avto, bi verjetno razmišljal v smeri 5ih prestav, saj je moja vožnja dosti bolj mestna
za tistih par krat na AC pa bi tudi preživel z malo višjimi obrati v 5ti prestavi, če to pomeni potem manj šaltanja
v mestnem jajcanju...

Sem vozil Megana in ima dve stvari ki me zelo motita, kratki sedeži in avtoradio ki je na armaturi prenizko postavljen
in se slabo vidijo komande, dejansko moraš prav dol gledat da lahko najdeš kar želiš...
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Za sedeže ne vem, ker nimam novega megana... Za AR ti pa povem, da v zadnjih 8 letih v Scenicu nisem med vožnjo pogledal oz. iskal komand na radiu... Vse lahko opravim z obvolansko kontrolo.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik Garfildd pravi:
Sem vozil Megana in ima dve stvari ki me zelo motita, kratki sedeži in avtoradio ki je na armaturi prenizko postavljen
in se slabo vidijo komande, dejansko moraš prav dol gledat da lahko najdeš kar želiš...
Če se ne motim, imajo prav vse stopnje opreme (ima celo Generation) obvolanske komande za radio, kjer lahko delaš vse razen nastavljenja zvočnikov levo-desno, bass, itd. ...

Sedeži pa so res prekratki, vsaj zame ki imam dolge noge.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Delaš lahko vse, kar je predvideno da se počne med vožnjo. NAstavljanje faderja, balance, equilizerja pa se počne pred vožnjo oz. ob ustavljenem vozilu (seveda ne po mišljenju mladcev)
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Citat:
Uporabnik Garfildd pravi:
Če bi zdele nabavljal nov avto, bi verjetno razmišljal v smeri 5ih prestav, saj je moja vožnja dosti bolj mestna
za tistih par krat na AC pa bi tudi preživel z malo višjimi obrati v 5ti prestavi, če to pomeni potem manj šaltanja
v mestnem jajcanju...

Sem vozil Megana in ima dve stvari ki me zelo motita, kratki sedeži in avtoradio ki je na armaturi prenizko postavljen
in se slabo vidijo komande, dejansko moraš prav dol gledat da lahko najdeš kar želiš...

Res je, ma krajši sedalni del glede na konkurente, ampak bistveno daljši kot megane 2 ki sem ga vozil do prejšnjega tedna. Sploh v GT line različici, ko ima tiste športne sedeže z prednjim podaljškom. Radio je nizko, zaslon je pod prednjim steklom dovolj visoko. in dobro pregleden. tričetrt stvari lahko urediš z obvolansko ročico, ki je odlična. Ostale zadeve občasno nastavljam pri ustavljenem vozilu, ker je med vožnjo prenevarno. Sam se bom v novem meganu peljal morda 20x letno, ene 3x na daljšo relacijo. Ostalo vozi žena, za njenih 164 cm so sedeži še preveliki. Sam mam corso C, še prevelik avto za moje mestne potrebe.
 
Nazadnje urejeno:

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
Citat:
Uporabnik Audio pravi:
Citat:
Uporabnik BigPoppa pravi:
Citat:
Uporabnik hermann pravi:
edina prednost megana je, da je večji
Pa izdelava notranjosti je par nivojev nad capturjem (čeprav še vedno pod nivojem ostalih konkurentov).

Kater avto pa je po tvojem mnenju "par nivojev" nad capturjem oz. cliom in je v enakem cenovnem razredu?

Švabi in korejci definitivno.
In ja, sem občutljiv na slabo izdelano notranjost. Vozim laguno 3 in se lahko s črički pogovarjam, če sem sam v avtu. Včeraj sem si malo pobližje pogledal novega Espace-a, ful zanimiv stroj. Ampak! Plastika na sredinski konzoli spet nemarno škripa kot pri loganu za 6 jurjev. Pa tale espace stane 46 jurjev. In enak občutek sem dobil pri capturju, ko je škripalo vse česar sem se dotaknil. Sej avto je drugače všečen, pozitivno izstopa na cesti ampak takšni za nekoga majhni in nepomembni detajli pa mene zelo zmotijo. Je komu normalno, da sem moral pri 4 leta stari laguni razstavljati ročaje na vratih, sredinsko konzolo okoli menjalnika in radija in podlagati trak iz filca in mazati spoje plastike? Ne vem, a je pri celotnem procesu konstrukcije vozila to tak problem narediti pravilno? Kako uspeva to drugim, samo francozom ne? Ker iste težave sem opazil v C5 zadnje generacije...
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
pa forda recimo, celo S max in Galaxy sta v plastikah in cricih obupna.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.217
2.034
113
SV SLO
Citat:
Švabi in korejci definitivno.
In ja, sem občutljiv na slabo izdelano notranjost. Vozim laguno 3 in se lahko s črički pogovarjam, če sem sam v avtu. Včeraj sem si malo pobližje pogledal novega Espace-a, ful zanimiv stroj. Ampak! Plastika na sredinski konzoli spet nemarno škripa kot pri loganu za 6 jurjev. Pa tale espace stane 46 jurjev. In enak občutek sem dobil pri capturju, ko je škripalo vse česar sem se dotaknil. Sej avto je drugače všečen, pozitivno izstopa na cesti ampak takšni za nekoga majhni in nepomembni detajli pa mene zelo zmotijo. Je komu normalno, da sem moral pri 4 leta stari laguni razstavljati ročaje na vratih, sredinsko konzolo okoli menjalnika in radija in podlagati trak iz filca in mazati spoje plastike? Ne vem, a je pri celotnem procesu konstrukcije vozila to tak problem narediti pravilno? Kako uspeva to drugim, samo francozom ne? Ker iste težave sem opazil v C5 zadnje generacije...

Pri capturju nič ne škripa in je korektno sestavljen avto. Res je "plastičen" ampak spet odvisno od opreme. Kateri avto za 15.000€ pa ni plastičen? Avto, ki ga ti plačaš 15.000 eur pride tovarno tam nekje 5000-6000 eur(ali pa še manj) in za to ceno ne moreš pričakovat karkoli drugega kot plastiko in spoje take in take kvalitete. Žal.

Si že videl od blizu kak korejski avto? Ali pa passata? Isti šmorn kot Francozi. Doma imam 18 let star nemški voz ki je nov stal cca 50.000 eur. Pa tudi ni neke nadkvalitete še rja ga tepe kot kako vozilo jugoslovanskega porekla. Tak da na splošno avto je ok mogoče prvih 5 let potem pa se začnejo popravila in nepričakovani izdatki.
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.515
57
48
Kranj
Citat:
Si že videl od blizu kak korejski avto?
Malo pogledujem za novim avtomobilom pa imam za ta denar raje korejca kot francoza. Tudi odpiralec teme si je najprej zaželel Capturja po testnih vožnjah se je pa odločil za i20.