Uporabni programi za Android + opis + slike

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
meni hero kaže vsako vukojebino. recimo od mb gor na koroško kaže selnica, lovrenc, podvelka,... čisto vsako selo. mislim da je dovolj
smile-1.gif
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
Citat:
Uporabnik Poltergeist pravi:
Ali obstaja keri weather widget, taksni kot je od htcja. Z uro in vsem in ima tudi Maribor not?

Nastavi "My Location" pa ti mora zaznati, da si v MB.
 

MaTiCeKSI

Pripravnik
14. nov 2008
64
0
6
Meni tudi Maribora ne zazna, pise current location, ne pa maribor. Vreme pa kolk tolk stima, vejretno bolj natancno itak ne bi zadelo, tudi, ce bi pisalo Maribor.


Mam pa en drug problem. Tale google sync ni ravno instant tak kot push, ste to opazili? Racunalniku in iPhone dost prej zacinglat in tako rekoc simultano opozorita na novi mail, med tem ko Desire zamuja vsaj 2 minuti, ce ne vec.
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Citat:
Uporabnik matejdro pravi:
Citat:
Uporabnik Poltergeist pravi:
Ali obstaja keri weather widget, taksni kot je od htcja. Z uro in vsem in ima tudi Maribor not?

Nastavi "My Location" pa ti mora zaznati, da si v MB.

Ce dam search lokacij ni MBja not. Oni widget ko sem pa dal link pa ma vsej 4 dele maribora not. Razdeljeno na četrtja. Dosti bolj podrobni podatki o vremenu itd.
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Sej tudi če daš ti bo ko slovenija najdlo in ne maribor. Reje probaj ta widget ko sem dal link par postov višje.

Razen če pozna kdo še kakšnega boljšega ki izgleda ko HTCjeva ura in ima tudi MB.
 

MaTiCeKSI

Pripravnik
14. nov 2008
64
0
6
Poltergeist a ta weather se potem sproti spreminja, ko se vozis okol, ker HTCjev se ne. Sel sem iz MB v LJ in je kazal razlicno pri Current location in Ljubljana, tak da potem to niti ni tako prakticno. Kako je s tem, ki ga ti priporocas?
 

disco

Fizikalc
21. jul 2007
1.102
0
36
ce gres pod add v weather in namesto da v search polje vpisujes ime, tapnes na My location in na zemljevidu izberes svojo lokacijo. Meni deluje na magicu
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
MaTiCeKSI : Nisem se še pelo tak daleč. Probaj pa poročaj :p. Point je bil samo v tem, ker HTCjeva verzija nima MBja, ter seveda da izgleda isto, z big clock. Res je, da lahko nastavis current location, tudi na HTCjevi. Vendar v tem primeru ise slovenia pod lokacijo. To pa valda ne kaže prav za MB ali pač?

Trenutno uporabljam tudi settings profiler full. Kateri glede na trentno lokacijo spremeni kompletni profil telefona z mnogo nastavitvami. Zelo kolturna zadeva, če nočeš da ti doma tuli ko zverina.
Pa tudi Skyfire 2.0 je idiličen browser. Praktično deluje kot integriran browser, le da se kompresira podatke. Nujno potrebno z HTC telefoni, kateri v zgradbah komaj edge lovijo. Ne da bi še kaj več.
frown-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
27
48
Meni HTC-jev widget na Herotu samodejno spreminja lokacijo pri vremenu.
 

fara

Pripravnik
15. sep 2007
130
0
16
laneindicator.png


CoPilot - kr kul offline navigacija

pa tudi p. verzija je zelo enostavna za instalacijo!
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Citat:
Uporabnik Poltergeist pravi:
Stevilka je nedosegljiva ni mozno, da bi katerikoli program to naredo, ker je to funkcija od operaterja, ki je uporabniku nedosegljiva dokler telefona ne izklopi.
smirk-1.gif

To bi se eventualno dalo narediti s preusmeritvijo na neko drugo številko (nedosegljivo ali neobstoječo) v primeru da je telefon zaseden (torej ko ga aplikacija vrže dol).
Ampak to bi potem lahko povzročalo težave, ko bi telefon bil dejansko zaseden. Tu bi pa verjetno prišel prav čakajoči klic?

Govorim na pamet, ampak mislim da bi vsaj v teoriji moglo it skozi...
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Se popravlam glede zgornjega. Torej to je možno.

aFirewall najboljša call/sms block aplikacija. Lahko forwardas vse številke razen izbranih na "številka trenutno ni dosegljiva". Deluje na Mobitelu brez problema. http://androidfirewall.appspot.com/
Zelo uporabna zadeva za službene namene
evil.gif
 

him

Pripravnik
5. maj 2008
130
0
16
Dan.

Men dela lepo ura od htceja velikosti 4x2 in je ful lepa pa še vreme in temperaturo mi zraven kaže na Spici. Am nima pa efektov, ko dež pada, pa da bi brisalci brisali kot ima to htc originalno.

http://www4.slikomat.com/10/0503/zw-VREME.jpg

ZANIMA ME, ČE BO TA TELEFON OMOGOČAL TUDI LIVE WALLPERS IN PA MOULTITOUCH. Se da to nagradit z softwearom ali mora bit zato narejen telefon hardwarsko
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Najprej hardwersko potem pa se softwersko. zdaj ce je zaslon rezistiven potem multitoucha sigurno ne bo.iz glave pa ne vem kateri tip zaslona ima spica