Uporabni programi za Android + opis + slike

bjani

Pripravnik
25. jan 2010
322
0
16
Ogo, hvala za tole, dela kot švicarska ura
wink-1.gif

sam sem tud z "google sky" zlo impresioniran
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Je že najdo kdo kakšen app za izzy pizzy upravljanjr naslednjih funkcij.

1. Konvertiranje Videja iz raznih .AVI .Mpeg v HTC Desire MP4 format.
2. Prenos teh izdelkov iz Winds 7 PCja na HTC Desire preko WLan.
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Cool samo ne. To moras met telefon prikloplen. Movije jaz konvertiram na remote, tak da mora bit cisto standalone program, kot smartmovie in smartmovie converter.
 
Nazadnje urejeno:

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Z ES file explorerjem normalno dostopaš do windows sharov prek wlana. Za konvertiranje filmov pa nimam pojma, meni vse špila b.p. sam od sebe.
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
EStronga? O tem sem ze veckrat slisal da ga predlagajo pred onim na A. Bom probal vsekakor potem.
 
Nazadnje urejeno:

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
KSZ...

Ali že obstaja kakšna aplikacije kot je "Call recorder", torej nekaj kaj posname vsak klic v mp3 obliki na sd kartico?



Drugo vprašanje pa je, kater call block program uporabljate? Jst sm si ravnokar naložil aFirewall in zaenkrat deluje OK. Klic enostavno zavrne, deluje kot zaseden. Še bolj luštno bi bilo, če bi bil klic zavrnjen v stilu "Številka trenutno ni dosegljiva..."
grin1.gif


6787-1.jpg
6787-2.jpg
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.567
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
ta mi edino ni jasna, kako lahko pride tak program prav?
smile-1.gif


kar se tiče pa mene - bom poskusil jutri (frej dan) ene par svojih predlogov dat sem, ker moram reči, da sem kar uspel zdaj sestavit skupaj en nabor software-a, ki je moj telefon naredil res luštnega in funkcionalnega.
smile-1.gif
čeprav, ima še vedno porodne krče, vsake toliko totalno zašteka, a se še vedno pobere in crkne samo, če zmanjka baterije.

še eno, mogoče malce neumestno vprašanje - zakaj povsod piše - use original cable? včeraj sem se povezal preko Nokiinega kabla, nobenih problemov ...
tongue-1.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
ta mi edino ni jasna, kako lahko pride tak program prav?
smile-1.gif

ko boš mel psihopatinjo na grbi ti bo prec jasno kako lahko pride prav tak program
grims-1.gif

na mobitel se mi pa tut ne ljubi dajat vloge za blokiranje klicev, je lažje takole s programčkom.
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Bom probal. Vceraj sem neki PhoneArmor probal. Katastrofa. Klic je skoz spusto, pol cez 2 sekundi nekaj o blocked izpise. Stisnem end call. Telefon tuli neprestano. Samo restart je se pomagal.

Stevilka je nedosegljiva ni mozno, da bi katerikoli program to naredo, ker je to funkcija od operaterja, ki je uporabniku nedosegljiva dokler telefona ne izklopi.
smirk-1.gif
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
keri ftp client dela dobro? probal ES file manager. 200KB
afilesync dela pune, vendar se ostavla.
andFTP dela 1.1MB
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Testing App

Skrita aplikacija, ki se skriva na vseh novejših Android telefonih. Aktivira se jo s klicem na:
*#*#4636#*#*

Daje vpogled in možnost spremembe določenih parametrov telefona. ***


testing_01.png


testing_02_ed.png


testing_03.png


testing_04.png


testing_05.png


testing_06.png


*** Nepravilna uporaba lahko povzročna nočne more. Pred uporabo se posvetujte s svojim psihijatrom ali vedeževalko.
tongue-1.gif
 

fara

Pripravnik
15. sep 2007
130
0
16
Katero "offline" navigacijo priporočate za Nexusa? rabim predvsem za Evropo...največj slovenija in sosednje države..