Uporabni programi za Android + opis + slike

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Pa vsebuje tudi kake dodatne kodeke za audio?
Ker ne dolgo nazaj se mi je zgodilo, da mi default predvajalnik na samsungu ni hotel predvajat zvoka. Je napisal nekaj v stilu, da ta audio zapis ni podprt.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.259
6.521
113
Ve kdo za kak app, s katerim bi lahko preko SMSa telefon restartal, če sploh gre? oz tudi shutdown bi prišel prav...

ali pa če ve kdo, za kak app, ki naredi to, če ga samo poženeš...potem lahko z macrodroid spišem makro pa ga zalaufam
 
Nazadnje urejeno:

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Ve kdo za kaki app, ki bi preko kamere gledal kdaj gledaš zaslon in ga takrat ne vgasne? Sem imel to funkcijo nekaj let nazaj na lg g3 in je res uporabna pri branju daljšega teksta
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Samsungi so imeli v SGS to vgrajeno, pa se vsaj pri meni ni preveč obneslo. So pa v zadnjih modelih to opustili.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Samsungi so imeli v SGS to vgrajeno, pa se vsaj pri meni ni preveč obneslo. So pa v zadnjih modelih to opustili.
Ne vem za druge, ampak N8 to ima i.e. Smart Stay in deluje bp.
 

RAST

Pripravnik
5. avg 2013
116
7
18
Velenje
Se mi zdi da galaxy serija še vedno ima smart stay, definitivno pa ga ima note serija. Je pa potrebno najti med nastavitvami. Ampak kot sem napisal, KinScreen je mnogo boljša varianta ker smart stay malo bolj žre baterijo!
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Pozdravljeni!

Od včeraj sem nov uporabnik Androida. Prešel sem iz WP in mi ni lahko
smile-1.gif

Trenutno nimam časa, da bi prebral to temo o najboljšiha aplikacijah. Jo bom kasneje. Na hitro pa me zanima, katera je najboljša aplikacija za vreme. Nujno mora imeti radarsko sliko padavin za SLO. Na WP sem imel Si Vreme in mi je bila cool.
Hvala,