Uporabni programi za Android + opis + slike

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Določene funkcionalnosti so server-side. Google to zelo pogosto uporablja za nekakšen beta testing - dodajo novo funkcionalnost in jo prikažejo zgolj določenemu % naključnih uporabnikov.

Lahko da je tu tudi kaj podobnega. Sicer pa se obrni na razvijalca aplikacije za več pojasnil.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
A če da telefon v landscape tudi ni ikonce ?

Sam sem tudi imel določen problem, da mi pri določenih appih ni kazalo določenih ikonc in enkrat lejga hudiča slučajno telefon v landscape in ikonca se pojavi.

Rešitev je bila, ampak mislim, da to velja samo za Nougat, da sem zmanjšal display size ( eni to imenujejo screen zoom ali display scaling) iz large na middle in voila ikonce tudi v portrait prikazu.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
A kdo ve katero aplikacijo bi rabil, da bi lahko vključil in izključil lučko samo z dvojnim gibom?
 
22. jul 2007
12.793
1.311
113
123
Recimo Macrodroid , imaš pa tudi druge podobne.
shrani.si
[/URL][/img]
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Recimo Macrodroid , imaš pa tudi druge podobne.
shrani.si
[/URL][/img]

Tole bi bila pa res fantastična aplikacija, če bo res delala.
cheer.gif

A luč prižge po premiku telefona takoj ali slučajno rabi pol minute pa po možnosti še kak prstni odtis za odklep telefona?
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.020
117
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik ishtar007 pravi:
Žal je postal tale Dež ena navadna žalost od programa. Kadarkoli ga rabiš, ta ne deluje! Sedaj sem preklopil na Triglav Vreme, za katerega pa zaenkrat nimam pripomb. Priporočam tudi ostalim.

Sprobaj Vreme&Radar in ne boš več menjal
wink-1.gif
Dež počasi ratuje zastarel in je že par let vse enako. Triglav je meni vsaj tri dni na teden kazal napačno vreme
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
kako sta lahko Dež in Triglav različna, če oba pridobivata podatke pri HMZ ?

Je pa res da na HMZ (ARSO) dva različna prikaza, npr. prikaz v sliki in modelska napoved kažeta različne podatke in bohnedaj, da bi še Aladina pogledal, dobiš še tretjo različico napovedi
smile-1.gif


Najbiljša napoved je poglev v nebo in cukanje v kolenih
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Vsak program po svoje obdeluje in prikazuje podatke (četudi jih oba dobita iz ARSO).
Tudi na različnih strežnikih je zadeva, zgodi se, da ima kateri kakšne težave ...
evil.gif
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Obstaja mogoče že kak dober program, ki bi predvajal zaslon Android telefona na prenosniku recimo, v smislu preko kabla? Rešitev je več, sem jih probal, pa to ni to. Ali je zamik, videa pa ne predvaja noben, od katerih sem jih sprobal
frown-1.gif
.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
A morda kdo ve, če obstoja kak adapter, da bi se dalo iz nočne kamere z video izhodom, to potem snemati na telefonu?
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Ima kdo kupljeno aplikacijo Peak Finder?
Zanima me, če je uporabna v naših koncih. Pred dnevi sem poskusil nekaj sorodnega (brezplačnega), vendar me ni prav prepričalo.
Ta Peak Finder je samo plačljiv in očitno zato bolj redek v naših krajih. Vseeno pa me zanima, če je uporaben.
 

FireMan

Fizikalc
19. sep 2007
276
43
28
Peak Finder 3.0.7. nimam kupljen, uporabljam pa ga na Samsung Galaxy S7. Kar uporabno. Z vsemi drugimi aplikacijami nisem bil zadovoljen.