Uporabni programi za Symbian + opis + slike

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.551
685
113
Citat:
Uporabnik Gamero pravi:
Napiše(s60 v3): Napaka certifikata, obrnite se na ponudnika aplikacij.
verjetno ni podpisan.
nisem opazil, ker je moj telefon "ozdravljen"
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Kaj uporabljate za stream radio ? Nekaj sem iskal, pa je vse ali demo ali za placat. PSP, winamp, itd, imajo vsi zastonj stream radie, pozna kdo kaj taksnega za symbian ?
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
40
Internet Radio. Je zastonj, pojdi v meni nalaganje, počakaj da se ti naložijo katalogi, v mapi aplikacije potem najdeš Internet Radio. Namesti ga na telefon in to je to. V pisarni se potem priklopiš na službeni VLAN, slušalke v ušesa pa gre služba hitro mimo
smirk-1.gif
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
40
Je vgrajen iskalnik po postajah, če pa slučajno ne najde prave, pa lahko tudi ročno vpišeš njen naslov.
 

Focus

Pripravnik
27. okt 2007
867
12
18
Luna
Evo dva programčka.
Ko telefon zvoni ga preprosto obrneš in vlopi se profil tiho ali pa prekine. Pri budilki pa vključi drmež.
drugi pa je uporaben pri SMSjih. Ko dobiš SMS telefon samo streseš in že ga lahko čitaš. Ko telefon streseš ponovno zapre SMSje in zaklene tipkovnico.

KLIK
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
40
En request.

Na starih Symbian Nokiah mi je največ zabave nudilzelo preprost program imenovan HandyBook. To je bil preprost bralec eknjig v txt formatu, edino kar je program znal je bilo to, da si je zapomnil kje sem prenehal s branjem knjige ko sem ga zaprl, a to je bilo zadosti da je bil dolga leta moj zvesti spremljevalec. Na mojo veliko žalost za S60v3 ta program ne obstaja več tako da iščem spodobno zamenjavo. Pockletword za branje odpade, saj si ne zapomne kje sem ostal, pa še premikaš se po vrsticah ne po straneh (Handybook je za vsak pritisk tipke izrisal celtno novo stran ne le nove vrstice teksta).
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Čakaj, ni vse tako črnogledo. Če si ga imel prej, ga lahko imaš sedaj še bolj. Kaj pa je bil, java program?
 

stockl

Zelenc'
12. nov 2008
15
0
1
Sej je napisal, da je imel nokio s starejšim symbianom, zdaj pa ima nokio s symbian 3 različico in aplikacije od starejših symbianov nekatere ne delajo na novejših, tako kot tudi handybook.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.304
932
113
Titograd
Ta program sem tudi jaz uporabljal davno nazaj, še na nokiji 3650
smile-1.gif
pa tudi sam za sedanji telefon nisem našel tega progija da bi mi ga fon podpiral.
 

Torque_monster

Pripravnik
4. avg 2007
547
0
16
Citat:
Uporabnik Matko pravi:
Citat:
Uporabnik Gamero pravi:
Napiše(s60 v3): Napaka certifikata, obrnite se na ponudnika aplikacij.
verjetno ni podpisan.
nisem opazil, ker je moj telefon "ozdravljen"

Lahko malo več poveš o tem kako "ozdraviti" GSM podpisovanja aplikacij!
sprasujem se.gif
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.015
115
63
okolica mesta
Fajn pripomoček oz. program
smile-1.gif


Zanima me kako je s tem, ko enkrat kupiš program, se lahko prenaša iz naprave na napravo ali ga moraš za vsako novo napravo kupit( v slednje dvomim )?

lp
 
Nazadnje urejeno: