rootanje i9305

zlobko

Zelenc'
8. apr 2009
8
0
1
Imam Samsung Galaxy SIII LTE (I9305), ki še v redu deluje. Zadnja različica Androida je 4.4.4, katero bi rad nadgradil, saj nekaterih aplikacij ne morem imeti zaradi zastarane različice. Zanima me, katero metodo ali mod priporočate (katero verzijo Androida), saj je na internetu moč najti veliko stvari, jaz pa vas sprašujem po izkušnjah in priporočilih.
 

zlobko

Zelenc'
8. apr 2009
8
0
1
Super, potem bom kar to naložil. Predvidevam, da moram telefon rootati, preden flasham rom gor. Kaj priporočate?
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.325
113
Mislim, da ko enkrat nagradiš na 5.0..... nazaj ni več poti.

Jst sem si tako 2x pobrisal radio....

Malo v vednost.....
 

Scorp84

Pripravnik
5. jan 2009
466
3
18
Jaz bi pocakal na oreo one ali pa kasneje nadgradil na njega, ker bo ravno one boljse delal na napravah z 1gb ram-a. Vsaj taksne so obljube... pa spregledal, da je ta verzija z 2gb ram
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.245
187
63
Si to ze kdaj počel? Seveda, potreben je root in custom recovery (TWRP).
Tukaj imaš zbrano potrebno znanje, navodila in programje.
 

zlobko

Zelenc'
8. apr 2009
8
0
1
Citat:
Uporabnik Slick pravi:
Si to ze kdaj počel? Seveda, potreben je root in custom recovery (TWRP).
Tukaj imaš zbrano potrebno znanje, navodila in programje.

Enkrat sem to že uspešno napravil, takrat še na HTC Desire, ampak sem imel probleme na začetku, ravno z rootanjem. Eden prijazen član foruma je bil tako fajn, da mi je pomagal zadevo rešiti do konca.
smile-1.gif
 

zlobko

Zelenc'
8. apr 2009
8
0
1
Danes sem želel naložiti ROM, vendar mi je pri preverjanju napisalo, da ni podpisan in tako postopka ni nadaljevalo. Potegnil sem ga pa s tiste uradne strani in tudi podpisan (signed) bi moral biti. Kaj je storiti?
 

zlobko

Zelenc'
8. apr 2009
8
0
1
Tako, sedaj mi deluje. Prej sem namestil CWM recovery, namesto TWRP. Hvala vsem za pomoč.
 

zlobko

Zelenc'
8. apr 2009
8
0
1
Nekaj malega začetnega zatikanja pri nekaterih aplikacijah, nič drastičnega. Edino, kar sem opazil, da mi hitreje prazni baterijo. Bi rekel da skoraj dvakrat manj zdrži, kakor prej.
 

Scorp84

Pripravnik
5. jan 2009
466
3
18
Zato ker pri uradnem rom-u imas kup varcevalnih funkcij, posledicno telefon se zatika, ker pa so tudi aplikacije bolj zahtevne, je zatikanje se bolj izrazito, ker telefon ne more zadihati. Opazil bos tudi, da se telefon bolj greje.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.325
113
Ko sem se včasih igral z CyanogenMod, se spomnem da v pripravljenosti mi je dosti več zdržalo. Vendar, ko sem se pa igral s telefonom je res hitreje popilo baterijo.