Iščem odličen čimmanjši pametni telefon.

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Par sekund in našel baterijo za C7 v Slo trgovini..

http://mobitrgovina.com/izdelek/originalna-baterija-bl-5k-nokia-n85-n86-8mp-c7-x7/

http://www.cricek.si/baterije/baterija-original-blackberry-9350-9360-9370-e-m1-eu-8288.html Itn.. Se najde če se išče
wink-1.gif


Ker je očitno ista baterija kot je za N85 , N86-8mp in za C7 in X7 itn..

On isce baterijo za neka kitajska jajcka imenovana MLAIS M-neki
smile-1.gif
...
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Čaki a ne išče za Nokio C7 baterijo kot omenja v začetku teme?
bonk.gif


Sorry sam več nevem kdo pije kdo plača... Čista zmešnjava je s tem človekom ki neve kaj bi rad
wink-1.gif
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Sej še sam ne ve kaj išče. Sedaj je začel trollat še v sosednji temi, ker tu očitno ni dovolj odgovorov.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Hvala za pomoč.

C 7 ima še dokaj dobro baterijo, ki še po več kot petih letih zdrži dva dni.

Nujno rabim baterijo za Mlais M7, ki sem ga dal nečakinji in bo prav kmalu znorela, ker ji že celo poletje ne uspem zrihtat druge baterije.
S samim telefonom je pa še vedno zadovoljna in bi ga rada še imela.

V glavnem zadnji telefon, ki sem ga kupil iz Kitajske, odslej bom dal raje sto evrov več za znano znamko in imam tako kot pri Nokii C7 še desetletje na voljo vse rezervne dele.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Čaki a ne išče za Nokio C7 baterijo kot omenja v začetku teme?
bonk.gif


Sorry sam več nevem kdo pije kdo plača... Čista zmešnjava je s tem človekom ki neve kaj bi rad
wink-1.gif

Moj največji problem je v tem, da še predobro vem kaj bi rad, pa to žal na tem svetu, očitno ne obstoja.
uf-1.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Da veš.. Bi že našel.. Tak da bodi zadovoljen kar maš.. Ker z ostalim ne boš nikoli.. pač si prezahteven kar več ne obstaja..
wink-1.gif
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Ja težko je najt telefon z dobro kamero, če si v glavo zabiješ, da imajo vsi novejši telefoni zanič kamere, ker so samo 12MP, zraven pa še omenjaš slabe svetlobne pogoje. Ne razumeš pa, da je več MP na enako velikem senzorju kvečemu slabše in ne boljše pri slabši svetlobi (fizika pač).

S7 in S8 imata zanič kamero, ker je samo 12MP. Pa S8 ti je ful prevelik, Honor 9 bi bil pa ok, čeprav je S8 2mm OŽJI in neka 2mm višji. Potem je iPhone SE žalost, ker se vanj polnilec baje težje vtakne kot v Nokio....
hysterical-1.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Pomoje mu mama nikoli ni vcepla v glavo da je treba sprejemat kompromise, ker pri njemu mora bit tocno tako kot si je on vbil v glavo in nic drugače
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
V netehnološkem svetu nimam kaj komplicirat.

Živim lepo po svoje, vse naredim sam tako kot mislim, da je prav, če me kdo kaj vpraša mu povem svoje mnenje, drugače se pa brigam izključno samo še zase in za svoje, za cel ostal svet mi pa vedno bolj dolj visi...
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Honor bi bil ok, ker bi za 400 evrov dobil toliko kot pri Samsungu za vsaj dvakrat več.

Velikost Honorja mi še zdaleč ni všeč ampak ker manjšega telefona s podobnimi lastnostmi ni, sem se s tem nekako sprijaznil, se pa ne bom sprijaznil s tem, da nima niti možnosti stalnega prikaza ure in klicev kot ima to prastara C7.

Še najverjetneje bom zdaj kupil rabljenega Samsunga S7, ki pa ima samo enojno LED lučko, ki krepko manj osvetli prostor od dveh in mu zato niti najboljša možna kamera v popolni temi ne pomaga prav veliko.

USB micro je pa verjetno najbolj glup "priklop" v zgodovini človeštva. USB C je že ogrooomen skok naprej.

Evo pa smo skoraj našli popoln telefon(malenkost velik ampak še recimo sprejemljiv).

Torej telefon za cca 400 evrov.
Velikost in lastnosti kot stari S7, nevirtualne tipke spodaj, z močno dvojno led ter USB C priklopom, pobožne želje so pa še čimboljša baterija, ki se da vzeti iz telefona
wink-1.gif
 

Alioth

Pripravnik
8. avg 2007
469
7
18
Če bi Alter zahteval Captcha za objavljanje, verjetno fikusa tu ne bi več videli.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik urby20 pravi:
Zivis v jami, da ti enojna ledica ni dovolj?
smile-1.gif

Dvojna LEDica bolje osvetli prostor in zato dela lepše nočne slike, ki jih sam veliko naredim in sploh ne vem za kaj jo ne vgrajujejo v vse telefone saj cenovno ne bi telefona prav nič podražila pa tudi pogršala ne.

Sem se pa že skoraj
smirk-1.gif
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Praviš, da bi imel dvojni led, ki je bolj svetel, ni ti pa všeč slika, ki jo ve naredil iphone, na kateri je vidno, da je bilo drevo preveč osvetljeno.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Hvala za pomoč.

C 7 ima še dokaj dobro baterijo, ki še po več kot petih letih zdrži dva dni.

Nujno rabim baterijo za Mlais M7, ki sem ga dal nečakinji in bo prav kmalu znorela, ker ji že celo poletje ne uspem zrihtat druge baterije.
S samim telefonom je pa še vedno zadovoljna in bi ga rada še imela.

V glavnem zadnji telefon, ki sem ga kupil iz Kitajske, odslej bom dal raje sto evrov več za znano znamko in imam tako kot pri Nokii C7 še desetletje na voljo vse rezervne dele.

Išči nov telefon za nečakinjo - kolikor sem poklikal je nadomestna baterija za MLAIS M7 “SOLD OUT”* na celotnem planetu.
* Translation **

** Prevod * razprodano
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Fantje, zastonj nasvet: funkcija ingnore dela super.

Fasciniran, da se pregovarjate s certificiranim pacientom %).
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Točno na tem delam.
Nečakinja dobi telefon Samsung J7, jaz se pa še odločam med S7(brez ločenega vhoda za microSD ter stari USB priklop) in A5(slabši fotoaparat in večji ter grši telefon).

Vseeno bi pa še vedno rad usposobil Mlais M7, da ga vsaj dobi sestra, ker ga rabi za en klic na teden, pa po dva SMSa in MMSa...

Zagotovo mora na tem svetu obstojati kakšna vsaj približno podobna baterija.
Ta od Mlaisa M7, je baje enaka baterija kot jo ima nek Lenovo telefon, ne vem pa kako bi ugotovil kater.
confused-1.gif

 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Smisel foruma je, da lahko vsak pove svoje mnenje.
Funkcija ignore sploh ne dela dobro, ker žal še vedno vidiš, da je nek pacient nekaj napisal.

Sicer bi pa sam rekel, da smo prav vsi na tem forumu neke vrste pacienti.

Po moje je še daleč najmanjši pacient, nek klošar v parku, ki se mu fučka za prav cel svet.