Android: prenos imenika med telefoni

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.767
626
113
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
KSZ:

kako prnesti certifikat z enega na drugega androida?

Odvisno od telefona. Ampak pri idealnem (varnem) telefonu to naj ne bi bilo mogoče.

Če ga lahko ti preneseš, ga lahko tudi nekdo drug (z drugačnimi nameni)...
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.606
1.526
113
kak si pa spravil certifikat na telefon? Verjetno si si datoteko prensel na telefon? Če še imaš kje drugje to datoteko, jo daj še na drugi telefon, na starem pa briši
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:
Uporabnik mistique pravi:
S katerim programom lahko prenesem kontakte (in morda tudi sms-e itd...) z Android telefona z nedelujočim ekranom, na Android telefon z delujočim ekranom?
pozdrav.gif

Če imaš Samsung se ne ubadaj s Kies ampak uporabi smart switch, hiter in prenese to kar želiš.
 

SHTF

Fizikalc
6. jan 2017
354
43
28
Za devetimi gorami
www.binance.com
Tudi jaz bi rad iz Samsung Galaxy Xcover3 dobil dol podatke. Ekran je izsut, touch seveda ne dela... Seveda ima tudi varovanje z vzorcem, v trgovini mi je prodajalec rekel, da zaradi tega ne more nič naredit. Torej, kakšni so postopki, da z adb-jem preko računalnika pridem v sistem telefona?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Program SMS backup+ ti jih prenese na googla. Če pa imaš Samsungov telefon, ti gredo na Samsungov account.
 

Tjaz

Pripravnik
19. avg 2007
305
0
16
Smart switch je naredil backup telefona 2 meseca nazaj , ampak za messages so v direktoriju samo
- MESSAGE_JSON ( vsebuje \mms_restore.bk in \sms_restore.bk)
- message.edb
- PART_xxxxxxxxx kar sem ugotovil so slike iz MMS-ov

vse datoteke sem poskušal odpreti z prvo odpreti z WinRAr, 7-zip, Backup8, ....
Kies 3, Wondershare, .... prenesejo normalno imenik, sporočil pa ne.

Je še kakšna možnost da pridem vsaj do SMS-ov ? Gre za starejšega uporabnika ki ima samo SMS in MMS in nima GUGLA tako da je edini backup na računalniku.
 

Tjaz

Pripravnik
19. avg 2007
305
0
16
Sedaj sem jaz naredil backup z Smart Switch in je v backupu samo message.smem , katerega potem brez težav uvozim nazaj.
Sem pa šel gledat nazaj in so vsi backupi "pokvarjeni" , v nobenem pa message.smem.
 

Tjaz

Pripravnik
19. avg 2007
305
0
16
SmartSwitch je naredil backup ampak potem smo ugotovili da se je nekaj zalomilo pri backupu. Sedaj dela SmartSwitch normalno message.smem katerega se da potem tudi vrniti in vse OK. Telefon je bil vmes ponastavljen na tovarniške nastavitve , tako da ... nobeno orodje na telefonu ne najde NIČ, case closed.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
Ne razumem kaj eni komplicirate? Saj ima Android sam izvoz in uvoz stikov. Greš pod stike izbereš nastavitve in tam najdeš upravljanje stikov, kjer lepo piše izvoz in uvoz.