Uporabni programi za Android + opis + slike

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.353
212
63
Žal je postal tale Dež ena navadna žalost od programa. Kadarkoli ga rabiš, ta ne deluje! Sedaj sem preklopil na Triglav Vreme, za katerega pa zaenkrat nimam pripomb. Priporočam tudi ostalim.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.730
113
Ja? Ravno danes sem probal ta Triglav vreme, ker mi je Dež spet guznil, in ne morem na widgetu ročno vnest kraja. Ne jebe 5%. Lahko edino izberem Trenutna lokacija, Ljubljana in Maribor.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.502
288
83
Citat:
Uporabnik hermann pravi:
Ja? Ravno danes sem probal ta Triglav vreme, ker mi je Dež spet guznil, in ne morem na widgetu ročno vnest kraja. Ne jebe 5%. Lahko edino izberem Trenutna lokacija, Ljubljana in Maribor.

Se da.. Samo moreš v aplikaciji nastavit priljubljene kraje..

Greš pa takole.. odpreš aplikacijo trglav vreme in zgoraj ki piše kraj tapneš oz klikneš in se ti odpre Seznam krajev in vtipkaj svoj kraj in dodaj med priljubljene..

In pol ko dodajaš Widget ti ponudi možnost al prek gps lokacije al kar si sam nastavil med priljubljene itn..

Upam da sem razumljivo napisal..
wink-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.092
6.479
113
Obstaja kak brezplačen program za PC ali direktno app, ki bi znal povrniti izbrisane slike iz telefona, ne kartice, telefona. Gre pa se za LG model z starim androidom, mislim da verzija 5
 

Supergirl

Pripravnik
1. feb 2008
321
0
16
Hojla!
smile-1.gif


Za aerobiko bi potrebovala app v smislu urnika, kamor bi vnesla vse termine in si označila, na katere sem prijavljena. Fino bi še bilo, če bi app imela widget in pa mogoče možnost nastavitve opomnika na prijavljen termin.
Trenutno uporabljam Timetable, vendar le-ta ne omogoča označevanja na prijavljene termine...
Koledarja ne bom uporabljala, ker imam že zdaj solato v njem in bi dodatni vnosi zadevo samo še poslabšali in naredili še bolj nepregledno, kot je...

Lp
roza.gif
 

jaka6

Fizikalc
7. avg 2007
1.302
9
38
Družmirje
3 stvari me matrajo...

A obstaja kaka aplikacija, da si zakleneš namizje. Hčerka vlači telefon po rokah takoj premakne vse bljižnjice.

Ali obstaja kaka aplikacija, da skriješ stvari, v meniju. Zmeraj ko kaj rabim browsam po menijih, to je obup. Skril bi tiste stvari, ki jih ne potrebujem pa jih ne morem zbrisat ali pa tiste, ki jih imam kot kot rpipomočke že na prvi strnai. HTC one je to mel...

Kako nastavim na samsungu 6, da ko kličeš ko dobi zvezo da zavibrira. Večina telefonov to ma. Res se mi ne da telefon k ušesu prstiskat pa poslušat TUUUT TUUUT.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Odlični Nova launcher omogoča zaklep namizja, pa še marsikaj drugega zelo uporabnega, kar original nima...
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.592
57
48
Uporablja kdo SofaScore ?

Zanima me, kako se lahko objava rezultatov pojavi istočasno z izvedbo dogodka ?

Npr. nekaj sekund (običajno manj kot 10) po doseženem zadetku že piska obvestilo o zadetku ...
Pri tem ni pomembno, ali je to Liga prvakov ali 2. SLO liga.

LP
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.092
6.479
113
Ponavadi je TV prenos "malo zadaj" za živo sliko, stavnice pa hočejo imeti rezultate skoraj direktno v živo, da ne bi kdo kaj izkoriščal...
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.592
57
48
Kaj pa ko si na tribuni in zapiska še preden žogo poberejo iz gola ?
Govorim o 2. slo nogometni ligi ... stavnice je verjetno ne poznajo.

LP
 
I

Izbrisan uporabnik 474

SofaScore je velikokrat celo hitrejši, kot je dogajanje na TV. Vačsih tudi več kot 1 minuto naprej...
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
A kdo ve kako hudiča spravit spodnjo ikono (za dodajat gif-e) na Viber? Kolega ima isto verzijo viberja (7.6.0) in nima ikone, jaz jo imam..Oba imava Huawei, razlika samo v modelu in verziji Androida, jaz imam 7.0 on 6.0 ampak dvomim, da ima to kake veze..