iPhone 8 / X

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.324
113
Citat:
Uporabnik escada66 pravi:
Ugotavljat zakaj nekdo vozi BMW X6 in je oproščen plačila vrtca za svoja dva sončka je čisto irelevantno, kajne.

Očitno, je premalo obdavčen. Kaj drugega mi ne pade na pamet.

V amerik te za tako sosedi takoj prijavijo, ker vejo da morajo zaradi tebe plačat več davkov.

Pri nas pa "se je znajdu"
aplauz.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik pro549 pravi:
Meni pa je bolj žalostno to, da si privoščiš iPhone za 1k€ in imaš 3 člansko družino v 1 sobnem stanovanju.
Ja, res neumno, da ni šel raje po dodatnega 0,4m2 stanovanja v Baumax.
evil.gif
 

pro549

Pripravnik
17. sep 2007
30
0
6
Saj men se ne smilijo uporabniki iPhonov, ki jim imiđ bolj pomoben kot lastna družina.
 

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
kot sem že napisal....lasten prag, lastna metla, lasten kup dreka...pa bo svet lepši.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Bi moral v šolo hodt in se pridno učit, pa bi imel stanovanje s sobami za vsakega otroka in še ajfona
evil.gif
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Citat:
Uporabnik pro549 pravi:
Citat:
Uporabnik Schime pravi:
Jaz pravim, da s svojim časom in denarjem lahko vsak posameznik prosto razpolaga.
Prav tako pa lahko rečem, da je nekdo, ki čaka na telefon več ur v vrsti malo bolan v glavi (samo moje mišlenje).

Meni pa je bolj žalostno to, da si privoščiš iPhone za 1k€ in imaš 3 člansko družino v 1 sobnem stanovanju.

Pravkar kupil stanovanje, 5+ sobno, 159m2, dva otroka- vsak svojo sobo, si lahko kupim še ajfouna x po tvoje, oziroma 2 x, še za ženo, mogoče 3 komade še za otroka? mi dovoliš?
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Citat:
Uporabnik escada66 pravi:
Ugotavljat zakaj nekdo vozi BMW X6 in je oproščen plačila vrtca za svoja dva sončka je čisto irelevantno, kajne.

Očitno, je premalo obdavčen. Kaj drugega mi ne pade na pamet.

V amerik te za tako sosedi takoj prijavijo, ker vejo da morajo zaradi tebe plačat več davkov.

Pri nas pa "se je znajdu"
aplauz.gif

en s.p. plača na leto državi 25000€ davka, en zaposlen pa okoli 10000€. vsak bi moral plačat enako, saj uporabljata enake storitve, včasih še tisti z manj plačanega davka porablja bistveno več bonitet, plača pa man davkaj. Tolko o tem, kak se kdo znajde. vsak samo vidi okoli pri drugih kaj kdo ima in fura favšijo
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik zino pravi:
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Citat:
Uporabnik escada66 pravi:
Ugotavljat zakaj nekdo vozi BMW X6 in je oproščen plačila vrtca za svoja dva sončka je čisto irelevantno, kajne.

Očitno, je premalo obdavčen. Kaj drugega mi ne pade na pamet.

V amerik te za tako sosedi takoj prijavijo, ker vejo da morajo zaradi tebe plačat več davkov.

Pri nas pa "se je znajdu"
aplauz.gif

en s.p. plača na leto državi 25000€ davka, en zaposlen pa okoli 10000€. vsak bi moral plačat enako, saj uporabljata enake storitve, včasih še tisti z manj plačanega davka porablja bistveno več bonitet, plača pa man davkaj. Tolko o tem, kak se kdo znajde. vsak samo vidi okoli pri drugih kaj kdo ima in fura favšijo

Od KJE tebi številka 25.000€?? Ker prispevki, če so npr. 350€ na mesec pride na koncu leta vse skupaj 4200€. Od kje je še ostalih 20.800€?
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Citat:
Uporabnik rocky9 pravi:
Citat:
Uporabnik zino pravi:
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Citat:
Uporabnik escada66 pravi:
Ugotavljat zakaj nekdo vozi BMW X6 in je oproščen plačila vrtca za svoja dva sončka je čisto irelevantno, kajne.

Očitno, je premalo obdavčen. Kaj drugega mi ne pade na pamet.

V amerik te za tako sosedi takoj prijavijo, ker vejo da morajo zaradi tebe plačat več davkov.

Pri nas pa "se je znajdu"
aplauz.gif

en s.p. plača na leto državi 25000€ davka, en zaposlen pa okoli 10000€. vsak bi moral plačat enako, saj uporabljata enake storitve, včasih še tisti z manj plačanega davka porablja bistveno več bonitet, plača pa man davkaj. Tolko o tem, kak se kdo znajde. vsak samo vidi okoli pri drugih kaj kdo ima in fura favšijo

Od KJE tebi številka 25.000€?? Ker prispevki, če so npr. 350€ na mesec pride na koncu leta vse skupaj 4200€. Od kje je še ostalih 20.800€?

OD DOBIČKA, davek od dobička govorim, prispevki so nekaj nad 1000€ za plačat, od tod številke. Ti pokažem bilanco
 

KrNeki99

Pripravnik
3. sep 2007
871
19
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik zino pravi:
Citat:
Uporabnik rocky9 pravi:
Citat:
Uporabnik zino pravi:
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Citat:
Uporabnik escada66 pravi:
Ugotavljat zakaj nekdo vozi BMW X6 in je oproščen plačila vrtca za svoja dva sončka je čisto irelevantno, kajne.

Očitno, je premalo obdavčen. Kaj drugega mi ne pade na pamet.

V amerik te za tako sosedi takoj prijavijo, ker vejo da morajo zaradi tebe plačat več davkov.

Pri nas pa "se je znajdu"
aplauz.gif

en s.p. plača na leto državi 25000€ davka, en zaposlen pa okoli 10000€. vsak bi moral plačat enako, saj uporabljata enake storitve, včasih še tisti z manj plačanega davka porablja bistveno več bonitet, plača pa man davkaj. Tolko o tem, kak se kdo znajde. vsak samo vidi okoli pri drugih kaj kdo ima in fura favšijo

Od KJE tebi številka 25.000€?? Ker prispevki, če so npr. 350€ na mesec pride na koncu leta vse skupaj 4200€. Od kje je še ostalih 20.800€?

OD DOBIČKA, davek od dobička govorim, prispevki so nekaj nad 1000€ za plačat, od tod številke. Ti pokažem bilanco

predlagam ti menjavo racunovodkinje
wink-1.gif
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Dobicek?
Kaj je ze to.....
Slabo racunovodkinjo imas..... 😁😁😁😁
 

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.381
56
48
Republika Prlekija
Glede na nekatere komentarje tukaj, boš moral na telekom s potrdilom, da imaš rešen stanovanjski problem in da imaš za bel kruh, dragče ti ga ne bodo prodali, niti ne na obroke.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Že kdo ima desetko? So naši BP ali se tudi soočate z bugi e.g. brenčanje v slušalkah, zaslon...
 

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
Citat:
Uporabnik srv pravi:
Že kdo ima desetko? So naši BP ali se tudi soočate z bugi e.g. brenčanje v slušalkah, zaslon...
zaenkrat nobenih bugov, brenčanja, kakšne zelene črte ...itd.
Naj tako ostane
smile-1.gif