Konec za Windows Phone 8.1

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Sorry samo eni ste taki, ko fijakarski konji. Ne vidite ali nočete videt 5cm levo ne desno. Ne ti men da IOS ali WP DELA, ker sem jih preizkusil več kot si jih ti videl. Tudi android, KO ga enkrat nastaviš DELA. Ne boš verjel toda delajo tudi brez ne vem kakšnih nastavitev in nekega uber znanja. Res pa ga zaserjejo več ali manj uporabniki sami z brezvezno šaro, ki je sploh ne potrebujejo.
To ti je isto sranje kot AVTO. Treba se je malo ukvarjat z njim, ga redno servisirat in podobne zadeve. Saj to pa obvladaš kaj ne
sprasujem se.gif

Priporočam ti, da sedaj po toliko in toliko letih
17758-icon_confused.gif
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.871
5.140
113
Ko ga enkrat nastaviš si rekel. jebeš taki sistem. WP in IOS nerabiš nastavlat in nevem kaj spreminjat da bo delalo.
To je to kaj tudi jaz od sistema pričakujem. Zato pa samo upam, da mi bo lumia čimdalj zdrži. Ker Androida nočem več nikoli (sploh pa ne samsunga) če se le da, za Iphone pa nimajo šanse, da dam tolko dnara.
In ja lahko mi daš zdajle zastojn S7 ali S8 (ali bilokaterega drugega top androida) in nimaš pogojev, da ga začnem uporabljat namesto lumie 640 xl za katero sem plačal novo brez vezave leto in pol nazaj v trgovini 130€.
 
Nazadnje urejeno:

koliko

Guru
21. avg 2007
4.227
2.055
113
SV SLO
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Sorry samo eni ste taki, ko fijakarski konji. Ne vidite ali nočete videt 5cm levo ne desno. Ne ti men da IOS ali WP DELA, ker sem jih preizkusil več kot si jih ti videl. Tudi android, KO ga enkrat nastaviš DELA. Ne boš verjel toda delajo tudi brez ne vem kakšnih nastavitev in nekega uber znanja. Res pa ga zaserjejo več ali manj uporabniki sami z brezvezno šaro, ki je sploh ne potrebujejo.
To ti je isto sranje kot AVTO. Treba se je malo ukvarjat z njim, ga redno servisirat in podobne zadeve. Saj to pa obvladaš kaj ne
sprasujem se.gif

Priporočam ti, da sedaj po toliko in toliko letih
17758-icon_confused.gif

Ios je kljub vsemu napisnemu vsaj 10.000 krat boljši od androida(katerega koli). Pri Ios-u ne rabiš nobenih prijateljev za nastavitve in razlago vse lahko napraviš čisto sam. In ikone so vedno tam kjer ti določiš, da so. Če katere aplikacije ne rabiš jo zbrišeš in je ni več na telefonu(ne pa kot pri androidu da rabiš računalniško fakulteto da izbrišeš vse nastavitve od izbrisane aplikacije) Pri androidu še zmeraj ne moreš sam izbirati katere aplikacije želiš na SD kartici in katere na notranjem pomnilniku naprave kar je milo rečeno idiotsko. včasih katera nepomembna aplikacija trmasto vztraja na notranjem pomnilniku brez logične povezave zakaj. Android je grozen operacijski sistem tudi Ios ni briljanten ampak vsaj dela brezhibno.

Si predstavljaš, da avto upravlja android in hočeš levo ampak sistem vztraja da gre desno.
hysterical-1.gif
.

Je pa škoda velika škoda za WP da je microsoft tak nesposobnež(amater od amaterja). Sem kar pri volji, da še windowse na hišnem računalniku zamenjam za kaj bolj pametnega.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
... Ne ti men, da IOS ali WP DELA, ...
Ne ti men, da IOSa ali WPa ni potrebno nastavljati. To je šele ZF.
wink-1.gif

O tebi @koliko pa sploh ne bi govoril, ker se ti tudi približno ne sanja kaj pišeš.
Edino, kar si prav napisal je:
Citat:
Uporabnik koliko pravi:Je pa škoda velika škoda za WP da je microsoft tak nesposobnež(amater od amaterja).
Ja, WP je poden od podna. Telefoni z nameščenim W je edino za telefoniranje pa še to ČE.
OK IOS ne rečem, da je za tiste dolgočasneže, ki pač hočejo imet telefon za telefoniranje,smse in mogoče, da pogledajo nekaj na netu in to je to za vse drugo je za njih že ZF.
Za neke Power Userje pa ne vidim drugega kot Android telefon. Ja se pa strinjam, da je spet čisto odvisno od uporabnika, katera znamka je za koga. Še zdaleč od tega, da je Samsung Best Of The Best.
Komur kamera-foto največ pomeni, ajd recimo, za vse ostalo je veliko drugih, veliko boljših.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.871
5.140
113
in ti Power User kaj lahko nardiš na Androiu tega kar na iOSu negre?
pišeš tak kot da zaj nuklearko z androidom upravljaš. a na koncu si kao power user ker bereš maile in maš 351 aplikacij.
 
Nazadnje urejeno:

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
To je mene vedno zanimalo kaj pravzaprav je »power user«...Kaj dejansko dela s telefonom, da se uvrsti kot power user....
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.596
67
48
Tudi mene, ker se nimam za power userja, in mislim, da kar precej izkoriščam sposobnosti aparata.

Morda bi kdo od znalcev pripravil tabelo s primerjavo, kaj nudi japka, android in WP, oz. kaj kateri ne.
Naj bo upoštevan najsposobneši aparat vsake sorte, da bo primerjava boljša.

Potem bo tudi debata imela osnovo, ne pa to prepucavanje.

Po moje večina itak nabija, ker si ne more privoščiti aparata in svojo frustracijo tako sprošča ...

LP
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.273
6.524
113
Za mene bi bil power user nek uporabnik cobtinuuma.

Za večino pa je power user: Fb, tviter, instagram, snapchat, chrome, mms, skype, viber, pinterest, ipd.
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Za mene bi bil power user nek uporabnik cobtinuuma.

In kaj bo delal s continuomom? FB in twitter, kaj v officu. Pol pa že programmov zmanjka.
evil.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Sorry samo eni ste taki, ko fijakarski konji. Ne vidite ali nočete videt 5cm levo ne desno. Ne ti men da IOS ali WP DELA, ker sem jih preizkusil več kot si jih ti videl. Tudi android, KO ga enkrat nastaviš DELA. Ne boš verjel toda delajo tudi brez ne vem kakšnih nastavitev in nekega uber znanja. Res pa ga zaserjejo več ali manj uporabniki sami z brezvezno šaro, ki je sploh ne potrebujejo.
To ti je isto sranje kot AVTO. Treba se je malo ukvarjat z njim, ga redno servisirat in podobne zadeve. Saj to pa obvladaš kaj ne
sprasujem se.gif

Priporočam ti, da sedaj po toliko in toliko letih
17758-icon_confused.gif
Greva počasi: ko ga nastaviš dela? Crknil bom od smeha. Imel že kar nekaj Androidov in vsi po kakšnega pol leta začnejo štekat oz. se zadeva upočasni. Še najdlje je delal Samsung Galaxy Tab 2 10.1, ki je zdržal kakšno leto, potem se je pa začelo. Nato sem vrgel gor čisti Android CyanogenMod ali kaj že je bilo in je po 2 mesecih bilo isto. Trenutna Lenovo tablica, ki je bila ob nakupu nekje v srednjem razredu isti k... Toliko o tem, da dela, ko enkrat nastaviš. Pri WP nastaviš (razen pri 10-ki, ki zajeb...) in ti čez par let dela ENAKO, IDENTIČNO. WP7 sem imel 3 leta in ga imam še vedno za backup. Dela IDENTIČNO kot ob nastavitvi.
Sedaj greva pa na avte, ker mi jih mečeš pod nos: zakaj misliš, da vozim dolgočasno garo od avta in ne nekega svetlečega jajca, ki se bo kvaril na en mesec? Zato, ker delam redne servise in to je to. Ne da se mi vozit na izredne servise, ga zvečer božat, da bo zjutraj vžgal, ga vozit h kolegu, da ga bo prav nastavil, da ne bo crkoval, itd.
Kupim, si nastavim klimo, navigacijo, radio, itd. in vse kar je potem na 15.000 km naredim servis. Aja, jajc, pa še tankat moram in gume menjavat.
Torej, vesel sem, da si ti ekstremno zadovoljen z Androidom, ne vsiljuj pa ga nam, ki smo ekstremno nezadovoljni z Androidom. Morda smo čudaki, se pač ne druži z nami in bo vsem ok
evil.gif
. In če boš pozorno bral sestavek, ki si ga na začetku linkal in te je razkuril, boš tam videl, da sem NAMERNO napisal Z MOJEGA VIDIKA, torej moje osebno mnenje. Ti pa bruhaš in pizdiš čez vse, ki ne vidimo tvoje odličnosti Androida. In te čisto razumem, da ti vidiš v nastavljanju užitek in ne vem kaj še vse, no jaz pa v tem vidim samo obremenitev in čisto izgubo časa.

Citat:
Uporabnik brunobruno pravi:
To je mene vedno zanimalo kaj pravzaprav je »power user«...Kaj dejansko dela s telefonom, da se uvrsti kot power user....
Malo hudomušnosti
aplauz.gif
.
Odgovor je enostaven. Pri IOS in WP je to tisti, ki poleg klicev, SMS-ov in mailov uporablja še FB, Twitter in Instagram, pri Androidu pa tisti, ki si ga zna sam nastavit in h kateremu hodijo kolegi po nasvete, kako ga nastavit.
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
No saj sem že odgovoril na vaša vprašanja pa se moji posti brišejo, kot ponavadi imamo super pametne moderatorje.
OK pa naj bo tako.
V glavnem vi to niste in nikoli ne boste(Power Userji)(FB, Instagram, Snapchat...
hysterical-1.gif
) ker je to par stopenj nad vašim razumevanjem.
Kakorkoli nobenemu nič ne vsilujem povem samo dejstva. Tukaj vas je deset pametnjakovičev, ki ste strokovnjaki na vseh področjih od telefonije do avtomobilizma..., drugih par milijonov uporabnikov pa nima pojma. Zraven ste pa navadni usraneti za računalnikom, ki pojma nimajo in ne znajo drugega kot se skrivat za tipkovnico. VI kar uživajte v WP še naprej. Želim vam veliko užitkov ob igranju s to vašo igračko. Ko pa ga boš hotel zabrisat skozi okno se pa name spomni.
priden.gif
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
power user
hysterical-1.gif

to je tisti, ki zna power knof uporabljat.
 
Nazadnje urejeno:

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Ja pa povej kaj je power user, oziroma kaj z njim delaš, da se tega ne da z drugimi operacijskimi sistemi?

Pa dvomim, da ti je kdo v tej temi post zbrisal.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik brunobruno pravi:
To je mene vedno zanimalo kaj pravzaprav je »power user«...Kaj dejansko dela s telefonom, da se uvrsti kot power user....

"Power user" je ocitno nekdo, ki ne sprejema tega, da imajo drugi lastno mnenje... in jim na vsak nacin hoce vsiliti, da je Android najboljse, kar obstoja ... vse ostalo pa je sranje ...
grims-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
No saj sem že odgovoril na vaša vprašanja pa se moji posti brišejo, kot ponavadi imamo super pametne moderatorje.
OK pa naj bo tako.
Kdo ti je pa kaj zbrisal? Da nisi ti preveč power userja, pa ne znaš uporabljat naših zate prenizkih zadev.
grin1.gif

Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
V glavnem vi to niste in nikoli ne boste(Power Userji)(FB, Instagram, Snapchat...
hysterical-1.gif
) ker je to par stopenj nad vašim razumevanjem.
Vidiš, kje delaš napako: kdo pravi, da si mi ŽELIMO biti power userji v tvojem smislu. Mi nesposobneži želimo le, da ob nakupu v desetih minutah telefon nastavimo in to je vse. Ne želimo se z njim ukvarjati in ne vem kaj še vse.
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Kakorkoli nobenemu nič ne vsilujem povem samo dejstva. Tukaj vas je deset pametnjakovičev, ki ste strokovnjaki na vseh področjih od telefonije do avtomobilizma..., drugih par milijonov uporabnikov pa nima pojma. Zraven ste pa navadni usraneti za računalnikom, ki pojma nimajo in ne znajo drugega kot se skrivat za tipkovnico.
In to napišeš meni, ki v sosednji temi hočem najeti Iphone, da ga spoznam (ker se imam očitno za takega strokovnjaka pri telefoniji
grims-1.gif

Vedno bolj se mi dozdeva, da si ti na previsokem nivoju (itak, power user) za nas in se zato ne razumemo.
tongue-1.gif

Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:Ko pa ga boš hotel zabrisat skozi okno se pa name spomni.
priden.gif
Samo v vednost: na 1x zabris WP telefona v steno pride ene 50x, ko bi Android tablico najraje zažgal
grin1.gif
 

listek890

Pripravnik
12. nov 2016
36
0
6
Prodam novo nerabljeno Nokio 830.
smile-1.gif
Glede na to, da je to ena zadnjih pravih Nokij z windowsom in ni Microsoft, zna biti čez čas še več vredna. Več info lahko na zs.
Cena 130€.
lp
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.273
6.524
113
Citat:
Uporabnik dune pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Za mene bi bil power user nek uporabnik cobtinuuma.

In kaj bo delal s continuomom? FB in twitter, kaj v officu. Pol pa že programmov zmanjka.
evil.gif

Res je
wink-1.gif


Ampak vsaj dela nekaj pametnega, za razliko od 99.9% ostalih, ki drkajo useless stvari na telefonu in se prepucavajo na forumih kak ni aplikacij...tistih 0.1% pa laufa biznis od takih
smile-1.gif
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
No ko smo že pri power userjih. Za mene je to nekdo, ki počne na telefonu med drugim tudi:

- sledenje porabljenega časa na projektih
- vodenje projektov
- spremljanje taskov
- koledar
- urejanje videa, glasbe, fotografij
- kreiranje glasbe
- sledenje napredka pri športanju
- navigacija
- plačevanje s telefonom
- prejemanje plačil s telefonom
- izdaja računov
...

pa še en specifičen za iOS:
- workflow - to je en program, ki ti omogoča, da skupaj povežeš različne aplikacije, da avtomatiziraš nek task. Npr. posnameš sliko, ji dodaš filter in watermark ter jo avtomatično uploudaš na neko spletno stran. Vse to se potem izvede avtomatično s tap-om na en gumb.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.273
6.524
113
Se strinjam, to vse se dela b.p. na vseh platformah
smile-1.gif


Najbolj mi je smešno, ko berem/se menim okoli aplikacij ki falijo pri WP. Potem pa same neke bizarne, za deco...

No, jaz priznam, da mi sedaj manjka aplikacija, ki je včasih bila, za spremljanje cen goriv v AT, ampak se pač preko weba to reši
smile-1.gif