Najem Iphona

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Zakaj pa,rabis ravno original? Lahko je tudi neoriginal... le MfI certified mora biti... torej ne kupovat najcenejsih kablov za par evrov...
wink-1.gif


http://www.mobilefun.co.uk/blog/2015/10/what-is-mfi-certified/

Jaz vecinoma uporabljam Ankerjeve, ker so cenejsi od originalnih pa se bolj trpezni so...
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.355
222
63
Kras
www.mtl.si
Potrebujem za povezavo z Apple CarPlay-em in trenutni kabel tega ne spravi skupaj, javi telefon, da ni original in povezave ni.
@Jest: torej Ankerjev bi moral delovati z Apple CarPlay. Ni nujno original, mislil sem, da bo le original deloval...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Potrebujem za povezavo z Apple CarPlay-em in trenutni kabel tega ne spravi skupaj, javi telefon, da ni original in povezave ni.
@Jest: torej Ankerjev bi moral delovati z Apple CarPlay. Ni nujno original, mislil sem, da bo le original deloval...

Pomoje je vazno, da je MFI certified ... res pa je, da kitajci lahko MFI logo napritnajo tudi na fake kable
smile-1.gif
... Ankerjev bi pomoje moral delovati... tudi tisti Amazonov...
 

mm46

Pripravnik
5. sep 2007
597
7
18
40
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
@Jest: torej Ankerjev bi moral delovati z Apple CarPlay. Ni nujno original, mislil sem, da bo le original deloval...
Meni z anker dela
wink-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.355
222
63
Kras
www.mtl.si
A lahko kako samo z računalnikom in Iphonom preverim, če je kabel MFI certificiran?
Trenutno nimam nobenega avta s Carplay-em blizu
frown-1.gif
.
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Lahko kar s polnilcem. Če ni MFI, ti ne bo telefona nafilal do 100%. Napiše ti "This accesory is not supported". Al nekaj podobnega. Pišem iz spomina.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Lahko tudi fake kabel polni brez težav ali pa bo problem samo občasno, tako da s tem bolj težko preveriš.

Po mojem je najbolj ziher, da naročiš Aukey/Anker/Belkin kabel na Amazonu direktno od uradnega prodajalca (npr. AnkerDirect DE).
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.355
222
63
Kras
www.mtl.si
Končno sem uspel sprobat. ApleOK kabel za 2 EUR deluje popolnoma brezhibno, zraven sem pa ugotovil še, da mi tudi star kabel deluje
smile-1.gif
.

Še eno vprašanje: je kdo že namestil iOS 11 na 5S? Sem dobil obvestilo za posodobitev, ampak ne bi rad, da zadeva začne štrajkat z vidika hitrosti. Je možno iti potem nazaj na iOS10, če stvar ne bo prav delovala?
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Mislim, da je v tem trenutku še možno it nazaj na ios10. Bo pa kmalu onemogočeno.. Definitivno ostani na ios10. Poraba baterije in hitrost delovanja sta slabša na ios11. Govorim iz izkušenj na iphone 6, katerega pa sem pred par dnevi zamenjal za lg g6. Ios ni več to to, kar je včasih bil, pa tudi vizualno mi je že šel na k...
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Hahaha here we go again

Ios ima svoje prednosti, android ima svoje. Dandanes pomojem bolj odtehtajo prednosti na androidu. Čez nekaj let pa se lahko stvar spet obrne.
smile-1.gif
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Kako je tebi ime? Špela? Marjetka?

Piz** si dosadan s tem jokanjem! V redu, smo zastopli - ne maraš jabke in si jo drgneš na androida. Zdej te je pa počasi dovolj!
 

Phil__Starck

Zelenc'
13. sep 2016
15
0
1
Pozdrav, dejansko sem pred podobno odločitvijo kot avtor te teme: muhe moje 950 (čakanje po par sekund da se ti pojavi kontak z detajli iz imenika; telefon zmrzuje po par sekund, počasno delovanje vsake toliko....) so me prepričale za zamenjavo.

Android (z vsem dolžnim spoštovanjem) odpade tako da ostane ŽAL samo iPamet. Sedaj pa vprašanje (nisem tu doma): nov Iph.. 7 (32gb) za 240€...vzemi ali pusti? (je uradna ponudba - ni nateg).kakšne so sedaj sploh cene s prihodom 8-ke? Samo prodaja zalog 7 (od tu ta cena???) ali le ta ostaja še naprej v prodaji?