Najem Iphona

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.922
1.087
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik ozaz pravi:
Citat:
Uporabnik crnobog pravi:
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Današnji dodatni ugotovitvi glede 5S: zadeva se ob normalni uporabi kar segreva (npr. srfanje po netu), ekran je na soncu slabše viden.

Lahko ti potrdim, da teh težav z zadnjo generacijo iPhona ni več. Sklepam da boš, vkolikor se odločiš za menjavo, šel na "latest & greatest"
To velja tudi za SE-je? 5s zna bit kar vroča, sploh pri aplikacijah s kamero je moteče.

Sem danes SEja ganjal na plaži, pa prižgan hotspot ipd, zraven pa za primerjavo še petko. Razlika je drastična. Petka opazno (milo rečeno) topla, SE se ni nil poznalo.
Enako snemnaje videa.
5S je bil precej boljši tule od 5, SE je pa itak druga zgodba.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Evo, tole naj nabavi pa roka: https://slo-tech.com/forum/t704579#crta

On je ravno takega (noja... na sreco ni bil zlate barve) prodal pred parimi meseci... ampak za precej nizjo ceno
zmaga.gif
...
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
A Gold so cenejši ali kako?
Vprašanje glede elektronskih sporočil: se da nastavit (nisem našel v nastavitvah), da z npr. svajpom desno email zbrišeš, ne le arhiviraš? Pa fajn i bilo, da ti ponudi možnost povrata v roku parih sekund, kot je na WP narejeno
smile-1.gif
.
Kakšna je sploh razlika med tem arhiviranjem in brisanjem? Namreč sedaj moram vsakič v mail in tam držati nekaj časa ikono spodaj, da mi ponudi opcijo brisanja.

Še ena dogodivščina: včeraj mi je v roku dveh ur spil pol baterije, telefon je bil odklenjen in ekran vključen. Očitno sem ga nisem prav izključil, ko sem ga v žep dal. Pa še ena zadeva: vedno večkrat se mi zgodi, da moram kakšno zadevo dvakrat pritisnit, da prime. Bom še raziskal ali sem jaz prehiter ali pa dejansko ne pritisnem pravilno...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.323
6.531
113
To imaš od appla mail klient, outlooka nia za ios, ker za android vem da je...
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Jaz imam Exchange mail račun in mi pri swipeu pokaže delete. Za gmail pa možno, da je res archive po defaultu, amoak mislim da lahko izklopiš archiveing v nastavitvah računa.

Glede zaklepanja pa preveri, če imaš nastavljen auto lock po določenem času.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.922
1.087
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
To imaš od appla mail klient, outlooka nia za ios, ker za android vem da je...
Outlook seveda obstaja tudi za iOS.
Uporabljam default, Outlook in Inbox ... Da se mi ne mešajo maili iz različnih accountov.
Pa mi je default klient še vedno najboljši.
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
@SJTV1, ker pravis, da uporabljas vec odjemallcev; a ima kateri (default kolikor bem nima) moznost, da nastavis, kdaj ti cekira maila, npr delovniki od 08:00 do 17:00, ob sobotan in nedeljah pa ne, oz sa,o, ce to naredis rocno?
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.922
1.087
113
www.adriamedia.si
Pogledal na hitro, pa ne najdem. Se mi zdi, da nima nobeden od treh.
Je pa res, da se zelo poglabljal nisem, mogoče je kje kaj skritega. Itak ne vidim potrebe po tej funkciji (ker nimam vklopljenih zvočnih notoficationov za maile).
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.656
1.580
113
Citat:
Uporabnik mtl pravi:

Še ena dogodivščina: včeraj mi je v roku dveh ur spil pol baterije, telefon je bil odklenjen in ekran vključen. Očitno sem ga nisem prav izključil, ko sem ga v žep dal. Pa še ena zadeva: vedno večkrat se mi zgodi, da moram kakšno zadevo dvakrat pritisnit, da prime. Bom še raziskal ali sem jaz prehiter ali pa dejansko ne pritisnem pravilno...

Vidim da so te slabo poducili tukaj, ker o tezavah na iphone se ne govori, ker...it just works
wink-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Ni potrebe po sarkazmu
wink-1.gif
.
In moj namen ni bil, da me nekdo poduči, temveč izkušnja iz prve roke. Napisal bom pa vse dobro in slabo, kar se bo pripetilo. Tako kot tudi za WP napišem.
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Glede baterje. To se včasih meni zgodi, če pozabim izklopiti Triglav Drive app, ko grem iz avta. Podobno velja za katero drugo aplikacijo, ki uporablja lokacijo (GPS) v ozadju. To lahko kar sprazni baterijo v parih urah.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Praviš, da je bil telefon odklenjen in ekran priključen? Če imaš auto lock vključen, je to možno samo na en način... in sicer, da je bila odprta aplikacija, ki je preprečila zaklep telefona (ja... aplikacija lahko od sistema zahteva, da se ne zaklene, dokler je odprta). Tako da... bodi pozoren na tisto aplikacijo, ki je bila takrat odprta... drugo ne bi smelo delati težav (razen, če je kak app aktiven v ozadju... npr. navigacije, gps aplikacije, audio aplikacije, voip aplikacije, itd).

Kar se pa toucha tiče... sem že velikokrat opazil, da imajo android uporabniki težave pri klikanju stvari na iPhonu in obratno. Oba sistema imata namreč malce drugačen način preračunavanja zaslonskih koordinat iz prsta (mislim, da je na iOS malce nižja od Androida). Mogoče je podobna težava tudi pri prehodu iz Windows Phone.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.323
6.531
113
heh, zanimivo da potem tega nihče ne omeni oz graja ios v tej smeri, ker recimo ko smo se v WP temi pogovarjali, pa so nekateri uporabniki na veliko pisali da itak da uporabljajo slo, da kaj drugo pa bi, etc pri ios pa se nekako po defaultu sprijazniš s tem?
smile-1.gif