menjava stekla lenovo p70

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.821
113
pri taščici
Vijaku je kljub 'panzerglasu'uspelo razbiti steklo na telefonu.
Koliko je to stroska da se zamenja?
telefon je sicer se v garanciji.
Ekran je sicer v zgornjem desnem kotu še odziven, vendar premalo da bi ga lahko ugasnil. Kako naj ga ugasnem da dobim simko iz njega. Naj kurim ekran da bom spraznil baterijo? Kaj od tega z ebaya moram kupiti.
Telefon vidim na yt da je treba cel razkopat. tega najbrz sam ne bom pocel.
rolleyes-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.821
113
pri taščici
Torej,kje ste menjali stekla? Lj in okolica.
sam nekako res nimam poguma da se tega lotim. Nisem ravno elektrotehnicni tip.
telefon ima kar nekaj minusov,ampak da pa baterijo spraznis v enem dnevu moras biti pa ze res precej na telefonu (prizganem ekranu) zaradi tega bi ga tudi popravljal.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.821
113
pri taščici
Pol nivega telefona oziroma cela cena telefona v oaketu modri ob nakupu.
90 evrov.
Ker ima telefon dolocene muhe ki me nekoliko motijo, razmiskjam da ga sploh ne bi dal popraviti. Moram se malo prespati. Sem pa ze dobil ponudbo ki se mi zdi ok,ampak beri zgornjo vrstico
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
Kaj pa so na primer muhe, ki te motijo.

Zanima me, ali si imel naložen Here in ti je delal bp. Sploh recimo ko si prišel iz tunela. Se je našel nazaja al je počepnu?

Meni namreč se ne pobere in ga moram čisto ustavit ter ponovno zagnat da deluje naprej. Seveda pri prvem tunelu spet crkne.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.821
113
pri taščici
Nalozil here pa ne vem ce sem ga dvakrat uporabil. Se mi zdi da je imel se vec napak kot google

Muhe
Zadnje case se nekajkrat sploh nisva slisala s sogovornikom.
Zadnji mesec mi je nekajkrat sam prestavil na vibro oziroma glasnost zvonjenja dal na minimum. Tega se mi prej ni dogajalo. In potem vedno kak neodgovrjen klic kkjub temu da sem imel telefn nekje ob sebi.
Vibre tudi nisem bogato cutil v zepu. Je pa res da sem imel ovitek zadaj.
Glasnost zvonjenja je bila nizka. Ce si dal zvok na booster (al kako soga ze poimenoval) je bil pa glasnost zvocnika v tihem okolju precej visoka kkjub najnizji nastavljeni jakosti.
Skratka razoon med najgkasnejsim in najtisjim tonom je majhen.

Glasnost zvocnika za pogovor je nizka kljub glasnosti na ful. Ze tako sem malo gluh,pa da sem v hruonem okolju nisem slisal nic.

Kot berem je tole okoli zvoka lahko kriva nadgradnja na 5.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.821
113
pri taščici
Nalozil here pa ne vem ce sem ga dvakrat uporabil. Se mi zdi da je imel se vec napak kot google

Muhe
Zadnje case se nekajkrat sploh nisva slisala s sogovornikom.
Zadnji mesec mi je nekajkrat sam prestavil na vibro oziroma glasnost zvonjenja dal na minimum. Tega se mi prej ni dogajalo. In potem vedno kak neodgovrjen klic kkjub temu da sem imel telefn nekje ob sebi.
Vibre tudi nisem bogato cutil v zepu. Je pa res da sem imel ovitek zadaj.
Glasnost zvonjenja je bila nizka. Ce si dal zvok na booster (al kako soga ze poimenoval) je bil pa glasnost zvocnika v tihem okolju precej visoka kkjub najnizji nastavljeni jakosti.
Skratka razoon med najgkasnejsim in najtisjim tonom je majhen.

Glasnost zvocnika za pogovor je nizka kljub glasnosti na ful. Ze tako sem malo gluh,pa da sem v hruonem okolju nisem slisal nic.

Kot berem je tole okoli zvoka lahko kriva nadgradnja na 5.

Fotkic pogowto ni izostril slike. Ko sem obrisal leco (pa ni bila umazana) pa je lazje ostril sliko.
 
Nazadnje urejeno:

netko

Guru
25. jul 2007
6.730
2.097
113
jaz bi reklamiral panzerglass... prav oni so tisti ki že dve leti s kladivom tolčejo na mwc v barceloni tako da vijak nebi smel biti problem
mogoče bi ti šlo še v korist da je tako telefon kot steklo od istega distributerja... probat ni greh in odgnati se tudi nebi pustil kar tako
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.821
113
pri taščici
Kako to mislis isti distributer?
Telefon je "telekomov" panzerglas pa ebay... sem pa rekel da bom poslal sporocilo prodajalcu.
In ja rad bi dobil na test panzerglas ki prezivi udarec s kladivom.
Ampak da pa en vijak s kaksnega metra in pol visine naredi dva udarca v steklo sem pa.... prvi udarec bi se razumel ampak potem ko se je "prevrnil" je tudi tistin darec razbil obe stekli.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.730
2.097
113
Aha panzerglas iz ebaya... se pravi ne govoriva o Panzerglasu na zalost potem ne bo nic iz tega. Jasno da 3eur produkt ni niti s stekla posledicno ni zascite kot bi bilo potrevno na zalost malo denarja malo muzike
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.821
113
pri taščici
In pri kaksnem panzerglasu bi pa pa lahko kaj sitnaril? Da vidim kaj kupit za naslednika.
A to mislis na ram2.
 
Nazadnje urejeno:

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Ker ima telefon dolocene muhe ki me nekoliko motijo, razmiskjam da ga sploh ne bi dal popraviti. Moram se malo prespati. Sem pa ze dobil ponudbo ki se mi zdi ok,ampak beri zgornjo vrstico
Dobro prespi
wink-1.gif

Sem ti enkrat že povedal imaš klump in spet kupuješ klump.
sprasujem se.gif

Potem bo pa spet jokanje, ne dela to, ne dela ono.
Kot so ti že povedali, malo denarja malo muzike
grims-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.821
113
pri taščici
Torej 700 evrov, sravf na njega ( ali pa da mi "prav" iz rok pade) in 300 evrov za nov ekran?
Ajd povej kaj bi ti vzel?
Rabljeno S6?
Š5 je pa najbrz ze zgodovina. Je pa Ip 67 kar S6 ni.
 
Nazadnje urejeno:

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Zakaj, mora biti ravno Samsung?
Zakaj mora biti 700€?
Dobiš tudi nove dobre telefone za 300-400€ in ni treba da je ravno Samsung.
Saj bi ti kaj svetoval pa je tu gor preveč pametnjakovičev, ki spljuvajo vsak predlog
grims-1.gif
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.730
2.097
113
p10 lite je prav lušten telefon polovica alterašov ima slabši telefon...