Samsung Galaxys8 in S8+ predstavitev danes ob 17ih

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
S8 je čist ok in zanimiv, pusti n+ zadeve, te so za ekstremiste pri samsungu, edge ekran pri s8 je pa dosti manj moteč, kot pri s6 ali s7 edge, lepše paše v roke in jest tega občutka nisem dobil, da bi kaj preveč pritisnil. Res pa, da nisem ženska, lahko, da so drobcene roke tu problem, čeprav sam nisem med tistimi, ki po velikosti odstopajo od povprečja, prej obratno.
 
Nazadnje urejeno:

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Fantje pri tej velikosti (če že ravno nimaš rokice) pa res mora sest v roko (ne moreš tega primerjati z NOTE-om), zaviti robi gor ali dol. Meni dost lastnikov EDGE-ov jamra da občasno ko prime telefon aktivirajo te widgete ali karkoli že je na teh robih, torej za moje pojme moteč faktor. Bom pa ga preizkusil pa da vidimo, mi pa ne diši.

Torej so nesposobni, če aktivirajo widgete (verjetno mišljeno na edge ploščice). Tisti gumb si lahko prilagodiš in ga daš kamor hočeš, na levo ali desno, ter na tisto višino katero hočeš. Če aktiviraš ta edge zaslon, potem je uporabnik kriv, ker ga ne premakne. Pa kolikor vem ga lahko tudi izključiš....
 
22. jul 2007
12.691
1.259
113
123
To je podobno kot pri telefoniranju v avtomobilih(boljših) s telefonom v roki, nekateri pač niso sposobni nastaviti določenih funkcij na telefonu.
Vendar je pa pomembno, da se kažejo z najnovejšim superduper telefonom.
phone_24.gif
[/URL][/img]
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Citat:
Uporabnik rocky9 pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Fantje pri tej velikosti (če že ravno nimaš rokice) pa res mora sest v roko (ne moreš tega primerjati z NOTE-om), zaviti robi gor ali dol. Meni dost lastnikov EDGE-ov jamra da občasno ko prime telefon aktivirajo te widgete ali karkoli že je na teh robih, torej za moje pojme moteč faktor. Bom pa ga preizkusil pa da vidimo, mi pa ne diši.

Torej so nesposobni, če aktivirajo widgete (verjetno mišljeno na edge ploščice). Tisti gumb si lahko prilagodiš in ga daš kamor hočeš, na levo ali desno, ter na tisto višino katero hočeš. Če aktiviraš ta edge zaslon, potem je uporabnik kriv, ker ga ne premakne. Pa kolikor vem ga lahko tudi izključiš....

Nimam pojma koliko so sposobni, vem pa da zraven v paketu ni bilo vaučerja za šolanje!
hysterical-1.gif
Se pa sprašujem jaz ki po lastnem mnenju nisem pri telefonih med najbolj neumnimi, kaj ti bo telefon z ukrivljenim robom kjer moraš funkcionalnosti tega roba "disablat" da ti nonstop nekaj ne skače? Zame je to beta verzija telefona, telefon v testni fazi oz. tehnologija v razvoju?
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Iz malce napačnega stališča gledaš na situacijo. Če izklopiš dodatne opcije na skrajnem robu, tam ekran še vedno je
rolleyes-1.gif
)
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.334
759
113
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Men tud vseeno če grde babe ne potegnejo, pa vseeno obstajajo... pa ne bom sedaj tulil, zakaj obstajajo, nekomu so že všeč...

Prijatl, zopet si mimo vsekal bistvo. Ne tuli nihče (kupiš ali ne kupiš), človek je vprašal kje je poanta zaobljenega ekrana. Jaz sem zgolj napisal da je ni, pač nekaj novega, drugačnega, 100€ dražjega, pač za ovce (z mano vred ko/če bom kupil ker me S7 že nekaj zeza)
nahrung002.gif

Bom dal drug primer: mislim, da bo nesmisel ukrivljenih ekranov izginil tisti trenutek, ko ga bo apple dal na iPhone...
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:

Prijatl, zopet si mimo vsekal bistvo. ...., pač za ovce (z mano vred ...

[/QUOTE]Ja res si ovca in to velika
hysterical-1.gif


Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Nimam pojma...Se pa sprašujem jaz ki po lastnem mnenju nisem pri telefonih med najbolj neumnimi,
hysterical-1.gif
kaj ti bo telefon z ukrivljenim robom kjer moraš funkcionalnosti tega roba "disablat" da ti nonstop nekaj ne skače? Zame je to beta verzija telefona, telefon v testni fazi oz. tehnologija v razvoju?
Pa ti si en
bonk.gif

Ti res pojma nimaš. Oglašaš se tukaj in kvasiš neumnosti. Raje bodi tiho in se ne oglašaj s takimi neumnostmi, če ne veš zakaj določene funkcije obstajajo in kako se uporabljajo.
Od sedaj naprej se lahko šteješ med bolj neumne sorte, ker nimaš pojma v zvezi z telefoni.
grims-1.gif

priden.gif
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
ksz....

A se že kaj ve kdaj predvidoma se bo dalo dobiti S8? Meni je potekla vezava na Simobilu, S6 pa imam tudi že totalno sesut, ravno pravi čas za prehod na S8.
smile-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:

Prijatl, zopet si mimo vsekal bistvo. ...., pač za ovce (z mano vred ...
Ja res si ovca in to velika
hysterical-1.gif


Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Nimam pojma...Se pa sprašujem jaz ki po lastnem mnenju nisem pri telefonih med najbolj neumnimi,
hysterical-1.gif
kaj ti bo telefon z ukrivljenim robom kjer moraš funkcionalnosti tega roba "disablat" da ti nonstop nekaj ne skače? Zame je to beta verzija telefona, telefon v testni fazi oz. tehnologija v razvoju?
Pa ti si en
bonk.gif

Ti res pojma nimaš. Oglašaš se tukaj in kvasiš neumnosti. Raje bodi tiho in se ne oglašaj s takimi neumnostmi, če ne veš zakaj določene funkcije obstajajo in kako se uporabljajo.
Od sedaj naprej se lahko šteješ med bolj neumne sorte, ker nimaš pojma v zvezi z telefoni.
grims-1.gif

priden.gif


[/QUOTE]

Itak da sem ovca ker plačujem tega Samsunga in na žalost nič boljši ni od kitajcev za pol denarja.... pa ne jezi se no, razburjanje ti ne bo koristilo, že tako imaš slabe krvne izvide, prihrani jezo za real life
zmaga.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Men tud vseeno če grde babe ne potegnejo, pa vseeno obstajajo... pa ne bom sedaj tulil, zakaj obstajajo, nekomu so že všeč...

Prijatl, zopet si mimo vsekal bistvo. Ne tuli nihče (kupiš ali ne kupiš), človek je vprašal kje je poanta zaobljenega ekrana. Jaz sem zgolj napisal da je ni, pač nekaj novega, drugačnega, 100€ dražjega, pač za ovce (z mano vred ko/če bom kupil ker me S7 že nekaj zeza)
nahrung002.gif

Bom dal drug primer: mislim, da bo nesmisel ukrivljenih ekranov izginil tisti trenutek, ko ga bo apple dal na iPhone...

Zna biti da imaš prav ampak mene to zagotovo ne bo ganilo saj sem "kao" Samsung privrženec kar se tiče mobilne telefonije. Imel vso to Galaxy sranje od S2 dalje (razen S6). Iphona še nisem imel, zgolj iz enega neumnega razloga, nima na prednji strani notifikacijske lučke....
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.838
595
113
Citat:
Uporabnik _BANDIT_ pravi:
ksz....

A se že kaj ve kdaj predvidoma se bo dalo dobiti S8? Meni je potekla vezava na Simobilu, S6 pa imam tudi že totalno sesut, ravno pravi čas za prehod na S8.
smile-1.gif

Moja ga že ima skoraj 1 teden... Vzeto pri Simobilu.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Iz malce napačnega stališča gledaš na situacijo. Če izklopiš dodatne opcije na skrajnem robu, tam ekran še vedno je
rolleyes-1.gif
)

Kar se tiče ukrivljenih tvjev. To je ze passe, podobno kot 3d in se umika iz prodaje.

Edini brand, ki v 2017 se lansira tvje z ukrivljenim zaslonim je.....jap, Samsung.
grin1.gif
Napovedujem, da bo ta butasta ideja o ukrivljenem robu kmalu ven iz mode...ker ni res nobene uporabne vrednosti.
 
Nazadnje urejeno:

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.838
595
113
Citat:
Zadovoljna?
Je ja. Fizično je S8 veliko manjši od Note 3, ki ga je imela do zdaj, čeprav je zaslon dejansko malo večji.
Pa telefon res deluje "dolg", ker sta "brada" in "čelo" veliko manjša kot na drugih teleofnih.
Če nebi bil S8+ še 100€ več, bi sigurno vzela tistega...

Sicer pa bistvena ji je kamera, ki dela res dobre low light fotke, kar super za fotkat najino malo štruco.
tongue-1.gif


Kar se pa tiče ukrivljenega zalona; meni je ql.
Random dotike se da enostavno odpraviti softwersko ali pa na rob pač ne dajo touch screena temveč samo lcd...
 
22. jul 2007
12.691
1.259
113
123
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Iz malce napačnega stališča gledaš na situacijo. Če izklopiš dodatne opcije na skrajnem robu, tam ekran še vedno je
rolleyes-1.gif
)

Kar se tiče ukrivljenih tvjev. To je ze passe, podobno kot 3d in se umika iz prodaje.

Edini brand, ki v 2017 se lansira tvje z ukrivljenim zaslonim je.....jap, Samsung.
grin1.gif
Napovedujem, da bo ta butasta ideja o ukrivljenem robu kmalu ven iz mode...ker ni res nobene uporabne vrednosti.
Pri tv-jih je res brezveze, dočim pri računalniških monitorjih se pa stvar odlično obnese
wink-1.gif
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:
Citat:
Uporabnik _BANDIT_ pravi:
ksz....

A se že kaj ve kdaj predvidoma se bo dalo dobiti S8? Meni je potekla vezava na Simobilu, S6 pa imam tudi že totalno sesut, ravno pravi čas za prehod na S8.
smile-1.gif

Moja ga že ima skoraj 1 teden... Vzeto pri Simobilu.

Ful si hud stari, pa tvoja tud, ampak lahko bi povedal, da ga je vzela v prednaročilu, ki je bil ponujeno vsakemu nekaj časa nazaj, sedaj pa se se pač še malo čaka. Finoče fu³
bonk.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

azeed

Pripravnik
15. sep 2011
104
2
18
ksz
včeraj sem ga videl v bb... kar se tiče držanja v roki je svetlobna leta naprej od mojega S6 edge, ki ga bom kmalu zamenjal.
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.543
36
48
44
Jaz sem se z mojim S8 tudi že dodobra spoprijateljil :) Prej sem imel S6 pa moram rečt, da res lepo, precej lepše sede v roke. Zaenkrat brez pripomb, na pozicijo finger scannerja sem se pa tudi zelo hitro navadil.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Tudi sam moram priznat, da sem bil nad S8 prijetno presenečen. Lega v roku super, edge swipe nevsiljiv in se res odpre takrat, ko želiš, bloatware praktično ga ni, fingerprint ID tudi se takoj navadiš in deluje dobro. Baterij do sedaj zdrži dlje od pričakovanj (en dan realostično na performance mode)... Do sedaj sem bil na Z5 Premium in prehod je bil "neboleč."
Zaenkrat top
 

Rajc

Pripravnik
22. jul 2007
571
5
18
Ksz...

En vprašanje. V avtu imam Aukey magnetic holder, ki sem ga na prejsnjem telefonu upprabljal s poščico...včeraj pa probam, kako bi zgledal s8 gor in magnet prime telefon.
Kaka so vaša mnenja glede magnetnih holderjev? Lahko pokvari telefon? Za prejsnjega mi je bilo malo vseeno, tale je s8 je vseeno nov. Bi uporabljali magnet s ploščico ali brez ali sploh nebi?

Lp