Samsung Galaxys8 in S8+ predstavitev danes ob 17ih

22. jul 2007
12.797
1.313
113
123
S8 Microsoft edition
tongue-1.gif
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Point je da lahko displej večji, s tem da robovi telefona ostajajo lepo zaobljeni.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Heh, zakaj pa ne bi bil display "lepo" raven in do roba? Kakšna pa je razlika če je zaobljen ali če je raven? Še ena izmed stvari v vrsti katere so nam vcepili da mora biti tako in da je tako prav. Kaj pa vem, meni ne potegnejo ti zaobljeni robi, res da sem jaz čuden ampak marsi komu drugemu s katerim se pogovarjam tudi ne.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Men tud vseeno če grde babe ne potegnejo, pa vseeno obstajajo... pa ne bom sedaj tulil, zakaj obstajajo, nekomu so že všeč...
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Vsaj meni je bil velik plus (Note 7), da se je res odlično držal v roki za svojo velikost, ampak večini to ni toliko pomembno, ker tlačijo telefone v kondome.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.064
1.271
113
Citat:
Uporabnik srv pravi:
Vsaj meni je bil velik plus (Note 7), da se je res odlično držal v roki za svojo velikost, ampak večini to ni toliko pomembno, ker tlačijo telefone v kondome.

Koliko sem gledal review-e, s8 sede odlično v roke.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Fantje pri tej velikosti (če že ravno nimaš rokice) pa res mora sest v roko (ne moreš tega primerjati z NOTE-om), zaviti robi gor ali dol. Meni dost lastnikov EDGE-ov jamra da občasno ko prime telefon aktivirajo te widgete ali karkoli že je na teh robih, torej za moje pojme moteč faktor. Bom pa ga preizkusil pa da vidimo, mi pa ne diši.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Men tud vseeno če grde babe ne potegnejo, pa vseeno obstajajo... pa ne bom sedaj tulil, zakaj obstajajo, nekomu so že všeč...

Prijatl, zopet si mimo vsekal bistvo. Ne tuli nihče (kupiš ali ne kupiš), človek je vprašal kje je poanta zaobljenega ekrana. Jaz sem zgolj napisal da je ni, pač nekaj novega, drugačnega, 100€ dražjega, pač za ovce (z mano vred ko/če bom kupil ker me S7 že nekaj zeza)
nahrung002.gif
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Ne vem kako je pri S8, ampak Note7 ni imel več tako močno zaobljen rob kot 7 edge in tega problema z aktiviranjem widgetov ni bilo. Se je Samsung naučil na lastni napaki in upajmo, da je ni ponovil na S8. Bo kakšen uporabnik osmice povedal. Mene klasična osmica ne zanima, Note 8 pa bo v igri, če ne bo kakšnih negativnih presenečenj. Note 7 je bil moj prvi Samsung in sem moral požreti kar nekaj besed nazaj o Samsungu :)
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Citat:
Uporabnik srv pravi:
Ne vem kako je pri S8, ampak Note7 ni imel več tako močno zaobljen rob kot 7 edge in tega problema z aktiviranjem widgetov ni bilo. Se je Samsung naučil na lastni napaki in upajmo, da je ni ponovil na S8. Bo kakšen uporabnik osmice povedal. Mene klasična osmica ne zanima, Note 8 pa bo v igri, če ne bo kakšnih negativnih presenečenj. Note 7 je bil moj prvi Samsung in sem moral požreti kar nekaj besed nazaj o Samsungu :)

Še dobro da nisi brez parklov ostal (eksplozija)
evil.gif
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Je delal kot dobra švicarska urca
wink-1.gif
Itak je bilo bolj malo verjetnosti, da pokne, je bil še bolj hladen kot špricer poleti. V bistvu je bilo več kot 90% eskplozij pripeljano na silo s preobremenitvami, ki jih v real life težko dosežeš. Seveda pa to ni opravičilo, Samsung je zahebal !

Je pa zanimivo, da se je že kar nekaj i-sedmic samovžgalo, torej prsti niso varni tudi pri kao nadtelefonu.
 

Supergirl

Pripravnik
1. feb 2008
321
0
16
ksz

Danes sem gledala oba (S8 in S8+) v Big Bangu v Mb in moram priznati, da sem ostala totalno nenavdušena...
rolleyes-1.gif
Poleg tega se mi dimenzije S8+ zdijo totalno nesorazmerne (zdi se mi ful dolg glede na širino). Kolega je prejšnji teden nabavil Huawei 9 mate in moram priznati, da me je dost bolj navdušl, kot oba Samsunga.
Glede na to, da si že tri leta lastim Note 3 in bo počasi čas za menjavo, bom verjetno čakala na Note 8, če pa ga bojo sračkali, kot pri S8, pa bo zgleda treba zamenjat brand, kljub temu, da mi je palčka zakon in jo tudi veliko uporabljam...
frown-1.gif