G4

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
770
34
28
Nisem menjal. Ne bila ze gor pred updejtom in takrat je delalo brez problema
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Meni je do sedaj pri 6.0 edino zaštekal senzor orientacije, oziroma je zablokiral in ni obračalo slike.
Rešil sem tako, da sem nežno potolkel s telefonom po roki in je začelo ponovno obračat in od takrat se še ta težava ni ponovila.
 

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
770
34
28
Problem rešen: problem je bil v zaščitnem stekli ki je zgledamotil senzor za bližino. Sedaj ko sem ga odstranil deluje prez problemov in ni več nobenih težav. Med klicanjem in za vklop ekrana.
 

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
770
34
28
Evo to sm dans posnel
smile-1.gif

Je možno v manual načinu za slikanje kako nastaviri da je zaslonka odprta dlje časa a da zmanjšaš osvetlitev ker če naštimam naprimer 1/8 čas zaslonke je takoj zel bel ekran, kot da bi v sonce slikal

http://shrani.si/f/Y/EI/RqyIM49/20160410174859.jpg
 

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
770
34
28
Telefon je crknal. Preprosto je enkrat zmrznal in se ne prižge več. Sem klical na servis in je priznala da je to napaka nekih čipov na matični da pa niso vsi telefoni podvrženi temu. In sedaj čakam da pride z servisa... Edino podatkov mi je žal ki so na žalost izgubljeni
Nekako sem kar razočaran nad telefonom. Star LG optimus G pa še kar dela, samo baterija je zanič
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

PaviGFY

Pripravnik
13. dec 2011
407
3
18
Pa kaj nimate oblačnih storitev, meni je vseeno, če mi telefon iz aviona pade, grem po novega, vsi podatki ohranjeni.
 

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
770
34
28
Večino slik in ostalega sem imel na SD kartici kar ni problem. Problem je bol v imeniku ker ne vem zakaj se mi imenik ni sinhroniziral z googlom in še nekaj aplikacij ker sem imel v njih shranjene podatke
 

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
1
18
Jaz na svojem nisem imel odklenjen bootloader, ko je prišel MM sem imel gor original ROM, pred MM pa sem imel rootanega. Moj je šel v bootloop sredi brskanja v Chromu, vse zmrznilo in po restartu je ostal na zagonski sliki "LG life is good"
bonk.gif
. Gre za tovarniško napako telefonov izdelanih maja in junija 2015, se pa napaka pojavlja tudi na novejših. Na servisu nič ne komplicirajo, samo menjajo matično ploščo. Baje se enaka napaka sedaj pojavlja tudi na V10. Škoda, da je LG nekje zaj*, saj drugače je bil telefon super.
http://forum.xda-developers.com/g4/general/eventually-505-g4s-bootloop-problem-t3337022
 

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
770
34
28
Isto jaz, Ne rootan in nič spreminjan bootloader. Kot je Dare povedal so mi menjali matično in v pogovoru po telefonu priznali napako LG-ja. Nik komplicirali. Vem pa za naprej da delam backup
smile-1.gif


Priporočate kakšen dober priogram ki bi omogočal avtomatsko v oblak kot je google drive ali dropbox

Hvala
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Dilema.

Nov G4 za 300.
Nov G5 za 450.

Je novi vreden razlike?
 
Nazadnje urejeno: