G4

Mraz

Pripravnik
13. nov 2010
135
0
16
Se prenasa :3

Edit: Na začetku sem bil zgrožen, ker je sistem deloval počasneje kot prej in to zelo!
Potem pa sem se malo igral, počistil začasne datoteke in deluje spet vse normalno
srce-1.gif


Zaradi uporabe nova launchera ne opazim nobene razlike...
Tak da ja.. Bomo vidli kak bo čez čas
cheer.gif



EDIT 2: Dela kot šus! Občutno hitreje (animacije sem imel tako ali drugače izključene - dev options).. Vse deluje bolj gladko
 
Nazadnje urejeno:

legenda

Pripravnik
10. feb 2008
152
0
16
Se da kje nastaviti, da bi se mobilni podatki avtomatsko izklopili kadar gostuješ v omrežju tujega operaterja.

LP
 
Nazadnje urejeno:

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.344
383
83
ksz

Ima kdo od uporabnikov usnjen zadnji pokrovček? Kako vzdržljivo / kvalitetno je usnje? Nov izgleda super, ampak kako je po pol leta konkretne uporabe?
 

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
Citat:
Uporabnik nUUb pravi:
TheBizz te slike so z stock aplikacijo v manuao nacinu?

Slike so z aplikacijo na gsm ja, manual nacin, posneto v RAW, pred kamero pa sem namestil ND filter da sem lahko dosegel daljsi cas
wink-1.gif
 

rs1975

Pripravnik
1. nov 2008
228
1
18
A kdo ve kje kupit ta usnjen pokrovček? Na bolhi jih ni, zastopnik pa hoče 40 EUR...

Opcija je Aliexpress, samo ne vem kakšna je kvaliteta...
 

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
770
34
28
Živjo.

Nekaj me zanima. Na telefonu uporabljam brskalnik crome in mi nikakor ne odgovarja kako imajo narejeno, če imaš odprtih več oken na enkrat:
screenshot2016-03-12-09-.png

Na prejšnem telefonu LG optimus G in še na nekaterih novejših telefonih sem opazil da imajo nejeno drugače in bolj uporabno:


Se to da kako spremeniti

Hvala
 
Nazadnje urejeno:

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
1
18
Imaš vklopljeno Merge tabs and apps - torej imaš Chrome okna vidna, ko stisneš kvadratek...
Izklop - odpri Chrome - Settings in potem izklopi Merge tabs in apps - druga močnost; ne vem kako je to prevedeno v slovenščini.
Edit - sem šele sedaj videl da imaš itak vklopljeno angleščino kot jezik telefona...
 

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
770
34
28
Pozdravljeni

Imam en čuden problem od kar sem si telefon updejtal. In sicer se dogaja to da se mi telefon noče odklenat. Ne deluje zadaj power gubm in ne deluje tapanje po ekranu. Naprimer želim odkleniti telefon ne deluje. Kot da bi bil mrtev. Če nekaj časa držim na zadnjo power tipko telefon samo za vibria in to je to. Čer dobro minuto ko pa spet poskusim pa ga lahko normalno odklenem.
Po updejtu sem napravil tudi hard reset telefona

In imam še en problem ki pa se že vleče dalj časa: med klicem če odmaknem telefon od glave se ekran ne prižge nazaj. Tudi končati klica ne morem saj ekran ne deluje, kot da sezor za bližino še kar misli da imam telefon na ušesih. Včasih pa ko dam kliči se ekran takoj ugasne in spet ne morem storiti nič več dokler sogovornik ne prekine

Se mogoče komu sanja kaj bi to bilo? Verjetno je zrelo za servis
 
Nazadnje urejeno: