G4

Mr_Orange

Pripravnik
15. avg 2007
723
3
18
48
Murgle
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Naslednji teden dobi LG G4 posodobitev na 6.0
smile-1.gif

Prva bo Poljska: http://www.androidcentral.com/lg-announces-its-first-android-60-marshmallow-update

cheer.gif

Že pred updat-om je super... pol bo pa še boljši
cool-1.gif
 

Mraz

Pripravnik
13. nov 2010
135
0
16
Zadovoljen (in nov) uporabnik LG G4 :3
Baterija drži na easy 2 dni, z browsanjem neta, fbja, twitterja, 9gag in IGja...
Nekaj SMSov in klicev ter precej glasbe =)

Moj prvi android telefon (pred tem sem mel sistem WP)

Updejta na marshmallow pa pri nas še žal ni ¢_¢ - SLOWenija.
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.192
41
48
Kdor smatra hermana za kredibilnega se mu bo kmalu zmešalo
smile-1.gif
Jaz mam že cca 1 leto za njegove komentarje vključeno tole:

*** Ignoriran uporabnik ***

Sam kaj ko vidim njegovo izjavo v citatu. Fotkič je čisto OK, povprečnemu uporabniku bo super. Zahtevni naj si pa kupijo DSLR-ja. Jaz ga mam, telefon je pač bolj za priložnostne fotke. Mam Note4, pa mram rečt, da je LG G4 tudi zanimiva izbira. Baterija lepo drži, meni ti je všeč ali pa ne-kot pri drugih znamkah, sliši se OK, wifi se hitro poveže, signal dober... Meni osebno ni slab, res pa je, da nisem "cepljen" na znamko in objektivno gledam na tele kupe lektronike :)
 

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
768
34
28
Kje se dobi sedaj najceneje G4? Treba zamenjati optimus G
smile-1.gif
se mu ze leta poznajo
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.323
372
83
Sori za off, ampak mogoče ti pride prav: trenutno je zelo ugoden G Flex 2, če ti le zaslon ni preveč ukrivljen. Cena za 16GB verzijo je od 250€ dalje, odvisno od trgovine / dostave (pri severnih sosedih).

V bistvu je cenejši od G3, je pa letošnji model, z močnejšim procom (famozni 810) od G4.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Saj imaš že veliko uradnih kdz-jev tako,da ni potreben root.Toda vseeno če se počaka slovenski OTA.Itak mora prit vsak čas.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.606
1.526
113
Sem nalozil 6.0 na g3 na prejsnji sistem, brez factory reset in telefon je opazno hitrejsi, pa ze prej nisem imel pripomb. Baterija tudi drzi nekaj vec casa. Razen malo nove kozmetike pa ni nekih bistvenih sprememb.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Končno na voljo posodobitev preko LG Bridge



Citat:

{Feature}
- Android OS Upgrade
- The screen for apps settings has been simplified and offers various app management features.
- The knock code settings have been changed. The knock code must be at least 6 taps and use at least 3 different quarters.
- The brightness slider can now be seen adjusting automatically depending on the ambient light when you use auto-brightness.
- The battery will now be optimized Automatically when the phone or apps are not in use for a certain period of time. Alarms
may not sound and notifications from apps that are not updated to the latest OS version may not be recived during battery optimization.
To ensure notifications are recived from certain apps go to settings > battery&Power saving > battery usage > ignore optimizations
- Swiping left or right to delete in messaging and email can now be undone by swiping in the oposite direction.
- Silent mode has been added to the sound profile.
- Qmemo+ has been renamed to capture+
- notifications can now be seen at the top of the screen when allow peeking is used to have none of them block the screen.
- Memory info can now be seen in settings > Memory.
- Lg bridge has been renamed to LG Airdrive.
- Interruptions has been renamed to do not disturb.
- Google apps and services can now be managed in settings > google
- Direct share is available. You can recive recommendations for which app and contact to share a link with. For LG apps messaging and email are available as communication apps.
- Battery usage has been improved.
- Apps will now ask for permissions after they are installed to better protect your information on the phone.
Apps with no permissions may be limited in use or have issues. You can check or change these settings later in settings > apps > permissions.