G4

hermann

Guru
19. mar 2014
9.249
5.817
113
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:
Zate druga kot Samsung itak ne obstaja...

obstaja, obstaja

apfel recimo
tongue-1.gif
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Če bi se zanimal za android telefone bi bil G4 v najožjem izboru. Dobra kvaliteta v vseh pogledih za pravo ceno.
 

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
548
25
28
hraše
Menjal S6 za g4. Po 1 mesecu uporabe, se nisem nategnil. Kameri glede moje uporabe sta si zelo podobni, ostalo; baterija, LG skin, ekran, tipke, možnost sd kartice, fast charger, izgled,.. To je pa boljše pri g4. Oba sta top telefona. Pri nakupu pa si oba dobro oglejte, prvi vtis je vedno pomemben.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.249
5.817
113
Citat:
Uporabnik Tony_Clifton pravi:

torej si fanboy Samsunga S6
A boš Edge+ ubodel?

če je že kdo fanboy in je živčen ste poznavalci v tej temi
smile-1.gif
jaz sem samo izpostavil dejstvo, da pri lgju tistega, s čimer se najbolj hvalijo, pač ne znajo naredit. nisem niti ene druge slabe besede na račun g4 napisal. prav tako nisem napisal niti ene hvalnice za s6.

drugače pa sem sam težko fanboy, ker do teh stvari nimam nikakršnega odnosa. pa še nonstop se mi valajo po rokah. ne rečem, da bi sam plačeval telefone in bi moral to nekako upravičit. ubodem pač tisto kar se mi zdi v tistem trenutku najboljše. pa mi ni treba googla brat, ampak lepo vzamem enega in drugega na izlet pa vidimo kakšni so rezultati.

pa ne bom ubodel edge+, čeprav je hud ko [cenzura]. je prevelik in smotan za pobirat z mize.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik hermann pravi:
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Oæitno ima S6 bolše slike...
hermann off...

crop2.jpg


priden.gif


hermann off...

13.gif

Pa daj nehi že,ker te tud brat ne morem več.Kakšne budaleštine mečeš ven.Se vidi,da nimaš pojma o slikanju in da nisi imel nobenega od teh v rokah.Ne googlaš
rolleyes-1.gif
dej nehi prosim,če bi imel malo pojma bi vedel,da dve sliki z enim aparatom ob isten času na istem mestu ne bosta naredili iste slike.Bogi tisti,ki jim prodajaš buče ali karkoli že delaš,da se vedno hvališ kok si jih že valal po rokah.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.249
5.817
113
jop, sem si rekel, wtf kdo si pa ti, da še niti ene konstruktivne nisi povedal

potem pa pogledam in glej, sem ti že nekoč prej pripopal eno zvezdico

očitno je nekaj na tebi, da si zelo kredibilen
zmaga.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik hermann pravi:
jop, sem si rekel, wtf kdo si pa ti, da še niti ene konstruktivne nisi povedal

potem pa pogledam in glej, sem ti že nekoč prej pripopal eno zvezdico

očitno je nekaj na tebi, da si zelo kredibilen
zmaga.gif
hysterical-1.gif
Ha ha sekiram se jaz za te tvoje zvezdice.
Kredibiln
hysterical-1.gif