Windows Phone 10

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.329
9.710
113
kod Džej-Zija
Citat:
Uporabnik WPT78 pravi:
10.0.15063.726 , na voljo sedaj

Še komu nagaja ringtone na tej verziji? Imam Lumio 930 in se mi samoiniciativno oglaša z drugim ringtonom kot določeno. Poskušal večkrat zamenjati, v nastavitvah kaže drug ringtone s preverjeno drugo melodijo, a meni se ob klicu oglaša z zvokom budilke.
bonk.gif
Poskušal tudi s power cyclom in soft resetom, brez učinka.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Ok, sedaj bom pa počasi živce izgubil.
Danes je cel imenik iz Lumie 950 izginil. Uporabljam sinhronizacijo preko outlook.com. Na spletni strani in v Outlook-u na računalniku je še vedno cel imenik.
Prikaz v imeniku na Lumii je vključen za ta račun in nič, PRAZNO.
Se je komu že to zgodilo in kako je rešil?
Poizkusil sem z izklopom sinhronizacije imenika, ampak ni pomagalo. Računa ne morem izbrisat, ker je glavni račun za Lumio, potem bi moral na novo varnostno kopijo stavit gor. Soft reset tudi ni pomagal.
uf-1.gif
Danes je spet vse crknilo.
Sem naredil hard reset in spravil vse nazaj, imenik še vedno mrtev. Le ena oseba, ki sem jo dodal danes je v imeniku. Očitno bo treba počasi zaključit s tem...
frown-1.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.655
1.579
113
Zakaj sam sebe ne odrešiš muk in opustiš to zgodovinsko relikvijo in presedlaš na zadnji krik tehnologije - androida?
evil.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
Zakaj sam sebe ne odrešiš muk in opustiš to zgodovinsko relikvijo in presedlaš na zadnji krik tehnologije - androida?
evil.gif
grin1.gif

Trenutno mi 5S-ka čisto dobro nadomešča primarni telefon. Edino koledarja facking ne morem urejat na iPhone-u, pa da se mi potem synca na outlook.com. Če bo sila bom moral očitno presedlat na drugi sync service.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.834
2.088
113
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Ok, sedaj bom pa počasi živce izgubil.
Danes je cel imenik iz Lumie 950 izginil. Uporabljam sinhronizacijo preko outlook.com. Na spletni strani in v Outlook-u na računalniku je še vedno cel imenik.
Prikaz v imeniku na Lumii je vključen za ta račun in nič, PRAZNO.
Se je komu že to zgodilo in kako je rešil?
Poizkusil sem z izklopom sinhronizacije imenika, ampak ni pomagalo. Računa ne morem izbrisat, ker je glavni račun za Lumio, potem bi moral na novo varnostno kopijo stavit gor. Soft reset tudi ni pomagal.
uf-1.gif
Danes je spet vse crknilo.
Sem naredil hard reset in spravil vse nazaj, imenik še vedno mrtev. Le ena oseba, ki sem jo dodal danes je v imeniku. Očitno bo treba počasi zaključit s tem...
frown-1.gif

User error ?

Ne vem, ne dela ti sihronizacija z accountom, kejr imaš shranjen imenik.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Huh, ko bi vedel, ne bi izgubljal živcev z vsem tem. Nisem edini, posrfaj po netu, boš videl, da so se te zadeve začele dogajat nekje okrog leta 2015 po nadgradnji. Rešitve še nisem našel. Nekje sem zasledil hard reset. No, trenutno nič ne pomaga.
Poleg tega mi koledar gladko synca, imenika pa ne. Medtem ko je imenik online in v Outlook-u na računalniku tip top. Hkrati se pa to dogaja naključno brez kakršnihkoli sprememb. Pojma nimam več. Trenutno uporabljam 5S, bom videl, če se bo to sranje spravilo skupaj, sicer bom pa res zaključil. Ker nimam volje se ubadat s takimi brezveznimi stvarmi.
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Men se je v ponoči ravno tako izpraznil imenik. Microsoftov račun se noče sinhronizirat, prav tako tudi googlov. Sem danes že naročil Nokio 8. Dobim jo v sredo.
Aja, imam pa WP8.
 
Nazadnje urejeno:

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
a mi kdo lepo prosim nardi printscreen nastavitev za mms na windows 10? ker mi hudic nikakor ne dela.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.834
2.088
113
Verjamem, ampak ravno z imenikom nisem nikoli imel težav, vedno se posynca asm. Z SMSi pa je že drugače, včasih dobim podvojeno. Sicer pa imam vse tri akterje v uporabi, iOSa se še privajam, ampak ima tudi ta svoje muhe, ni ravno vse brez problemov in ne deluje brez bolečin in krčev.
 

gorazdo

Pripravnik
6. avg 2007
323
1
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik alesn pravi:
Men se je v ponoči ravno tako izpraznil imenik. Microsoftov račun se noče sinhronizirat, prav tako tudi googlov. Sem danes že naročil Nokio 8. Dobim jo v sredo.
Aja, imam pa WP8.

Meni se je zgodilo to konec prejšnjega tedna (WP10). V outlooku prestavi kontakte v mapo "your contacts -> stiki". Jaz sem jih izvozil iz ene druge mape (se mi zdi, da je bila še Hotmail contacts) in potem uvozil.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.834
2.088
113
Obsojen na neuspeh, ker manjkajo določeni rekviziti, ki pomagajo k vzponu:
1. trendovsko oblikovanje
2. vse najboljše kar ta hip ponujajo proizvajalci komponent, kompromisi ne obstajajo
3. malo spodbude programerjem oziroma da bi res lahko uporabljali prek emulatorja tudi android aplikacije (ni izgovor zaradi licenc, Blackberry je imel tudi to, pa brez licenc). Ko so to napovedali, je bilo vzdušje enormno, po preklicu le-tega pa vsi vemo kam je šla zadeva. Se pravi, če so nam že dali kost za glodat, so naredili res najboljšo potezo desetletja, da so to kost neobglodano zakopali.

Verjetno še kakšna točka manjka, pa vseeno.

Tudi iOS ni brezhiben, kup zadev iz Android področja pogrešam, še večji kup takih iz WM10. Torej če iOS manjko appov (naj mi najde nekdoWifi Analyzer kot je na WM10 ali na android) ni pokopal, tudi WM10 še ni za odmet.
 
Nazadnje urejeno:

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik gorazdo pravi:
Meni se je zgodilo to konec prejšnjega tedna (WP10). V outlooku prestavi kontakte v mapo "your contacts -> stiki". Jaz sem jih izvozil iz ene druge mape (se mi zdi, da je bila še Hotmail contacts) in potem uvozil.
frown-1.gif
Sam jih že imam točno v tej mapi.
Hm, bom probal z izvozom in uvozom.
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Citat:
Uporabnik gorazdo pravi:
Citat:
Uporabnik alesn pravi:
Men se je v ponoči ravno tako izpraznil imenik. Microsoftov račun se noče sinhronizirat, prav tako tudi googlov. Sem danes že naročil Nokio 8. Dobim jo v sredo.
Aja, imam pa WP8.

Meni se je zgodilo to konec prejšnjega tedna (WP10). V outlooku prestavi kontakte v mapo "your contacts -> stiki". Jaz sem jih izvozil iz ene druge mape (se mi zdi, da je bila še Hotmail contacts) in potem uvozil.
Hvala. Bom probal.