Z3 Compact

shootek

Fizikalc
3. sep 2007
885
84
28
select 1 from dual;
Nov telefon posodobljen na Lolipop, ko hočem spremeniti zvonenje ob klicu, me vrže na File Commander, tam grem pod Music, izberem katero skladbo, ampak v nastavitvah piše pod Tip zvonenja Tiho in telefon ne zvoni. Sem poizkusil ene 10x pa mi ne uspe. Ko sem nastavil isto datoteko z Ringdroid, je vse OK. Mislim, da je enak problem tudi za druge zvoke..

Pozna kdo rešitev?
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Sicer imam Z2 in probal spremeniti zvonenje preko File Commanderja in je vse ok. Pa imaš nastavljen telefon na Sound in ne na Silent ? Pritisneš Volume gumb gor ali dol, se ti zgoraj ekrana odpre meni: Silent/Priority/Sound ...
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Pri Z2 ni problema z .mp3. Preveri na Sony Support forumu, če se pojavljajo te težave pri Z3 Compact verziji, če ne, pa lahko poskusiš z Repair preko PCC.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.750
114
63
Daj mp3 ali ogg zvonjenje v mapo Ringtones, pa jo boš lahko izbral med zvonjenji.
zmaga.gif

Mene pa zanima, kje lahko nastavim jakost zvoka za obvestila (email, SMS) ker je drsnik za glasnost zvonjenja in obvestil le eden
sprasujem se.gif
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik krimec pravi:
Daj mp3 ali ogg zvonjenje v mapo Ringtones, pa jo boš lahko izbral med zvonjenji.
zmaga.gif

Mene pa zanima, kje lahko nastavim jakost zvoka za obvestila (email, SMS) ker je drsnik za glasnost zvonjenja in obvestil le eden
sprasujem se.gif

A to se da (brez roota) ? Email, SMS so drugače pod Ring Tones. V nastavitvah imaš še nastavitve za media datoteke in alarm.
 

pipo

Majstr
19. mar 2008
866
328
63
da malo si sposodim temo...

je že kdo updatal Z1C na lollipop ? 4.4.4 deluje top in cincam po sistemu "dont fix it if..."
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ne nadgrajuj na lolipop, ker baje potem GPS ne dela. Nekje sem tole prebral.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.275
122
63
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
Ne nadgrajuj na lolipop, ker baje potem GPS ne dela. Nekje sem tole prebral.

No, nadgraditi ali ne nadgraditi
wink-1.gif
? Telefon je v pripravljenosti in čaka mojo malenkost, da prenese kontakte na google ali na kakšen drug način v telefon. Mi je pa že potegnil dol lolipop in se že ponuja za nadgradnjo, zaenkrat sem ga zavrnil...

Jernej
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.275
122
63
Citat:
Uporabnik jernejd pravi:
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
Ne nadgrajuj na lolipop, ker baje potem GPS ne dela. Nekje sem tole prebral.

No, nadgraditi ali ne nadgraditi
wink-1.gif
? Telefon je v pripravljenosti in čaka mojo malenkost, da prenese kontakte na google ali na kakšen drug način v telefon. Mi je pa že potegnil dol lolipop in se že ponuja za nadgradnjo, zaenkrat sem ga zavrnil...

Jernej

Nič, sem tvegal in nadgradil. Dela nekako tako hitro kot prej, le da ima dialer logiko precej stran od mojega razmišljanja in sem na srečo našel True Phone, ki je skoraj tisto, kar potrebujem. Imam pa nekaj vprašanj, ki so morebiti čudna, ampak tako pač je
smile-1.gif
. Nekaj let sem bil na BB, zadnje leto pa na Lumia 820 (malo tudi na 930), ampak sem se počasi spravil na android oziroma konkretno na Z3C, ker je po dimenzijah še najbolj blizu 820, da teže ne omenjam. Baterija je sicer tudi pojem zase, ampak brodit je tudi na 820 delal čudeže...

1. A se kje v gmail aplikaciji da nastaviti, da se vedno odpre v "Vsa pošta" oziroma da mi vedno pokaže inbox, kjer so vidna vsa sporočila (reklame in navadna razen spam-a). Imam pa dva gmail računa in ju želim videti skupaj (pa da dela push mail jasno)

2. Telefon dela lepo hitro in tekoče, če pritisnem home, se takoj pokažejo ikone, če odprem telefon, sporočila ali kaj podobnega, je to praktično v hipu (sploh če je program že naložen v ozadju, kar v bistvu je). Če pa zaklenem telefon in ga odklenem direktno v telefon ali fotoaparat, si pa vzame cca 2 sekundi. Pa če ga normalno odklenem in potapkam slušalko, si tudi vzame malo časa, ampak je po občutku hitreje. A se to da kaj pohitriti (pa četudi pokuri malo več baterije)?

Ostalo je pa po slabem tednu (aktivne) uporabe zaenkrat bp, bluetooth slušalka dela v nulo, sesul se mi še ni
smile-1.gif
. Tok tok.

Jernej
 

snjaper

Pripravnik
10. avg 2011
116
13
18
Citat:
Uporabnik shootek pravi:
Nov telefon posodobljen na Lolipop, ko hočem spremeniti zvonenje ob klicu, me vrže na File Commander, tam grem pod Music, izberem katero skladbo, ampak v nastavitvah piše pod Tip zvonenja Tiho in telefon ne zvoni. Sem poizkusil ene 10x pa mi ne uspe. Ko sem nastavil isto datoteko z Ringdroid, je vse OK. Mislim, da je enak problem tudi za druge zvoke..

Pozna kdo rešitev?

Jaz sem telefon povrnil nazaj na tovarniško namestitev in je bilo potem vse ok.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.750
114
63
Jaz kar vztrajam na 4.4.4.
tongue-1.gif


Ima kdo še probleme z Loolipop, ali je zdaj poštiman
sprasujem se.gif
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Jaz nisem imel sploh nobenih težav in mi že od vsega začetka, tudi pred Lollipop, deluje super.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Če me spomin ne vara je bilo od prve verzije lollipopa že nekaj popravkov, skratka, tudi meni sedaj nič več ne nagaja. Špila kot je treba.