Z3 Compact

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.397
113
..kzs
Ravno nadgtradil.
jezen.gif
nič ne dela!!!
V albumu ni več slik?!?!?! Google foto nastavitve - zmrzne - se ne odziva.
File comamander iščem slike na SD kartici - zmrzne - se ne odziva...
dizastr
 
Nazadnje urejeno:

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.397
113
Backup slik imam na compu - oz. sem jih ravno pred upgradom tudi prenesel na SD kartico.
Tako, da slike tudi na telefonu "nekje so" samo wtf, kako do njih.
Če odprem program "Album">Vsa vsabina>v zbirki ni elementov(??)
Sploh mi ta "novi" Album izgleda, da je predviden samo za videe, slik ni nikjer...
.
Če svoje (bivše?) slke iščem s "File commander" na SD kartici, zmrzne preden sploh kaj odpre.
Google Foto podobno.
Naredil tudi novo fotografijo - ni je nikjer - niti v albumu, niti v google foto
rolleyes-1.gif

znoru
jezen.gif
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Sprašujem, če si si naredil backup zato, ker sedaj naredi hardreset telefona. Torej, povrni vse na tovarniške nastavitve. Pač, boš zgubil vse podatke, vendar je tole skoraj nujna opcija ob posodabljanju. Pa SD kartico daj ven, ko boš tole delal.
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.397
113
...eeee
kako se pa naredi hard reset telefona?
Kaj, SD kartici samo izpnem, ali grem preko menija, izvrzi itd...?
.
Aja, če zdaj naredim sliko jo najdem v File Commanderju - v "Album" se ne ne pojavi nič, niti se slika je sinhtonizira uz Google Foto.
.
P.S. se opravičujem za svojo "lesenost" in butasta vprašanja, ampak (žal) nisem neki stručko, kar se telefonov tiče - pač (pod)povprečni uporabnik
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.397
113
aja, še to.
Za backup uporabljam MyPhoneExplorer - tako, da to lahko obnovim...
...samo, če se ob hard resetu izbrišejo tudi vse nastavitve za povezavo telefona z MPE. mogoče raje nebi, ker bo šlo par ur...
rolleyes-1.gif
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Nasplošno velja prepričanje, da ko posodobiš sistem, naj bi se naredilo hardreset. telefona. To pomeni, da boš imel po hardresetu telefon v takem stanju, kot prvi dan, ko si ga vzel iz škatle, le, da boš imel najnovejši software. Torej, vse pomembne podatke si prekopiraj na računalnik, kartico lahko odstraniš tako, ja, da greš preko menija in tapneš izvrzi. Hard reset pa narediš tako, da greš v nastavitve in tam najdi ponastavitev na tovarniške nastavitve.
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.397
113
aha to je to,
OK bomo očitno del današnjega dneva zabili za "rihtanje" telefona, ki je še včeraj delal čisto OK
rolleyes-1.gif

Hvala za pomoč.
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.397
113
No, pa je očitno telefon le "prebavil" update :).
Zdaj v "album" fotke spet so in tudi sinhronizacija z google foto kar naenkrat spet dela.
shocked-1.gif

.
Tako, da bo OK - ne diram ništa
grin1.gif
.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
Super
zmaga.gif

Meni je tudi šlo skozi vse bp.

Aja, kaj so sploh bistvene razlike? Tako na hitro se mi zdi, da se fotoaparat odpira hitreje...

Jernej
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.397
113
...kzs
.
Eeeeeee, sem malo počasen...
...je z zadnjo nadgradnjo res izginil način varčevanja z baterijo "Stamina" in posebej "Ultra stamina"?
Zdaj je na voljo samo "navadno" varčevanje z energiji pri min. 15% ali 5% napolnjenosti - če je vključeno na to ves čas (! tudi ko je baterija polna) opominja ikona v zgornji vrstici.
.
Se ta "posodobitev" možnosti upravljanja s porabo energije samo meni zdi fail?
rolleyes-1.gif

Mi je stari način "Ultra stamina" prišel nekajkrat prav.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
bi imel enega novega za prodati,.. kaksna je realna cena? vem da tolk kot so pripravljeni placati
smile-1.gif
samo vseeno
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Malo bom ukradel temo - imam M4, ampak je verjetno enako kot na Z3: kako naredit, da bo telefon zavibriral, ko se vzpostavi klic oz. ko na drugi strani dvigne nekdo?
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Malo bom ukradel temo - imam M4, ampak je verjetno enako kot na Z3: kako naredit, da bo telefon zavibriral, ko se vzpostavi klic oz. ko na drugi strani dvigne nekdo?
Ne bo šlo
ne-ne-1.gif

Vsaj brez Rootanja ne
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Kako pri Z3 compact zamenjaš - urediš spodnje tri ikone na zaklenjenem zaslonu
sprasujem se.gif


2016-07-01-064419.png
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.348
243
63
Stamina se je vrnila v verziji 6.0.1 vsaj na mojem Z5c. Greš pod baterijo in vklopiš.