Z3 Compact

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Ima kdo težave z Mobitelovim Integralom na tem telefonu?
Večkrat na dan je Integral nedelujoč, prikaz statusa računa postane rdeč trikotnik.
Pomaga le restart telefona ali prisilna zaustavitev programa.
 

Megapixel

Pripravnik
28. sep 2007
976
2
18
Ljubljana
Preveri stamina način varčevanje z baterijo. Če imaš to vklopljeno, je potrebno aplikacijam dodeliti dovoljenje za delo v ozadju.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Imam stamina dovoljenje, isti šmorn je v navadnem ali stamina načinu. Sem pa še na 4.4.4
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Citat:
Uporabnik krimec pravi:
Imam stamina dovoljenje, isti šmorn je v navadnem ali stamina načinu. Sem pa še na 4.4.4

Koliko je pa ta Integral še aktualen? Jaz pravzaprav ne poznam nikogar, ki to uporablja... Če se prav spomnim, je bilo to alternativa BB storitvam precej let nazaj, ampak sedaj pa na večini telefonov push mail dela bp. Ja, če pa ni MS ali Gmail, potem pa verjetno še vedno zna biti problem.

Jernej
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Pri Integralu gre prenos prilog še vedno mimo zakupljenih enot.
Pa za moje pojme je bolj pregleden od stock klientov.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Citat:
Uporabnik krimec pravi:
Pri Integralu gre prenos prilog še vedno mimo zakupljenih enot.
Pa za moje pojme je bolj pregleden od stock klientov.

Ampak ni zastonj? Pa enote tudi niso vec tak problem, odkar ima vecina paketov >1giga...

Sicer je pa res, da sem na bb prisel skozi mesec z 10megabajti, na wp in androidu pa za iste kolicine nekajkrat vec, ampak to je dalec po mejo. Pa afaik niso maili tisti, ki delajo vecino prometa. Bolj je vse ostalo (Web, YouTube,...)

Jernej
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Se popolnoma strinjam, maili so majhen porabnik, za priponke se pa itak lahko odločiš ali ji boš odprl ali ne.

Dandanes so paketi 1-3 Gb že nesramno poceni, jaz se sploh ne spomnim kdaj sem nazadnje vključil wifi v domačem omrežju, sigurno več kot dve leti nazaj, je pa res, da mi telefon služi zgolj kot službeni pripomoček, veliko telefoniranja in še več emailov, pa ne pridem v povprečju čez 500 MB. Zakaj sploh imam 3 GB
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Nadgradil na 5.1.1
Na spustnem meniju ni več widgeta za tiho/zvonjenje/vibra.
frown-1.gif

Je ta dostop možen po novem le preko tipke za glasnost
confused-1.gif
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Citat:
Uporabnik krimec pravi:
Nadgradil na 5.1.1
Na spustnem meniju ni več widgeta za tiho/zvonjenje/vibra.
frown-1.gif

Je ta dostop možen po novem le preko tipke za glasnost
confused-1.gif

Hmm, meni dva dneva ni delala budilka
wink-1.gif


Jernej
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Po današnji posodobitvi je tudi Xperia tipkovnica dobila možnost nastavitve tipk QWERTY, QWERTZ, QWERTZ+ČÆЊŽ in QWERTZ+ČÆŠŽ.
zmaga.gif
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Do sedaj je Z3C delal povsem spodobno, zadnje tri dni se pa dogaja nekaj čudnega in sicer:
- če pustiš zaslon vključen, ostane vključen in posledično prazni baterijo (čez noč je šla iz 70 na 0).
- če potegneš s prstom dol za hitre nastavitve, vsakih nekaj sekund izgine ikonca za lučko in se spet prikaže, pa čez nekaj sekund spet izgine...
- pa vsake toliko časa se levo zgoraj pojavi majhna ikonca, ki pa je še ne znam identificirati, ker prehitro izgine
wink-1.gif


Se je komu zgodilo kaj takega? Posodobitve so po moje vse (5.1.1 in vse ostalo se tudi samodejno posodablja).

Jernej
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Nič od tega, sem ravno tako na 5.1.1
Sem pa (šele zdaj) ugotovil, da zna sam vključiti in izključiti prenos podatkov ob pošiljanju/sprejemu MMS.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Citat:
Uporabnik krimec pravi:
Nič od tega, sem ravno tako na 5.1.1
Sem pa (šele zdaj) ugotovil, da zna sam vključiti in izključiti prenos podatkov ob pošiljanju/sprejemu MMS.

Sem sel raziskovat in zgleda, da je to povzrocil Volume locker. Ko sem ga izkljucil, je vse po starem...

Jernej
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.345
457
83
Tudi jaz sem ga ravnokad nadgradil. Zaenkrat vse b.p. , se mi je pa najprej pojavila težavica,da mobi ni prepoznal dodatne SD kartice. Ampak sem pol v nastavitvah mogu kliknit pripni al neki takega in sedaj deluje
smile-1.gif